PDA

Zobacz pełną wersję : Okna drewniane Igies&Igies - uwaga na serwis



dorotag
14-02-2003, 15:58
Cześć

chciałam się z Wami podzielić przykrymi doświadczeniami związanymi z obsługą posprzedażną okien firmy Igies & Igies. Kilka miesięcy temu na Bartyckiej (Warszawa) kupiłam pokaźną ilość okien firmy Igies&Igies i zamówiłam u tegoż przedstawiciela montaż. Wszystko było ok. do czasu montażu i skasowania pieniędzy. Od tamtej pory - nie mogę się doczekać na ponowną (drugą) regulację okien. Okna "strzelają" i nie można ich otwierać (konczy się to wyrwaniem okucia - czego również doświadczyłam). Zapewne firma założyła, ze w ramach usługi przyjedzie tylko raz do "regulacji", później niech klient radzi sobie sam.

Pozdrawiam

bobiczek
14-02-2003, 16:03
To smutne.Niestety stara prawda która mówi"zapłać a potem spadaj" , sprawdza się.Ja brałem okna w Normie 2000 i muszę z ręką na sercu stwierdzić że na reklamację co do montażu parapetów i raz całego okna(wyszło przy tynkach)ekipa przyjecha ła na 2 dzień i poprawiła.Zobaczymy na wiosnę przy otwieraniu.

pchelek
17-02-2003, 08:54
:grin: jak okucia "strzelają" to są źle założone i żadna regulacja nic im nie pomoże - trzeba przełożyć [przesunąć] zaczepy - po prostu rolki nie zazębiają się prawidłowo z zaczepami i nie tylko zaczepy się rozsypią ale do tego okno praktycznie nie jest zamknięte - złodziej będzie miał ułatwioną robotę.
Możesz te okna reklamować na wymianę - producent nie ma certyfikatu zgodności z aprobatą a to jest niezgodne z Prawem Budowlanym [sprzedaje "nielegalne" okna]. W każdym razie jest to jakiś bat na takich partaczy.

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: pchelek dnia 2003-02-17 08:56 ]</font>

KarinaZ
17-02-2003, 21:24
widzieliśmy te okna we wzorcowni,
jeśli ktoś lubi okna kolorowe, polecam ( każda listewka w oknie innego koloru ). Chyba daltoniści tam pracują.
Natomiast drzwi przyznaję, wyglądały dobrze.
Gdyby wycena wyszła o 50% taniej, przed rabatem - to byłaby to czysta okazja.

Karina