PDA

Zobacz pełną wersję : POLICJA! Ręce na głowę, nogi szeroko!



obszerny
25-03-2006, 15:58
Witam! Hmmm niedługo będę się najprawdopodobniej przeprowadzał i witam w Klubie ;). Mamy zamiar kupić gotowy dom z wykończeniem z zewnątrz, ociepleniem, prądem, gazem, wodą itd. itp. etc. Wnętrze może być do kapitalnych zmian. Toteż mój pokój ma być inny. Może to dziwne, mówcie co chcecie, ale wkurza mnie ktoś, kto "nie lubi" Policji, bo taka jest moda i...no nie ważne. W każdym bądź razie ja kocham tę Firmę i będąc aktualnie w LO, mam zamiar po studiach wstąpić... No dobra ale teraz co zrobić z pokojem? Chciałbym żeby miał elementy mojego hobby policyjnego. Macie jakieś pomysły? :) Nie to żeby cały pokój był pokojem przesłuchań... ;), ale np. podobają mi się wnęki w ścianie, halogeny na suficie i jakieś niewysokie podesty, duże biurko... I jakimi drobiazgami, wykończeniem, dekoracją, czymś fajnym (niekoniecznie niewielkim) możnaby było mój pokój zrobić bardziej Policyjnym? :) I mimo, że filmy niegdy nie pokarzą Policji i zawsze to bajka, a w Firmie nigdy tak nie było, nie jest i nie będzie to myślę tu o dekoracjach od "Bad Boysów" po polskie Centralne Biuro Śledcze. Pozdrawiam i czekam!

Trurl
25-03-2006, 21:31
http://www.kpkrzyki.esol.pl/images/popieraj.gif

http://www.nepthys.com/legos/aj/Police-station.jpg

Ewunia
26-03-2006, 00:20
obowiązkowo lustro weneckie

Trurl
26-03-2006, 00:33
http://cc4truth.com/images/uploads/electric-chair.jpg


kącik wypoczynkowy

Patos
26-03-2006, 05:25
Koniecznie kasa pancerna, :roll: może stara maszyna do pisania, tablica korkowa na wieszanie listów gończych 8) stojak na karabiny

Yogi66
26-03-2006, 08:50
A w oknie daj takie szprosy :wink: :P

http://www.irak.pl/abughraibpiotrowski.jpg

Yogi66
26-03-2006, 08:59
A takie kajdanki są nieodzowne w sypialni

http://www.sklep.agaton.pl/photo/min_75-0.jpg

Warning: Do czasu aż skończysz liceum niech służą Tobie tylko jako dekoracja. :P

Monika B
26-03-2006, 12:44
Koniecznie kasa pancerna, :roll: może stara maszyna do pisania, tablica korkowa na wieszanie listów gończych 8) stojak na karabiny
Plus zdobyczna czapka. Byle nie z procederu karalnego. :wink:

Jagna
26-03-2006, 16:53
I pomysł na łóżko.
http://images.amazon.com/images/P/B0000DYFLR.16._SCLZZZZZZZ_SS260_.jpg
A do tego pościel w listy gończe :P

Aszka
26-03-2006, 17:29
Jesteście niemożliwi :lol:
Szczególnie fajny ten szezlong do "kąciku wypoczynkowego" :wink:

izat
27-03-2006, 19:34
kajdanki i pióra obowiązkowo ;)

Patos
27-03-2006, 19:38
PAŁA!!!

tomas matla
27-03-2006, 19:42
pała :D niech zawsze będzie pod ręką :D

Mirek_Lewandowski
27-03-2006, 19:45
No i coś żywego - Pershing!

Tomek_J
28-03-2006, 07:37
Chciałbym żeby miał elementy mojego hobby policyjnego. Macie jakieś pomysły?

Mam.

Dom ma być do kapitalnego remontu ? No to przede wszystkim: nie remontuj swojego pokoju. Część pokoju oddziel kratą z prętów zbrojeniowych. Na ścianach rzuć olejną lamperię w beżowoburym kolorze - zatrudnij koniecznie złego fachowca tak, by lamperia zaczęła odłazić płatami już w kilka dni po położeniu. Skombinuj z jakiegoś składowiska stare, obdrapane meble: stare biurko, rozchwiane krzesła, lampkę biurkową a'la lata 60-te, do tego starą szafę pancerną no i koniecznie spękane linoleum ! A jak na tym obdrapanym biurku postawisz starą maszynę do pisania, to będzie naprawdę czadersko !

Tak wygląda jedna z komend dzielnicowych w mieście, gdzie do niedawna mieszkałem.

jolandka
28-03-2006, 12:01
I do tego na suficie koniecznie "koguta" z samochodu policyjnego,a zamiast dzwonka sygnal dzwiekowy.A we wnece pokoju-pokoj przesluchan z lampa oslepiajaca delikwenta!!!!Mozna od czasu do czasu rodzicow tam posadzic gdy nie sa grzeczni albo mlodsze rodzenstwo....
Jak widzisz pomyslow jest duzo!!!

Trurl
28-03-2006, 13:17
obszerny - samotna księżniczko - mógłbyś/mogłabyś podziękować za zainteresowanie :roll:

Heliodor
28-03-2006, 17:45
Niedawno zapukał do naszych drzwi Pan Policjant i poinformował nas ,że odzyskał nasze rzeczy po włamaniu do piwnicy.Mam przyjœć i je zidentyfikować.Pokój policyjny wstrzšsnšł mnš dogłębnie: na góra 10m2 stały cztery biurka,na każdym maszyna do pisania taka ze czterdziestoletnia.Po zapisaniu jednej linijki coœ się w niej zacinało i trzeba było jš obrócić do góry nogami.Oprócz policjantów w cywilu i biurek leżały tam przedmioty odzyskane,krzesła drewnaine każde z inej parafi,prawie trzymały się kupy.Dlatego nie do końca kumam te gadżety z postów powyżej.U nas w komisariacie takich nie ma,ale policjanci byli przesympatyczni;)

Bełatka
29-03-2006, 20:47
Kiedyś słyszałam w radiu, że jeden z komendantów wojewódzkich musiał zdjąć ze ściany w gabinecie cytat z Dzierżyńskiego , bo się interesanci denerwowali. Oto ów cytat " nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani" 8) 8) 8)

trobe
01-04-2006, 14:47
A ja widziałam jeden z pokoi w komendzie dzielnicowej z ogromnym akwarium, w którym pływały ... piranie. Takie miłe hobby dla relaksu.

tom&gabi
03-04-2006, 19:22
UWAGA!

ten wątek to prowokacja...

UWAGA!

8) :D 8)

Mirek_Lewandowski
03-04-2006, 19:42
Trudno, chociaż siedzieć pójdę w dobrym towarzystwie :lol:

zielonooka
03-04-2006, 21:04
policyjny wystrój?
hmmm ja proponuje stołki odwrocone do gory nogami.... :-? :wink:
kto ogladał "Gline" i "Psy" ten wie.... :oops: :oops: :oops:

Nefer
03-04-2006, 21:06
no i broń Boże żadnego komputera - naśrodku salonu taka stara maszyna do pisania.
I mundur w szklanej gablocie - ale na klucz - słyszałam, że Firmie kradną takie mundurki :)

Nefer
03-04-2006, 21:08
a jak Bad Boys to jeszcze ostrzelany Porshe ( koniecznie z broni maszynowej) - nie musi być w garażu :)

Trurl
03-04-2006, 21:44
UWAGA!

ten wątek to prowokacja...

UWAGA!

8) :D 8)


ja sam jestem prowokacją :lol:

Majka
04-04-2006, 09:31
eeee, proponujecie wystrój milicyjny :roll:
policyjny to już wyższy standard :wink:

obszerny
08-04-2006, 15:10
Jenyyyy, dzięki Wam wszytkim za te odpowiedzi. Naprawdę wiele pomysłów i pewnie wiele także wykorzystam! Przepraszam, że nie odzywałem się wcześniej, ale jakoś nie było chwili na spokojne zajrzenie wszędzie w sieci. Ale naprawdę dziękuję za fantazję, za żarty i odpowiednie podjeście do tematu - ambitnie, ale z jajem! ;) Trurl - brawo! Takie krzesło będzie stało we wenęce z lampką. Piranie? Też niezły pomysł. Na bank porozwieszam jakieś tarcze, listy gończe, mapę Włocławka, Polski, koguta już mam, no i ogólnie dam radę z tymi Waszymi genilanymi pomysłami! DZIĘKUJĘ RAZ JESZCZE, ale jakby komuś coś wpadło, to poproszę dalej! ;)

marcinpszczyna
01-05-2006, 10:56
Jeżeli coś chcesz dowoedzieć się na temat POLICJI to: http://www.ifp.pl/

obszerny
24-05-2006, 08:24
No i Moi Dordzy - przeprowadzam się! Niezły dom i będę miał spory pokój do dyspozycji. Konkretnych wymiarów nieznam - raz tam byłem, ale nie raz będę. Najpierw z fachowcem, potem z gościem z biura no i.... chyba kupujemy. A potem to już tylko Wasze pomysły - raz jeszcze dzięki. MAm tam swoje plany i projekty - jak już będzie po, to dam Wam znać! Pozdrawiam!
PS
maricpszczyna - tam jestem bardzo często, no ale to nie bardzo remontowe forum jest :)

marcinpszczyna
24-05-2006, 16:14
Wiem :lol:
Ale mozna tam się dużo ciekawych rzeczy o Policji dowiedzieć :wink:
Pozdrawiam i życzę dużo cierpliwości przy ubieganiu się o przyjęcie do Policji.

maly
12-07-2006, 17:11
no i tasma "police line do not cross"

premiumpremium
13-07-2006, 18:26
Wiem :lol:
Ale mozna tam się dużo ciekawych rzeczy o Policji dowiedzieć :wink:
Pozdrawiam i życzę dużo cierpliwości przy ubieganiu się o przyjęcie do Policji.

Tak tak... i "szerokich pleców" :)