PDA

Zobacz pełną wersję : chcę otynkować dom i nie wiem czym?



kkazek
24-03-2006, 09:58
zbudowałem ładny domek właśnie go wykańczam i stanąłem porzed dylematem, ale od początku
dom jest z porothermu 44PW, nie chcę go już docieplać zatanawiam się jakiego tynku użyć. nie chciałbym tradycyjnego tynku bo marzy mi się jakas ładna struktura. Może ktoś mi podpowie na bazie włąsnych doświadczeń co w jego opinii byłoby najlepsze

jacek_cn
24-03-2006, 12:34
Pzemyœl tzw. tynk ocieplajšcy nakładany agregatem

JACKIE P
24-03-2006, 21:10
my też budowaliśmy z PTH 44 P+W, na wierzch dałem najpierw tradycyjny tynk cementowo-wapienny, a potem na to tynk WEBER silikatowy /najdroższy/. Nieżałuję, tynk dość drogi, ale nie przyjmuje brudu, do zmywania karcherem, tynk mam od września ub.r. Bez uwag

kkazek
29-03-2006, 08:14
Pzemyœl tzw. tynk ocieplajšcy nakładany agregatem

dzięki ci jacku zmusiłeś mnie troszkę do poszukiwań, jest to chyba dobre rozwiązanie i je zastosuję. W kosztach będzie trochę drożej od tradycjnego tynku ale na pewno lepiej. dotarłem do quick-mix, mój dostawca materiałów budowlanych jest przedstawicielem.

jacek_cn
29-03-2006, 08:47
Ja planuję położyć tynk firmy MAXIT zawierajšcy perlit. Pomieszkam jednš zimę, a póŸniej będę kombinował nad tynkiem ozdobnym

kkazek
30-03-2006, 09:44
Ja planuję położyć tynk firmy MAXIT zawierajšcy perlit. Pomieszkam jednš zimę, a póŸniej będę kombinował nad tynkiem ozdobnym
ha, im glebiej w las tym więcej grzybów. podjadę do dystrybutora i pogadam widzę zę mają atrakcyjniejszą cenowo ofertę od quck-mix. dzięki