PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja miski ustępowej na silikonie



Medyc
12-03-2006, 18:15
Mam problem.W łazience w posadzce mam ogrzewanie podłogowe i to tak żle zrobione/w miejscu instalacji miski /,że boje się wiercić aby zainstalować miske a nie przewiercić węża z wodą...Więc jak inaczej można ja zainstalować? Instalator proponuje mi ,że osadzi miske na silikonie..Czy będzie to dobrze trzymać ?? Dziękuje za odpowiedzi

Jarzeb
12-03-2006, 18:51
zupelnie wystarcza - jak po jakims czasie "pusci" po prostu znowu zasilikonujesz. Postawilem juz pare kibelkow i zazwyczaj trzyma :lol:

pzdr

Medyc
12-03-2006, 19:00
dzięki za szybka odpowiedż..Czyli nie muszę się obawiać,że się będzie ruszał?? Myślałem aby jeszcze pod spód podrzucić trochę zaprawy cementowej..hmm ale jak silikon wystarczy...

FREDY
12-03-2006, 23:06
Najlepszyto silikon - klej do luster

Sp5es
12-03-2006, 23:09
Najmocniejszy to KLEJ SILIKONOWY, ale bałbym się czy nie za mocny. Jak przyjdzie przepchać, albo wyjąć miskę...

Silikony się w każdym razie sprawdzają.

JACKIE P
12-03-2006, 23:16
w sumie najmocniejszy jest klej do szyb samochodowych - nie puści, a jak będziesz w potrzebie, to tylko nożykiem do tapet. Pewny.

Jarek.P
13-03-2006, 10:35
Mam problem.W łazience w posadzce mam ogrzewanie podłogowe i to tak żle zrobione/w miejscu instalacji miski /,że boje się wiercić aby zainstalować miske a nie przewiercić węża z wodą...Więc jak inaczej można ja zainstalować? Instalator proponuje mi ,że osadzi miske na silikonie..Czy będzie to dobrze trzymać ?? Dziękuje za odpowiedzi


czy to ogrzewanie jest już czynne? Jeśli tak, to zdejmij buty i potuptaj sobie w miejscu, w którym chcesz instalować ten kibel, rury zlokalizujesz z dokłądnością do kilku centymetrów. Sprawę ułatwi skręcenie ogrzewania do poziomu "ledwie-ledwie" i odczekanie kilku godzin, żeby rozkład temperatury się wyrównał.

J. (co w ten sposób lokalizował rury CO przy montażu kilku progów drzwiowych, ze 100% skutecznością)

JackD
13-03-2006, 13:13
tylko na silikonie /kleju/ do szyb samochodowych.... trzyma jak jasna cholera. A w razie demontażu nożem potraktować...