PDA

Zobacz pełną wersję : A moze strzelctwo?



henryk_baszkowka
13-03-2006, 12:41
To ja tak z glupia frant zapytam - strzela tu ktos jeszcze? :)))
bron pneumatyczna, kulowa, srutowa?

Na poczatek watku (i obawiam sie ze koniec) powiem ze na dzialeczne mecze puszki z wiatrowki :)) natomiast jako czlonek Legii kozystam tez mozliwosci strzelania z broni sportowej :)

moze ktos jeszcze sie w to bawi???

YEYO
13-03-2006, 20:53
Z ostrej strzelam w robocie :) z pneumatycznej replika CP99 Walter w lesie dla sportu :D

Cpt_Q
13-03-2006, 23:52
Z ostrej strzelam w robocie :)

ano - w robocie miałem ostatnio do dyspozycji TO:

http://www.marlinfirearms.com/firearms/bigbore/444.aspx

i nawet mogłbym to sobie zabrać do domu, tylko: 1. jak przewieźć samolotem bez papierów 2 .brak pozwolenia na w/w

ale com sobie postrzelał to moje. Wspaniały sprzęt, składałem, rozkładałem, czyściłem - co za wykonanie...

Celem były - worki na śmieci, nadmuchane i puszczane na szpagacie za rufą ;) fruwały jak głupie i niełatwo było trafić.

Funia28
03-04-2006, 14:16
A mnie mąż zaraziła manią strzelectwa. Teraz strzelamy ze sportowej CZ 75. Mąż członek Legii - ja u boku. :D

henryk_baszkowka
03-04-2006, 16:44
To ja niesmialo zanuce:

'MISZCZEM POLSKI JEST LEGIA..." ;)

To moze sie kiedys spotkamy na legii? trening? zawody?
W ta niedziele nawet bralem udzial w lokalnych zawodach :) swietna zabawa - szkoda ze zanim sobie czlowiek ustawi klubowy pistolet (bo swojego jeszcze nie mam) to musi konczyc - wiec tylko 88 punktow ustrzelilem (z ktorych jestem baaardzo dumny) :)

BTW: nastepne zawody beda w Rembertowie

Funia28
04-04-2006, 14:13
To pewnie się spotkamy, bo tutaj mam rzut beretem. Ale ja w zawodach nie biorę udziału. Podczas zawodów robię za maskotkę :D Strzela mąż.