PDA

Zobacz pełną wersję : tapeta z wlokna szklanego w lazience



slawciol
17-03-2006, 14:07
witam,mam 3 lazienki w domu ,2 juz zrobione i sa wykonczone kafelkami,trzecia chcialem zrobic inaczej,wlasnie wykonczyc ja tapeta z wlokna szklanego w jakims wzorze,np.jodelka i pomalowac na jakis ladny kolor.ktos ma tak zrobione i co sadzicie o takim rozwiazaniu?
Pozdrawiam

Rezi
17-03-2006, 14:36
jak w McDonald's - ładnie

pomyśl moze o np jakimś tunku ozdobnym, najprosciej to np baranek 1mm + pomalowac to dobra farba

zaba_gonia
17-03-2006, 17:37
czyli Rezi nie polecasz????
Ja też chciałam położyć to na ściany.... :roll: :roll: :roll:

Rezi
17-03-2006, 19:25
ja mam tym wytapetowane skosy dachu aby nie było widać spękań
ale na to połozyłem gładź gipsową (akryl putz)
wzorki raczej mi nie podchodzą

zaba_gonia
17-03-2006, 21:04
ja mam tym wytapetowane skosy dachu aby nie było widać spękań
ale na to połozyłem gładź gipsową (akryl putz)
wzorki raczej mi nie podchodzą

ale te wzorki są bardzo delikatne, niemal niewidoczne....
Juz sama nie wiem. :roll:
Nie chcę mieć gładzi gipsowej, bo mam ją teraz...i każde mocniejsze dotknięcie uszkadza ją.

slawciol
18-03-2006, 07:51
ja mam tym wytapetowane skosy dachu aby nie było widać spękań
ale na to połozyłem gładź gipsową (akryl putz)
wzorki raczej mi nie podchodzą

ale te wzorki są bardzo delikatne, niemal niewidoczne....
Juz sama nie wiem. :roll:
Nie chcę mieć gładzi gipsowej, bo mam ją teraz...i każde mocniejsze dotknięcie uszkadza ją.
tez wlasnie to przemawia,delikatny wzor,ale klasc na to gladz?? nigdy.mam juz dosyc kafelek,gdzie pojade to kafelki,chce cos innego,i wlasnie wpadla mi w rece taka tapeta,mozna ja pomalowac na zasadzie przecierki 2kolorowej,pod wzor kafli podlogowych.cala lazienka nie ma byc tez tylko wytapetowana,wstawki z kafli tez beda,na scianie gdzie jest kibelek i bicet bedzie oblozony kaflami ale tylko 1,3metra do gory i 2 metry w poziomie,i kolo wanny,jestem w fazie projektu.