PDA

Zobacz pełną wersję : Firma DOMEL z Łomży-okna pcv-słyszał ktoś o niej?



adam153
15-03-2006, 17:54
Mam oferte z firmy domel z Łomży ul. Piłsudskiego 70. Robią aluplasta i plusteca. Cena jaką otrzymałem jest na dzień dobry niższa od ceny producenta Pumar z Ryk. Obie firmy zrobiły cene z montażem. Domel stosuje okucia winkhaus a Pumar roto nt. reszta jest taka sama, 5 komór, jednostronny kolor i bez bajerów. Do tej pory byłem nastawiony na Pumar. Róznica jest taka że wycenę Pumaru dostałem w sklepie przyzakładowym a Domela w jakimś małym punkcie, który niedawno powstał. Do Ryk mam też bliżej jakby co... ale moneta tez jest wazna. Ciekawe czy tacy wyjadacze jak Pchełek, Jareko, Plonskij, Stary coś zechca mi kliknąć. A może Ktoś inny kupował okna z Domela i cos może powiedzieć.

adam153
16-03-2006, 20:58
czy ktos jest wogóle z Łomży?

buziaczek
17-03-2006, 17:48
mieszkam w okolicy i dosyć pochlebne słyszałem opinie na temat tych okien choć ich nie mam sam.Wiem ,że pną się w górę na lokalnym runku,szczególnie po trudnościach Terrazytów.

DeeF
17-03-2006, 22:26
Potwierdzam powyższą opinię chć nie mam ich okien. Chyba lokalnie są teraz nejwięksi.

pchelek
18-03-2006, 12:32
OK [Domel] - wazny jest montaz - pamietaj

adam153
18-03-2006, 14:51
dzięki za pomoc!!!

KonAn
18-03-2006, 20:05
Potwierdzam, Domel to marka uznana od lat w północnowschodniej Polsce.Jak widzę posuwa się z ekspansją na inne rejony.

jacfar
06-06-2013, 15:23
szukam ludzi, którzy podobnie jak ja popełnili błąd i kupili okna firmy domel z łomży w celu wymiany doświadczeń
nie wiem, gdzie firma jest uznana i jakim cudem dostała iso, bo sposób załatwiania reklamacji to zwykła spychologia i olewanie klienta, np dzisiaj główny serwisant p. Napiwodzki w rozmowie tel. NA MOJE PYTANIE KIEDY DOSTANĘ WŁAŚCIWE USZCZELNIAJĄCE USZCZELKI ZAPYTAŁ CZY SZCZELINA MA 1 CZY 2 CM !!!, CO BYŁO JUŻ BEZCZELNOŚCIĄ, a potem stwierdził, że poprzez nieprzylegające uszczelki skrzydła do szyby w ramiak skrzydła moze się dostawać brud i woda !?, ale ta woda wycieknie ze skrzydła bo sa otwory odwadniające ? uszczelka z definicji ma uszczelniać a nie być jako dekoracja 194132, PRZY PIERWSZEJ REKLAMACJI winę zwalił na producentów szkła, wczoraj uniglass w ramach tejże reklamacji wymienił wszystkie pakiety szybowe (których grubość różniła się od poprzednich o 0.5MM!!!)a problem pozostał bez zmian, dalej uszczelki nie uszczelniają, po ponownym kontakcie z p. Napiwodzkim dowiedziałem się, że on bazując na rozmowie tel. i spostrzeżeniach serwisantów uniglass , którzy mieli za zadanie tylko wymienić szkło stwierdza autoratywnie, że jego zdaniem wszystko jest już cacy i on kończy ten temat, bo jego zdaniem wymyślam sobie problem, jutro sprzedawca domela w ciechanowie sporządzi i wyśle kolejne zgłoszenie reklamacyjne, więc zapraszam na ciąg dalszy i zdecydowanie proponuję się wstrzymać z zakupami w tej firmie, NIE JESTEM WYŁUDZACZEM, REKLAMOWAŁEM TYLKO PRODUKT, ZA KTÓRY ZAPŁACIŁEM JAK ZA PEŁNOWARTOŚCIOWY, PROSIŁEM TYLKO O WYMIANĘ USZCZELEK, ŻEBY BRUD I KURZ Z BUDOWY NIE WPADAŁ W RAMIAK, ALE DLA PANA NAPIWODZKIEGO TO PROBLEM, KTÓRY GO PRZERÓSŁ CHYBA , ŻE W WYTYCZNYCH FIRMY ON GO TU NIE WIDZI
wstawiam kolejne fotki dokumentujące jak wygląda garstka pyłu budowlanego w wykańczanym domu plus odrobina wody użyta do zmycia pyłu ze szkła (PRÓBA ZROBIONA od razu PRZY SERWISANTACH UNIGLASS)194201 taki sam syf jaki się zbierał w ramiaku zbierać się będzie dalej, a to pokazuje ramiak, w którym została niedoczyszczona reszta syfu, który zdaniem naczelnego serwisanta firmy domel miał wypłynąć na zewnątrz (chyba kapilarnie)194209 ZE ZDROWOROZSĄDKOWEJ OBSERWACJI WYNIKA, ŻE WINĄ NIE BYŁY RZEKOMO ZA CIENKIE PAKIETY SZKŁA TYLKO BŁĄD TECHNOLOGA, KTÓRY ŹLE DOBRAŁ LISTWY Z USZCZELKAMI

Ludwik16
07-08-2013, 11:17
do jacfar

Widzę, że chyba będę miał proiblem podobny do Ciebie. U mnie kurz przedostaje się z kolei z zewnątrz i zatrzymuje gdzieś w połowie uszczelki (widać to dobrze od wewnątrz pomieszczeń. Jeszcze tego mnie zareklamowałem, ale widzę, że to mnie nie minie - skoro kurz z powietrza się tam dostaje, to tylko kwestia czasu, kiedy pojawią się jakieś zielone glony lub grzyby. (szczególnie od północy). Dlatego bardzo interesuje mnie jak została załatwiona Pańska reklamacja. proszę o jakiś namiar

jacfar
09-10-2013, 14:00
kolego reklamuj, nie ma się nad czym zastanawiać, listwy z uszczelkami, pakiet szkła jeśli masz ramkę tzw kameleon, dolne zawiasy niech wymieniają na regulowane w płaszczyźnie i nikt łaski nie robi, oczywiście może być sytuacja taka jak u mnie, że naczelny akwizytor stwierdzi że on nic złego nie widzi w tych oknach, ale o swoje trzeba walczyć, temat rozwinę i dopiszę do końca, ze skanami protokołów od niejakiego dardzińskiego z domela, ale muszę znaleźć trochę czasu, podsumowując- jedno okno wymienili na nowe, wszystkie pakiety szybowe są nowe, wszystkie uszczelki wewnętrzne z listwami przyszybowymi są nowe i dolne okucie wymienione, trwało to rok i kosztowało kupę nerwów, ale dopiąłem swojego, co nie znaczy, że te okna są dobre, nauczka na przyszłość, żeby nie kupować od znajomych polecanego towaru, który jest prawie taki sam jak oknoplast, bo tutaj 'prawie' zrobiło kolosalną różnicę
pozdrawiam

marjan69
08-07-2016, 21:16
witam
tez mam problem z oknami domel. szukam ludzi w podobnej sytuacij

finlandia
09-07-2016, 10:51
Może opisz w czym jest ten problem, to reszta użytkowników forum będzie mogła odnieść się do sprawy w sposób rzeczowy.

marjan69
14-07-2016, 22:34
podobnie jak poprzednicy. problemy ze szczelnością okien. złe uszczelki przyszybowe oraz złe uszczelki ramy. Co sprawia ze brud i woda podczas opadów dostają się do wnętrza. A serwisu jak nie było tak niema.