PDA

Zobacz pełną wersję : Podjazd do garażu - z czego ?



arrton
11-03-2006, 22:15
Witam,
Jak tylko sie ociepli, a mam nadzieje że to W KOŃCU nastąpi biore się za wykańczanie otoczenia domu, czyli tzw. ogrodu. Mieszkam juz prawie rok i w środku zrobiłem 95% ale na zewn. wygląda jak na Marsie. O tak sobie myslę z czego tu podjazd do garażu zrobić. Najpopularniejsze ostatnio jest kostka brukowa, ale śa tez inne możliwości: żwir, wylewka betonowa, takie ażurowe kratki betonowe, asfalt ? Nie chciałbym za wiele łączyc na działce a brukowymi kostkami chcę wykleic ganek i taras, a także "boisko" (od wschodu domu 7x6m, żeby synowie moi mieli gdzie deskorolka szusować, kosz może powiesimy. Tak więc i przed garażem wypadałoby bruczek. Tylko że jak będe auto mył to powódź, no i w ogóle niema tego miłego dźwięku gdy podjeżdża się pod dom.
Czy żwir jest praktyczny czy tylko mi sie wydaje, czy łatwiej go utrzymać i czy jes tańszy ?

tOMEK

dominikams
12-03-2006, 07:41
Tomek, o płot i podjazd lepiej pytaj w wymianie doświadczeń.
Co do opinii o drewnianym płocie, to ja akurat wolę takie tradycyjne pionowe sztachetki.

NatkaB
12-03-2006, 08:14
Czy żwir jest praktyczny czy tylko mi sie wydaje, czy łatwiej go utrzymać i czy jes tańszy ?

tOMEK

Twoja żona zapewne będzie oponować - nie wyobrażam sobie chodzenia po żwirze w szpilkach ;)