PDA

Zobacz pełną wersję : Wypowiedzi plumina - apel do redakcji



13-02-2003, 11:58
Nasz kolega plumin, który znami tak pięknie się pożegnał zedytował swoje stare wypowiedzi. Czy szanowna redakcja jest w stanie zrobić z tym jakiś porządek?

13-02-2003, 12:55
Dla przypomnienia fragment pożegnania:
"Proszę Modelatora o wypisanie mnie z listy użytkowników."
No i co Redakcjo?

14-02-2003, 11:24
Punkt z regulaminu:
"3. Wydawnictwo MURATOR sp. z o.o. nie redaguje wypowiedzi prezentowanych na Forum, ale zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi lub zablokowania dostępu do Forum w przypadkach, gdy:
...
wypowiedzi naruszają dobra osobiste, dobre obyczaje, są w formie obraźliwej lub wulgarnej,
..."

Zgadza się - prawo to nie obowiązek, polecma jednak Redakcji np. wątek http://forum.murator.com.pl/viewtopic.php?topic=2063&forum=35&55 i wyciągnięcie jakichś wniosków. A może ja przesadzam ???? Może jestem zbyt pruderyjna ???

Alicjanka
14-02-2003, 11:31
Skąt w tym człowieku tyle zajdłości? Że też mu się chce...

kodi_gdynia
14-02-2003, 11:36
Coś trzeba robić w życiu. Jedni budują inni burzą.
Pozdrawiam

20-02-2003, 14:06
Mam prosbe do redakcji zaby otworzyla rubryke obslugiwana przez fachowcow komentujacych problemy zglaszane przez forumowiczow
Badz co badz murator (moze niewlasciwie) kojarzy mi sie z pismem fachowym, a wiec wypadaloby powaznie potraktowac ludzi i nie pozostawiac bez fachowego komentarza potoku slow ktory przewija sie przez fora .Na podstawie (tego potoku) nie mozna wyciagac jednoznacznych zwiazkow
Nie loguje sie bo nie mam na to czasu - z gory przepraszam , robilem to raz ale nie moglem wejsc do forum wg zaklec podanych w e-mail z redakcji.
Z powazaniem

20-02-2003, 14:07
Oczywiscie mialo byc wnioskow
z budowlanym pozdrowieniem(jednak) zawiedziony nowy czytelnik

dobrzykowice
20-02-2003, 14:10
a może to Forum ciebie nie lubi i dlatego nie mozesz wejść ?
biedaczek