PDA

Zobacz pełną wersję : Zawilgocona podłoga w kuchni - jak osuszyć?!- PROSZĘ O POMOC



Mathilde
11-03-2006, 18:45
Witajcie!
Mieszkam w bloku i właśnie robię remont kuchni - kładę płyty gk. Przy okazji podniosłam pewnego pięknego dnia do góry wykładzinę (stare linoleum), która dotychczas była przygnieciona szafkami i to co zobaczyłam, troszkę mnie przeraziło - pod nią są płytki pcv, które są strasznie zawilgocone. Wygląda to tak, jakby rozlano wodę i połozono na to wykładzinę. Okazało sie, że nie była ona dostatecznie zabezpieczona i chyba pociekła pod nią woda, a że stały szafki - nikt tego nie zauważył.
JEŻELI KTOŚ wie w jaki sposób powinnam zabrać się do osuszenia podłogi bardzo proszę o radę!!! Czy muszę kuć beton pod płytkami i je zrywać czy są jakieś preparaty, które mi pomogą? Bardzo będę bardzo wdzięczna za pomoc :)
Pozdrawiam,
Ania[/b]

gonzalo
07-04-2006, 13:01
proponuję kontakt z firmą Izohan lub Remmers - to są specjaliści od odgrzybiania i osuszania.

Trzeba jednak usunąć źródło wilgoci. Może jest jakaś nieszczelność w rurach??

Mathilde
11-04-2006, 01:46
proponuję kontakt z firmą Izohan lub Remmers - to są specjaliści od odgrzybiania i osuszania.

Trzeba jednak usunąć źródło wilgoci. Może jest jakaś nieszczelność w rurach??
Bardzo dziękuję za informację. Okazalo się, że wine są rury - są już naprawione, więc zapewne wkrótce skorzystam z informacji o tych firmach. :)