PDA

Zobacz pełną wersję : System Fusiotherm



Daark
13-02-2003, 06:42
Co sądzice na temat systemu instalacyjnego Fusiotherm Stabi? Są to rury i kształtki z polipropylenu PP-R z perforowaną wkładką aluminiową lub zbrojone włóknem szklanym. Producent Aquatherm. Miałoby to iść do CO i CWU. Warto?

inwestor
13-02-2003, 08:03
Brałem pod uwagę ten system. Mają dobrze opracowana dokumentację techniczną, która pasuje praktycznie do wszystkich systemów z PP-R (PP-3 inna nazwa PP-R). Jednak cenowo są mało konkurencyjni. Ja wybrałem http://www.plastbor.com.pl/ PLASTBOR ma bardzo atrakcyjne ceny (zobacz w cenniku) od których można jeszcze wytargować parę procent upustu. Jeśli chodzi o jakość to myślę, że nie ustępuje wyrobom Aquatherm'u.
Napisz mi jeszcze tylko czemu do domku chcesz dawać rury stabilizowane ?. Moim zdaniem to chyba nie jest potrzebne.
Pozdrawiam

Daark
13-02-2003, 08:35
Dzięki za odzew. Szczerze mówiąc nie zastanawiałem się na tym czemu chcę dać stabilizowane - myślę, że trwalsze. Namawia mnie do tego systemu instalator, twierdząc, że jest bardzo dobry. Wcześniej myślałem nad miedzią. Cenowo to chyba będzie zbliżone. Nie chcę wywoływać kolejnej dyskusji o wyższości jednego systemu nad drugim, dlatego chcę poznać wady i zalety.