PDA

Zobacz pełną wersję : Okna Trojmiasto



paweleksks
15-03-2006, 00:02
jestem z okolic Gdyni za miesiac chce wstawiac okna do mojego domku czy mozecie polecic mi jakies dobre firmy zajmujace sie sprzedaza okien pcv lub drewnianych
dziekuje

stasiupomorze
17-03-2006, 17:43
Moje okna kupiłem w Rumi w firmie Megabud. Wstawili mi okna drewniane firmy dziadek jestem zadowolony z okienek i ceny jaką zapłaciłem. Alternatywnie proponowali mi okna pcv na profilu Rehau, ale ja jestem raczej przekonany do drewna bardziej niż do pcv więc cieszę sie z okien drewnianych już prawie 8 miesięcy i jest ok.

Liliana Jagła
17-03-2006, 22:26
+Witam
My kupiliśmy PCV. Kolor złoty-dąb, bardzo ładne profile, bardzo ładnie wyglądają, a napewno nie będą się wypaczać. Firma naszym zdaniem godna polecenia OPTIMUS-System Choromańscy Sp.J. Gdynia Plac Górnośląski 17 My budujemy" Babie Lato", a Wy?

Wosto
19-03-2006, 19:38
+Witam
My kupiliśmy PCV. Kolor złoty-dąb, bardzo ładne profile, bardzo ładnie wyglądają, a napewno nie będą się wypaczać. Firma naszym zdaniem godna polecenia OPTIMUS-System Choromańscy Sp.J. Gdynia Plac Górnośląski 17 My budujemy" Babie Lato", a Wy?

Witam, ja również podpisałem już umowę na kupno i montaż okien z tej firmy (tylko, że z ich siedziby w Miszewku). W porównaniu cenowym z innymi firmami rzeczywiście byli atrakcyjni. Oferują profil ALUPLAST IDEAL 4000. Ja także wziąłem złoty dąb, ale jednostronnie - na zewnątrz. Czy to przełoży się na jakość przekonam się za dwa tygodnie.

Mały
19-03-2006, 22:13
+Witam
My kupiliśmy PCV. Kolor złoty-dąb, bardzo ładne profile, bardzo ładnie wyglądają, a napewno nie będą się wypaczać. Firma naszym zdaniem godna polecenia OPTIMUS-System Choromańscy Sp.J. Gdynia Plac Górnośląski 17 My budujemy" Babie Lato", a Wy?

Witam, ja również podpisałem już umowę na kupno i montaż okien z tej firmy (tylko, że z ich siedziby w Miszewku). W porównaniu cenowym z innymi firmami rzeczywiście byli atrakcyjni. Oferują profil ALUPLAST IDEAL 4000. Ja także wziąłem złoty dąb, ale jednostronnie - na zewnątrz. Czy to przełoży się na jakość przekonam się za dwa tygodnie.
Sorki, ale może poczekaj te dwa tygodnie...na forum sporo było zachwyconych początkową obsługą...

paweleksks
21-03-2006, 22:57
Witam czy firma OPTIMUS-System Choromańscy Sp.J. Gdynia Plac Górnośląski 17 maja swoja stronke internetowa jesli tak to poprosze i jakis numer kontaktowy lub adres tel siedziby w Miszewku dziekuje

Wosto
22-03-2006, 12:04
Firma OPTIMUS-System ma swój zakład produkcyjny w Miszewku (obok stacji LOTOS), tel. 684 89 01 - tam można zobaczyć Ich produkty. Jeśli chodzi o stronę internetową, swojej chyba nie mają, ale są wyszczególnieni jako oficjalny dystrybutor firmy ALUPLAST na stronie producenta profili.

jolandka
30-03-2006, 16:15
Firma OPTIMUS-System ma swój zakład produkcyjny w Miszewku (obok stacji LOTOS), tel. 684 89 01 - tam można zobaczyć Ich produkty. Jeśli chodzi o stronę internetową, swojej chyba nie mają, ale są wyszczególnieni jako oficjalny dystrybutor firmy ALUPLAST na stronie producenta profili.

Az sie cofnelam do swojego archiwum rachunkow i gwarancji.W 1998 r w mieszkaniu w bloku ze strony pn wymienilam okna na OPTIMUS aluplasty i okucia winkhausa.montowal mi ich przedstawiciel z ul.Jesionowej z Wrzeszcza,juz znikneli stamtad.FATALNE OKNA.Najchetniej wymienilabym je.W dodatku gdy mialam z nimi problem nie moglam doprosic sie serwisu.Przez 10 dni mnie zwodzili,umawiali sie a ja warowalam w domu,oczywiscie nikt nie przychodzil.
W 2002 r ze strony pd mieszkania wymienilam okna z producenta STC-przeniesli sie do Gdyni-na pewno sa w Panoramie firm.Okno balkonowe mam tarasowe,rozsuwane 220/110 cm i przez te kilka lat uzytkowania-duze naslonecznienie-nie mam zadnego problemu ani ze szczelnoscie,uszczelkami ani z machanizmem.Jezdza we framudze gladzutko!!!W drugim pokoju okno standardowe tez jest bez zarzutu.Ta firme moge z czystym sumieniem polecic.I dlatego majac w jednym mieszkaniu oka dwoch firm twierdze ze OPTIMUS ma fatalne okna.
LILIANA,WOSTO,PAWELEKSKS-zamowiliscie okna Optimusa to musicie hm...uwazac,mam nadzieje ze przez te kilka lat zmienily sie na lepsze.
Mam nadzieje ze .....nie jestescie tu po to aby......reklamowac.....okna OPTIMUSA.....
Pozdrawiam wszystkich (ja za rok zaczynam budowe,ale juz teraz ucze sie od Was) Jola

Wosto
30-03-2006, 18:13
Witaj Jolandko. Ani myślę o reklamowaniu jakiejkolwiek firmy. Zresztą jak widać wyżej nie polecam ich, a tylko informuję o chęci zakupu. Prośba do Ciebie o szczegóły wad (to może nam pomóc przy odbiorze robót).
Okna montują mi w środę i wówczas wypowiem się co do jakości (choć tak naprawdę polecić można po jakimś okresie eksploatacji ...).
A jak sprawują się okna po montażu u Liliany Jagły?

marek18b
30-03-2006, 20:46
Firma OPTIMUS-System ma swój zakład produkcyjny w Miszewku (obok stacji LOTOS), tel. 684 89 01 - tam można zobaczyć Ich produkty. Jeśli chodzi o stronę internetową, swojej chyba nie mają, ale są wyszczególnieni jako oficjalny dystrybutor firmy ALUPLAST na stronie producenta profili.

Az sie cofnelam do swojego archiwum rachunkow i gwarancji.W 1998 r w mieszkaniu w bloku ze strony pn wymienilam okna na OPTIMUS aluplasty i okucia winkhausa.montowal mi ich przedstawiciel z ul.Jesionowej z Wrzeszcza,juz znikneli stamtad.FATALNE OKNA.Najchetniej wymienilabym je.W dodatku gdy mialam z nimi problem nie moglam doprosic sie serwisu.Przez 10 dni mnie zwodzili,umawiali sie a ja warowalam w domu,oczywiscie nikt nie przychodzil.
W 2002 r ze strony pd mieszkania wymienilam okna z producenta STC-przeniesli sie do Gdyni-na pewno sa w Panoramie firm.Okno balkonowe mam tarasowe,rozsuwane 220/110 cm i przez te kilka lat uzytkowania-duze naslonecznienie-nie mam zadnego problemu ani ze szczelnoscie,uszczelkami ani z machanizmem.Jezdza we framudze gladzutko!!!W drugim pokoju okno standardowe tez jest bez zarzutu.Ta firme moge z czystym sumieniem polecic.I dlatego majac w jednym mieszkaniu oka dwoch firm twierdze ze OPTIMUS ma fatalne okna.
LILIANA,WOSTO,PAWELEKSKS-zamowiliscie okna Optimusa to musicie hm...uwazac,mam nadzieje ze przez te kilka lat zmienily sie na lepsze.
Mam nadzieje ze .....nie jestescie tu po to aby......reklamowac.....okna OPTIMUSA.....
Pozdrawiam wszystkich (ja za rok zaczynam budowe,ale juz teraz ucze sie od Was) Jola
Pani Jolandko uprzejmie pania informuję,że firma Optimus-System Choromanscy nigdy nie posiadała swojego punktu sprzedaży na ul. Jesionowej w Gdańsku.Dodam jedynie,że na terenie trójmiasta do ubiegłego roku istniały dwie firmy o podobnie brzmiących nazwach.Na ulicy Jesionowej siedzibę swoją miała ta druga firma z która Optimus system Choromańscy oprócz podobnych nazw niema nic wspólnego. pozdrawiam Marek18b

marek18b
30-03-2006, 20:54
:D Chciałbym uspokoić potencjalnych klientów,firma Optimus-System Choromańscy nigdy nie posiadała punktu sprzedarzy na ul.Jesionowej w Gdansku.Pod powyższym adresem mieściła się siedziba firmy o podobnie brzmiącej nazwie. Pozdrawiam Marek18b.

jolandka
30-03-2006, 22:31
:D Chciałbym uspokoić potencjalnych klientów,firma Optimus-System Choromańscy nigdy nie posiadała punktu sprzedarzy na ul.Jesionowej w Gdansku.Pod powyższym adresem mieściła się siedziba firmy o podobnie brzmiącej nazwie. Pozdrawiam Marek18b.

Nie chce swoim postem skrzywdzic zadnej porzadnej firmy,nie napisalam zeby trzymac sie z daleka od okien Optimusa,nawet dodalam ze mam nadzieje iz przez te kilka lat zmienili sie na lepsze.Po prostu odnosze wrazenie ze na forum ktos prowadzi reklame tej firmy!!!A sa inne firmy produkujace dobre okna-dalam przyklad.
Lezy przede mna wizytowka z roku 1998,nie mam skanera aby ja wkleic
i pisze na niej:OPTIMUS-SYSTEM S.C.
PRODUCENT OKIEN Z PCV
typu-ALUPLAST
typu-PANORAMA
okucia-winkhaus
ZAKLAD PRODUKCJI:
Gdynia ul.Kusnierska1
Punkty sprzedazy:
Gdynia PL.Gornoslaski17 tel.664-77-05
Gdansk ul.Jesionowa 16A tel.341-56-34
To jest dokladna tresc wizytowki.Drogi Marku18b moze firma CHOROMANSKI nie posiadala punktu sprzedazy na ul.Jesionowej ale firma OPTIMUS-SYSTEM na pewno tak .
Mam nadzieje ze p.Choromanscy doloza wszelkich staran,aby ich klienci byli ZADOWOLENI z okien,montazu i z serwisu i nie beda musieli jak ja tracic czasu i nerwow.Mysle,ze "potencjalni klienci" musza byc po prostu czujni niezaleznie od firmy.Pozdrawiam,Jola[/b]

jolandka
31-03-2006, 17:26
Witaj Jolandko. Ani myślę o reklamowaniu jakiejkolwiek firmy. Zresztą jak widać wyżej nie polecam ich, a tylko informuję o chęci zakupu. Prośba do Ciebie o szczegóły wad (to może nam pomóc przy odbiorze robót).
Okna montują mi w środę i wówczas wypowiem się co do jakości (choć tak naprawdę polecić można po jakimś okresie eksploatacji ...).
A jak sprawują się okna po montażu u Liliany Jagły?


Witam
Trudno mi mowic o szczegolach wad,gdy kupowalismy te okna bylismy wsrod naszych znajomych pierwszymi ktorzy wstawiali okna i w zasadzie nie wiedzilelismy na co zwracac uwage,teraz to ja jestem o wiele madrzejsza.zaczne od poprawek po monterach:uczszelniania laczenia parapetu i okna,pod parapetem,pozniej byly regulacje,wymiana uszczelek,zalozono dodatkowe uszczelki...i wieczne czekanie na serwis. :evil: No i ostatnia ostra zima gdy na parapecie...lezal koc,bo po prostu wialo i ciagnelo zimnem.
Jezeli chcesz dowiedziec sie wiecej o oknach to na forum zdaje sie ze Wakman :D zebral wszystkie wiesci o oknach do kupy-poczytaj :o .A dziennik budowy Wakmana,szczegolnie ustep o odbiorze okien i rolowaniu klienta jest niezwykle pouczajacy :o :o :o Prosze napisz,jak montaz okien,jestm ciekawa.
Pozdrawiam,Jola

Wosto
05-04-2006, 19:15
Witam.
Właśnie dzisiaj firma OPTIMUS SYSTEM Choromańscy z Miszewka zamontowała mi wszystkie okna w domku. Jeśli chodzi o montaż (o eksploatacji, jakości i serwisie jeszcze nic nie mogę powiedzieć z wiadomych względów) jestem zadowolony. Dostawa i realizacja w umówionym terminie; trzech monterów założyło i wyregulowało 15 okien w 5 godzin. Wydaje mi się, choć jestem raczej laikiem uczącym się na postach m. in. Jareko i Pchełka, że zrobili to w sposób zgodny z Ich "naukami". O ewentualnym serwisie przekonam się w przyszłości... To tyle.
Pozdrawiam.

MarcinU
07-04-2006, 10:36
A ja polecam Braci Bertrand z Luzina - punkt sprzedaży w Rumi koło Toyoty. Porządnie, sprawnie i niewygórowana cena.

justysia88
30-05-2006, 08:32
A ja polecam Braci Bertrand z Luzina - punkt sprzedaży w Rumi koło Toyoty. Porządnie, sprawnie i niewygórowana cena.

Witam!!!
Justyna z Gdańska.
Ja równiez polecam Braci Bertrand z Rumii. Profil niezły - GELAN - a ekipa sprawna i profesjonalna. Pracują 8-10 godzin z jedna przerwą na sniadanie. Moge powiedziec , ze posprzątali po sobie co rzadko się zdaża . Byłam mile zaskoczona. Jeszcze raz POLECAM.
PS
Warto dłużej ponegocjowac cenę :wink:

gelinde
07-03-2008, 13:45
A ja chcę polecić okna z firmy Vetrex (zamawialiśmy w Kartuzach) - montowane były pół roku temu i wszyscy, którzy nas odwierdzają zwracają na nie uwagę - bardzo ładnie się prezentują (ciemny orzech). Co do serwisu, to jak na razie jesteśmy zadowoleni, okna mają chyba 10 lat gwarancji, więc zobaczymy jak bedzie dalej.

sailor_ro
09-03-2008, 22:32
a czy słyszał ktoś coś o firmie Europrofil Gdynia z siedzibą w Kąpinie?
pozdrawiam

coci
18-03-2008, 22:50
A ja polecam Braci Bertrand z Luzina - punkt sprzedaży w Rumi koło Toyoty. Porządnie, sprawnie i niewygórowana cena.


Witam!!!
Justyna z Gdańska.
Ja równiez polecam Braci Bertrand z Rumii. Profil niezły - GELAN - a ekipa sprawna i profesjonalna. Pracują 8-10 godzin z jedna przerwą na sniadanie. Moge powiedziec , ze posprzątali po sobie co rzadko się zdaża . Byłam mile zaskoczona. Jeszcze raz POLECAM.

U mnie Bertrand z Luzina juz podpadl.Zamowilem u nich okna na konkretny termin i w momencie skladania zamowienia wielokrotnie powtarzali iz terminu dotrzymaja,ale tego nie zrobili.Na dzisiaj sa spoznieni 3tygodnie.Aktualnie utrzymuja iz okna beda gotowe do montazu po swietach-zobaczymy.Na razie musze swiecic oczami przed elektrykiem i hydraulikiem(taka kolejnosc prac),ktorzy jeszcze chwila i pojda sobie w sina dal.
Kolejna bardzo wazana sprawa na ktora trzeba zwrocic uwage przy podpisywaniu umowy(moja zona niestety nie zwrocila :evil: ),jest zapis iz w przypadku opoznienia z naszej strony bedziemy zobowiazani do zaplacenia odsetek za zazdy dzien zwloki,jesli natomiast opozni sie Bertrand tez zaplaca odsetki za kazdy dzien,ALE NIE WIECEJ NIZ 10%-bardzo cwany i wygodny dla nich zapis.W rzeczywistosci moga sie spoznic i 2 lata ale zaplaca tylko 10% kary ty zas po wplaceniu 35% zaliczki co zrobisz?Zamowisz okna u konkurencji?Nprawde chytre,ale coz,zona podpisala :evil: i teraz pozostaje czekac na "zbawienie".Powiedzieli ze moj przypadek jest wyjatkowy.Ja to wogole jestem jakis wyjatkowy :cry: a to wyjatkowo sciany wyszly u mnie krzywo,strop wyjatkowo nierowny,komin wyjatkowo sie nie udal,dach wyjatkowo skomplikowany,wogole projekt wyjatkowo niekompletny,no i teraz te okna jakos wyjatkowo nie chca byc w terminie,ale czy ja nie wymagam czasem za duzo w kraju gdzie wiekszosc fachowcow to ex-piekarze,policjanci i wielu innej masci szpecow.
Dobra,koniec tego mazania sie...
Pozdrawiam i zycze wiecej szczescia.

Zygmunt123
19-03-2008, 08:31
Jeśli chodzi o drewniane okna i drzwi to mogę polecić frmę z Kościerzyny państwa Ronkowskich. Mają nawet strone internetową: http://www.ronkowski.gda.pl
Zamawiałem u nich drzwi wewnętrzne do mojego starego mieszkania i do dziś jestem zadowolony.

Izulek
19-03-2008, 15:00
Witam,
a czy ktoś z Was zamawiał okna Oknoplast Kraków? Np w u ich przedstawiciela w Gdyni?

muniek45
21-03-2008, 18:07
Witam, śledzę te forum od dłuższego czasu, czytałem porady i przestrogi, niestety ale i mnie sięgnęła przykra niespodzianka z nierzetelnym wykonawcą. ostrzegam przed firmą WINPLAST ze STAREGO MIASTA. zamówiłem u nich okna, owszem po długim oczekiwaniu dostarczono, lecz z uszkodzeniami, nie takimi uszczelkami, i nie kompletne, prośby, listy nic nie pomagają, nie poprawiają usterek, wzięli kasę i cisza, ni widu ni słychu. Ostrzegam, to bardzo nie rzetelny wykonawca, kłamczuch, można nawet powiedzieć że oszust. pozdrawiam i nie życzę nikomu interesów z tą firmą. Pozdrawiam

asiulka
23-03-2008, 14:34
witam świątecznie,
jeśli polecacie okna to możecie polecić też solidnego sprzedawcę i montera rolet zewnętrznych?

Ireneusz M.
23-03-2008, 18:02
witam
musze przyznać że jestem bardzo ostrożny w polecaniu kogokolwiek gdyż uważam że moje wrazenie niekoniecznie mogą podzielac inni, w poszukiwaniu okien poprosiłem w kilku miejscach o ofertę , w większości były to miejsca wskazane na forum, ku mojemu zaskoczeniu koszt okien znacznie przekraczał moje załozenia i przy okazji dowiedziałem sie że część okien jest niestandartowa ( i tu moje zdziwienie - co jest standartem a co nie zależy od producenta) do tego zachciało mi sie koloru innego niz biały, skończyło się na tym że przez przypadek zanlazłem firmę KARO ze Stawigudy/ olsztyńskie dla której standartem jest każdy wymiar, a ponadto dają najdłuższą gwarancje na rynku jaki znalazłem 7 lat, co do terminowości to wykonali okna szybciej niż uzgodniony termin, ponadto jest możliwość wzięcia kompleksowej uslugi z montażem uważam że jest to optymalne rozwiązanie gdy producent daje gwarancję na produkt wraz z usługą Myslę ze jest godna polecenia www.karo.pl

coci
28-04-2008, 11:05
Z cala pewnoscia nie polecam Bertranda.
Juz 8 tygodni po terminie,a ja nadal nie mam kompletnego zamowienia,a to co mi dostarczyli jest dalekie od idealu.

mayekmc
15-03-2009, 19:49
Witam

czy ktos z Panstwa posiada okna z firmy ADPOL, nosimy sie z zamiarem skorzystania z ich uslug, ale chcielibysmy poznac opinie na temat tejze firmy, moze mozna gdzies zobaczyc ich wykonana prace, pozdrawiamy

Konwalia_majowa
21-03-2009, 22:08
Witam,
Ja polecam MS Okna (www.ms.pl) . Mamy je prawie 2 lata i jesteśmy bardzo zadowoleni (odpukać - oby nie zapeszyć i aby tak dalej :)
Zdecydowałam się na okna tytanowe z zabezpieczeniami antywłamaniowymi i szybami.
Poza tym okna te mają naprawdę ładne profile (w porównaniu do innych, które oglądałam, a było tego trochę, bo jestem okropnie grymaśna :) Aż szkoda było je zakrywać, dlatego też zrezygnowałam z rolet w domu na rzecz żaluzji.
Zakup przebiegł naprawdę bez problemu (wycena, pomiary, okna dostarczono w wyznaczonym terminie) i co ważne montaż też fachowo, solidnie (okna mają specjalne rygle umieszczane w murze, więc zależało nam na dobrym montażu) poza tym szybko i czysto. Nawet mój mąż nie miał do czego się przyczepić, a lubi mieć wykonane wszystko idealnie :)
Już dzieliłam się opinią na białej liście wykonawców - korzystaliśmy z usług P. Tomasza Szczerbaka przy zamawianiu okien (obecnie salon sprzedaży Gdańsk, ul Jankiela - wiem, bo zamawiamy obecnie wyroby z granitu też w MS).
Pozdrawiam

Zochna
23-03-2009, 09:33
dzbry:)

zamawialiśmy okna drewniane w firmie Okland Tczew
http://www.okland.net.pl/
robia tez okna "stylowe" , wszystko ok , polecam.

wojtek_bud
25-06-2010, 07:56
Witam,
Szukam ( nie drogich ) okien, z zabezpieczeniami antywłamaniowymi. Może ktoś z was właśnie teraz na czasie zakłada okna?
Proszę o poradę.

korpol
24-05-2013, 23:46
Witam. Właśnie będziemy wstawiać okna do naszego domku. Dostaliśmy już parę ofert i jedna jest z Wikędu. Szukam i szukam opinii o nich i niemal nic nie ma. Czy mieliście jakąś styczność z tą firmą...

Monika2017
07-01-2017, 12:06
Nie wiem czy nie za wcześnie ( bo jeszcze nie zamówione i nie zamontowane ) ale na ten moment poleciła bym firmę Wikęd z Luzina. Przedstawiciel zajechał do nas na budowę, bardzo sympatyczny, rzeczowy, podesłałam wymiary i dostałam bardzo atrakcyjną wycenę. O dziwo 8 tysięcy taniej niż w firmie Drutex, i drugi plus dla Wikędu że nie ma dla nich rzeczy nie możliwych do wykonania ( chodzi o gabaryty okien ) Drutex wymaga wzmocnień dla dużych szkleń inaczej nie daje gwarancji, z Wikędem nie ma tego problemu. Oczywiście przed podjęciem ostatecznych decyzji muszę sprawdzić najlepiej te okna w naturze u kogoś :) No i ogólnie poczytać opinie. Ponoć wybór okien nie jest prostą sprawą. W sumie nie analizowałam jeszcze ofert innych firm w okolicy ale te dwie jakoś najczęściej się słyszy.

pozdrawam

nikt ważny
07-01-2017, 13:20
Jakie to gabaryty ?

finlandia
07-01-2017, 17:34
Nie wiem czy nie za wcześnie ( bo jeszcze nie zamówione i nie zamontowane ) ale na ten moment poleciła bym firmę *** Przedstawiciel zajechał do nas na budowę, bardzo sympatyczny, rzeczowy, podesłałam wymiary i dostałam bardzo atrakcyjną wycenę. O dziwo 8 tysięcy taniej niż w firmie D**, i drugi plus dla *** że nie ma dla nich rzeczy nie możliwych do wykonania ( chodzi o gabaryty okien ) D*** wymaga wzmocnień dla dużych szkleń inaczej nie daje gwarancji, z Wikędem nie ma tego problemu. Oczywiście przed podjęciem ostatecznych decyzji muszę sprawdzić najlepiej te okna w naturze u kogoś :) No i ogólnie poczytać opinie. Ponoć wybór okien nie jest prostą sprawą. W sumie nie analizowałam jeszcze ofert innych firm w okolicy ale te dwie jakoś najczęściej się słyszy.

pozdrawam
Twój post zostawię jako przestrogę dla potencjalnych kupujących.
Raz: porównanie do jednego z liderów rynku ceny i mówienie, że jest znacznie tańszy bardzo źle wróży. Już ta firma do której się odnosisz robi tanio - a jak ktoś chce jeszcze bardziej "oszczędzić" to już zupełnie musi to być szajs.
Dwa: "nie ma rzeczy niemożliwych". Oznacza ni mniej, ni więcej, jako PROSZENIE SIĘ O KŁOPOTY. Nie dalej jak rok temu był na tym forum post opisujący okna z tej firmy i problemy z nimi (wynikały tylko i wyłącznie z przewymiarowania). Zakładam że ten post przeczytają szefowie działu okien - to zakodujcie sobie, że to jest BARDZO ŹLE ODBIERANE wśró fachowców i nie tylko nie zyskacie uznania, a wręcz je stracicie.

bwojtek
07-01-2017, 19:47
Twój post zostawię jako przestrogę dla potencjalnych kupujących.
Chyba jako przestrogę dla spamerów?

Inny post z dzisiejszego dnie tego samego osobnika radośnie ogłasza:

Właśnie jesteśmy na etapie budowy fundamentów.
...i dlatego nagle po zarejestrowaniu się wychwalam mało znaczącego producenta okien? Litości :(

finlandia
07-01-2017, 20:58
Dla Inwestorów. Tacy spamerzy nie czytają forum, a tylko tytuły. Usunięcie tego postu byłoby w tym przypadku tylko prezentem..

MMichal
07-01-2017, 23:54
Witam

Niestety same minusy dla W..., nie dość, że spamer to jeszcze totalnie niedouczony :/
Jeżeli dla kogoś "plusem" jest to, że ktoś wykona każdy gabaryt itp - żałosne.

Pozdrawiam