PDA

Zobacz pełną wersję : "porządne okna" czy "tansze okna + rolety&quo



ablonski
12-03-2006, 14:05
witam
stoje przed dylematem czy zdecydowac sie na 5cio komorowe okna jakiejs renomowanej firmy, czy moze jednak lepiej skusic sie na tansze okna wyposazone w rolety zewnetrzne? Z tego co sie wstepnie orientowalem mozna oba rozwiazania zamknac ta sama kwota pieniedzy.
ktos moze powiedziec cos na ten temat?
dziekuje
arek

JACKIE P
12-03-2006, 23:37
mimo wszystko polecam okna drewniane /ja mam Galux`y urzędowskiego/ + rolety zewnętrzne - jestem bardzo zadowolony, co prawda to koszty, ale polecam.

ryby
12-03-2006, 23:46
Mam ten sam dylemat i wszystko wskazuje na to, że wybiore okna 3-4 komorowe + rolety. Uważam, że bardziej na tym zyskamy niż przy oknach 5 czy 6 komorowych bez rolet.
pzdr.

JACKIE P
12-03-2006, 23:55
ale równiez porównaj parametry drewna i pvc- ja zauważam, że odczucie ciepła jest większe przy drewnie, może to subiektywne, ale mam porównanie u brata z nowym profilem Thyssen /5 komór/, no ale cóż wybór jest dokładnie Twój. :D :D :D

areq
13-03-2006, 09:10
Ja wybrałem 5-komorowe okna PCV mniej renomowanej firmy /ale z 5letnia gwarancją/ i rolety zewnętrzne...jakoś tak na chłopski rozum to biorąc-zamykając rolety przy silnym wietrze zimą coś tam te szyby jednak chroni co nie?