PDA

Zobacz pełną wersję : Ekipa do remontu domu - dolnoslaskie, Borek Strz.



Frater
13-03-2006, 19:56
Witam,

Poszukuje ekipy do sporego remontu poniemieckiego domu.
Firma, ktora mmiala to robic pojechala "nach niemczurow" bo tam wiecej placa...

Jsli macie ekipe godna uwagi z wolna moca przerobowa, lub jesli mozesz podjac sie takiego remontu... Prosze o info na PW lub w watku.

Zakres prac:
wykonanie lazienki
wymiana podlog
tynki
elewacja
...

Pozdrawiam

Frater

janrenovate
14-03-2006, 08:05
Jak dobrze zapłacisz,moge pojechac i na zachód:)

Krzysiek W
27-01-2008, 20:04
Witam! Kupiłem dom w pobliżu w Piotrkowie Borowskim, bardzo podobne mam problemy. Właściwie chodzi o remont, mieliśmy pseudo fachowców, i nie chcemy ich ponownie pomimo, że są tani. Jeżeli mógłbym prosić o jakieś namiary byłbym wdzięczny. Na wiosnę chcę robić wylewki i tynki cementowo-wapienne. Szukam też kogoś od schodów drewnianych i zabudowy poddasza. Szukałem kogoś z okolic Strzelina, ale nie ma a miejscowi są drożsi i ceny z kosmosu. Z góry dziękuję.

malcu
28-01-2008, 20:34
Witam!

czy nadal poszukuje pan ekipy jezeli tak prose o kontakt na nr tel 501037622 w gdzie dokładnie lezy ta miejscowośc.

adasibeata
29-01-2008, 15:18
oj ja tez mialem przejscia z budowlancami. dom remontowaly mi w sumie 3 ekipy, pierwsza nawet oszukala mnie na kase. przepraszam,ze wyrazam swoja frustracje tutaj,ale kto mial do czynienia z naszymi "fachurami"wie jak trudno trafic na kogos solidnego. w koncu trafilem dobrze-na prawdziwych budowlancow,a nie przyuczonych fachurow,ktorzy nie zacznaja dnia bez kilku piwek(tak audentycznie bylo). jesli ktos jest zainteresowany namiarem na polecana przeze mnie firme z checia sie podziele.najlepiej na meila [email protected]
pozdrawiam

piotrborkowski
29-01-2008, 17:09
Witam
Chcę zapytać czy oferta jest aktualna ?
Gdzie jest ta miejscowość ? /proszę określić powiat/
Poniewarż jesteśmy z gór /nowosądeckie/ chciałbym wiedzieć czy była by możliwość noclegu i wyżywienia.
Tak wstepnie ceny robót będą częściowo na dniówki ,i częściowo na akord
Warunki płatności co tydzień akontem.
Informuję że obecnie jeszcze przez miesiąc może nie przez cały luty jesteśmy zajęci
w swojej miejscowości remontujemy dom przed weselem
Uprzejmie proszę o podanie wysokości stawki na godzinę którą Pan byłby w stanie zaplacić,gdyz to da mi możliwość orjętacji czy ta robota jest dlanas a resztę myślę że się dogadamy .
Jeżeli to Pana interesuje to uprzejmie proszę o poważną odpowiedz" tylko bez młodzienczych humorów".

Pozdrawiam

janrenovate
29-01-2008, 19:36
Młodzieńcze humory??:))
Kurde,wiadomo ze bedzie płacił Zehn ojro per stunde :D

piotrborkowski
01-02-2008, 22:50
Wyprzedziłęś temat bo nawet nie odpowiedział a o płaceniu niema mowy a może szuka chłopaków którym zapłaci ale nic, bo takie zapłaty też bywają tylko że znami góralami by mu to nie wysło ,bo wisiołbyk za ziobro u komina swojek chałupy

janrenovate
02-02-2008, 05:04
Za ziobro?? :lol: :lol: