PDA

Zobacz pełną wersję : Co zrobić? oszustwo?



bendzamin
13-03-2006, 15:14
Kolega kupił bloczki betonowe i gościu który mu je zaoferował ze sa z firmy "..." (takiej jakiej on chce) lecz co sie okazało przywiezione zostały innej firmy i nie były tak ładne jak tamte obiecane. Kasa poszła a gość sie wypiera?
co ma biedaczyna robic :cry:

selimm
13-03-2006, 15:26
niech sobie brele lepsze kupi i patrzy za co płaci i co odbiera

Rezi
13-03-2006, 15:31
selim za co znowu masz żółta kartkę ?

selimm
13-03-2006, 15:34
za niewinnosc !

a co juz miałem ?...ze zaś :o

bendzamin
13-03-2006, 15:40
łatwo mówić ale gostek patrzył na te które chciał i te miały byc dostarczone a przyjechały inne.

Geno
13-03-2006, 15:42
łatwo mówić ale gostek patrzył na te które chciał i te miały byc dostarczone a przyjechały inne.

Faktury nie przywiózł?

selimm
13-03-2006, 15:46
łatwo mówić ale gostek patrzył na te które chciał i te miały byc dostarczone a przyjechały inne.

1. pogodzic sie

2.wyczekac kiedy bedzie szedł na wazne spotkanie i pociagnac mu z banki -niech idzie ale z krzywym nosem

3. hmm....nie wiem

bendzamin
13-03-2006, 16:13
faktura jest

zielonooka
13-03-2006, 16:53
łatwo mówić ale gostek patrzył na te które chciał i te miały byc dostarczone a przyjechały inne.

1. pogodzic sie

2.wyczekac kiedy bedzie szedł na wazne spotkanie i pociagnac mu z banki -niech idzie ale z krzywym nosem

3. hmm....nie wiem


Selimm punkt trzeci wydał mi sie najbardziej inspirujacy :D

zielonooka
13-03-2006, 16:55
faktura jest


no to...? w czym problem? chyba ze na fakturze sa te "lewe" a on sie wypiera ze zamowione byly inne?

areq
13-03-2006, 20:01
:Selimm dorwali Cie za kota maczanego w towocie? no no żółta kartka no no...:):)

noblokers
13-03-2006, 20:27
niech sobie brele lepsze kupi i patrzy za co płaci i co odbiera

mam pytanie czy jacyś zarządzający ta stroną mogliby się pozbywac ewidentnych chamów....

niektórzy tu, mają naprawdę problemy, kłopoty i raczej mało czasu by tracić czas i nerwy na popisy gnojków którzy maja chyba problemy z własnym ptakiem...

Ulik
13-03-2006, 20:35
niech sobie brele lepsze kupi i patrzy za co płaci i co odbiera

mam pytanie czy jacyś zarządzający ta stroną mogliby się pozbywac ewidentnych chamów....

niektórzy tu, mają naprawdę problemy, kłopoty i raczej mało czasu by tracić czas i nerwy na popisy gnojków którzy maja chyba problemy z własnym ptakiem...


jesli o mnie chodzi to mozesz byc pierwszym kandydatem

noblokers
13-03-2006, 21:04
Kolega kupił bloczki betonowe i gościu który mu je zaoferował ze sa z firmy "..." (takiej jakiej on chce) lecz co sie okazało przywiezione zostały innej firmy i nie były tak ładne jak tamte obiecane. Kasa poszła a gość sie wypiera?
co ma biedaczyna robic :cry:

jeśli jest papier na zakup
to napisać pisemną reklamację

jak nie pomoże to sąd

selimm
13-03-2006, 21:12
Kolega kupił bloczki betonowe i gościu który mu je zaoferował ze sa z firmy "..." (takiej jakiej on chce) lecz co sie okazało przywiezione zostały innej firmy i nie były tak ładne jak tamte obiecane. Kasa poszła a gość sie wypiera?
co ma biedaczyna robic :cry:

jeśli jest papier na zakup
to napisać pisemną reklamację

jak nie pomoże to sąd

no..z mondrym to i pogadać jest o czym ...

Luc Skywalker
13-03-2006, 22:13
mam pytanie czy jacyś zarządzający ta stroną mogliby się pozbywac ewidentnych chamów....

niektórzy tu, mają naprawdę problemy, kłopoty i raczej mało czasu by tracić czas i nerwy na popisy gnojków którzy maja chyba problemy z własnym ptakiem...

Gdzie sa moderatorzy ? Macie tu robote .

qdlaty
14-03-2006, 08:45
Jacy moderatorzy?

Z powodu ptasiej grypy temat ptakow jest jak najbardziej na czasie :)
Ja bym nie robil afery.
he he

Qdlaty