PDA

Zobacz pełną wersję : czy ktoś może zna firmę "Stolarstwo - Syguda" z Kł



aśka(*)*(*)*
22-03-2006, 09:33
Mam bardzo dobrą oferę na drzwi zewnętrzne tej firmy ale nic o niej nie wiem. Mają od roku stoisko na Bartyckiej w Warszawie, może ktos kupował u nich okna albo drzwi i może mi cos wiecej powiedzieć?

będę bardzo wdzięczna za pomoc. :lol:

misiaczek1980
25-09-2014, 19:32
Mam bardzo dobrą oferę na drzwi zewnętrzne tej firmy ale nic o niej nie wiem. Mają od roku stoisko na Bartyckiej w Warszawie, może ktos kupował u nich okna albo drzwi i może mi cos wiecej powiedzieć?

będę bardzo wdzięczna za pomoc. :lol:

Drzwi SYGUDA (i to właśnie ich pkt sprzedaży na Bartyckiej) - jedyne, co mi się z nimi kojarzy to nieterminowość wykonania przyjętych na siebie zobowiązań wynikających z zawartej umowy. Na początku czerwca zawarliśmy z nimi umowę na dostawę i montaż 2 par drzwi z terminem realizacji na lipiec 2014. Dzisiaj mamy koniec września - i właśnie w mieszkaniu, po 2-miesięcznym opóźnieniu Panów, którzy montują nam długooczekiwane drzwi. Nie sposób nie wspomnieć, iż od lipca próbowaliśmy się skontaktować z kimś z firmy z prośbą o ustalenie terminu montażu - bezskutecznie. Pisaliśmy maile, dzwoniliśmy - regularnie nas zbywano. W zeszłym tygodniu, po tym jak osobiście udaliśmy się do pkt sprzedaży SYGUDA, firma raczyła się zobowiązać do realizacji umowy w dniu dzisiejszym. To nie wszystko. Są bardzo przebiegli i sprytni w zapisach umowy. Oni przyjmują zaliczkę, co jest oczywiście warunkiem podpisania umowy, natomiast brak jest jakiegokolwiek zapisu określającego PRAWA klienta - kar umownych, na wypadek nieterminowej realizacji umowy przez SYGUDĘ! To nie wszystko.... na początku września zwróciliśmy się mailowo do firmy z prośbą o termin montażu oraz rabat w związku z nieterminową realizacją. CISZA.... mówiono, że ktoś zadzwoni, napisze, że muszą zapytać szefa... i tak do dzisiaj. Informację o rabacie w kwocie 350 zł przy wartości zamówienia 4 200 zł (w tym 1 600zł zaliczki) i fakcie 2 miesięcznego opóźnienia otrzymaliśmy na kilka godzin przed montażem z komentarzem, albo się Państwo godzą na taki rabat, albo tych drzwi nie zamontujemy. Więcej chyba nie muszę pisać... drzwi SYGUDA - NIE POLECAM!!! nie wypowiem się jeszcze nt. montażu i ewentualnych późniejszych wad... Ogólnie przed montażem drzwi - ładne. Szkoda tylko, że tyle czasu trzeba było na nie czekać i, że musieliśmy czekać z dalszymi pracami remontowymi z przyczyn od nas niezależnych.