PDA

Zobacz pełną wersję : Czego nie używamy w POŚ



slaweksie
16-03-2006, 11:51
Witam za dni parę idę na swoje, mam przydomową oczyszczalnię ścieków i proszę Was o informację jakich konkretnie rzeczy nie można używać (chodzi mi o chemię gospodarczą) aby nie zlikwidować flory bakteryjnej. Jeśli poza tym macie jakieś wskazówki to bardzo o nie proszę.

sebo8877
16-03-2006, 13:30
Slaweksie uzywac nalezy wszystko oczywiscie z głową - normalnie - najwazniejsze nie przesadzac z chlorem - oby małzonak nie wlewała pol butelki jednorazowo. Oczywiście wiadomo że wszystkie części stałe , guma, folia, smieci nieorganiczne - nie ma sily bedziesz musiał kiedys wyjąc z twojego POŚ - tak więc nie radze korzystac jak co poniektórzy maja w zwyczaju w blokach - pracowałem w firmie dostarczajacej sprzet do laboratoriów i na Oczyszczalnie - uwierzcie nie ma rzeczy niemozliwych na OŚ dopływa wszystko co możecie sobie wyobrazić.
co do uzywalnosci czy nie używlaności coponiektórych produktów nalezaloby sie przejśc na produkty do zmywarek, płyny do mycia naczyń i plyny do zmywania podlog na produkty biodegradowalne - ale jeżeli będziesz stosował wszystko z głowa nie ma problemu poś bedzie chodził

Wiekszośc markowych produktów do czyszczenia i mycia ulega biodegradacji

Sebo8877