PDA

Zobacz pełną wersję : Mam uzbrojoną dzialke



beata_stce
13-03-2006, 09:10
UUUFFFF
Troche poczytalam o tej papierologi i wlos na glowie sie jezy.
Ale zaczne od poczatku co juz mam.
1.Wstepny projekt podzialu nieruchomosci od geodety.
2.Decyzja o warunkach zabudowy.
3.Wojt gminy prosi o uzgodnienie projektu decyjzji ,wiec potrzebne bedzie
-od starostwa powiatu.
-od zarządu melioracji i urzadzen wodnych.
-Wojewodzki konserwator przyrody.
-Zarąd drog powiatowych.
Czy starczy mi sil??????????????????????????
aby tą pipierologie pokonac???????????????????????????????
Pozdrawiam wszystkich ktorzy są na tym samym etapie co ja . :D

carringtontomas
15-03-2006, 23:37
eeee - spokojnie
kazdy z nas tą droge przebył więc wiem o czym mowa.
A siły zachowaj na później - prawdziwa walka dopiero się zacznie :]

Foton
25-04-2006, 15:00
Witam

Tak szukam po forum i jeszcze nie natrafiłem...
Co oznacza termin 'działka uzbrojona'. Czy jest już na takiej skrzynka ZK z energetyki, czy tylko jakiś kabel, no i jak z rurami wodnymi i kanalizacyjnymi, czy ją przy działce gdzieś pod ziemią ?

Pozdrawiam

miol
25-04-2006, 20:08
Witam
Każdy to rozumie inaczej. Ten co sprzedaje często uważa że działka uzbrojona to ta, która ma media w pobliżu czyli np. w drodze. Ale od strony elektrycznej działka uzbrojona to taka gdzie skrzynka złącza stoi praktycznie na działce, wodociąg też powinien przebiegać praktycznie przy działce. Ja mam prąd prawie po drugiej stronie drogi ale co z tego skoro energetyka odmówiła podłączenia tam bo linia jest tak obciążona, że już nie można nikogo podłączyć i trzeba budować nową linię ok.300m. Wodociąg też przebiega w drodze ale ja mam do niej 50m i wodociąg nie chce mnie podpiąć tylko każe rozbudować wodociąg w moim kierunku na mój koszt. Tak, że termin działka uzbrojona bo ma media w drodze jest bardzo zwodniczy.

Marcin27Wroc
15-07-2006, 05:22
wiec ja mam pytanie, co zrobic zeby uniknac takich wpadek z mediami

mozna przed kupnem dowiedziec sie dokladnie w gazowni, wodociagach czy energetyce
czy byla by mozliwosc latwego podlaczenia i za ile ?

kiel73
27-08-2006, 20:32
wiec ja mam pytanie, co zrobic zeby uniknac takich wpadek z mediami

mozna przed kupnem dowiedziec sie dokladnie w gazowni, wodociagach czy energetyce
czy byla by mozliwosc latwego podlaczenia i za ile ?
Wiesz co ? Nie chcę Cię martwić ale ja tez niedawno kupiłem działkę i postanowiłem się zapytać instytucjii które najwięcej mogłyby mi powiedzieć na temat różnych rzeczy typu przyłącza, projekty itp. I Co ? Nic się nie dowiedziałem. Pani z wodociągów nie umiała mi powiedzieć co mam zrobić za ile mam zrobić i kto to ma zrobić . Wymyśliła sobie cenę 10 tys za 3m przyłącza WK które to biegnie przy mojej działce. Dlatego nie chodz po urzędach bo i tak nic sie nie dowiesz a tylko się jeszcze bardziej zestresujesz. Pogadaj z jakimś fachowcem który to robi. Powodzenia