PDA

Zobacz pełną wersję : Czas na podsumowanie



zibi.maz.
14-02-2003, 21:05
Mija dzisiaj miesiąc od kiedy zalogowałem się na Forum. Jak wiele podobnych do mnie osób, przez rozpoczęciem budowy szukałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Czy forum spełniło moje oczekiwania?.Tak.Czytałem teksty praktyków budowlanych i dywagacje teoretyków, teksty mądre i głębokie, niektóre błyskotliwe, utwierdzające mnie w przekonaniu,że czas spędzony przed monitorem, nie jest czasem straconym. Jest i druga strona medalu - piszą ludzie sfrustrowani, agresywni, złośliwi i niekompetentni.Osoby nie przyjmujące żadnej krytyki, uważające, że tylko ich racje są słuszne, wreszcie osoby o "jedynie słusznych pryncypiach" tzn dom i nic więcej. Piszą apele do Redakcji, podkreślone wieloma wykrzyknikami, aby coś zrobić z tym forum.Czy należy coś zrobić?. Uważam, że nie. Forum jest dla wszystkich, profesjonalistów i amatorów, tych co pytania zadają i tych co na nie odpowiadają. Każdy niech szuka tego, co jest mu najbliższe.Każdy ma prawo wyboru. Cieszy mnie, że ogromna większość forumowiczów widzi dalej niż strop nad parterem.Jeśli drogi forumowiczu masz coś do powiedzienia, podziel się z innymi. Jeżeli chociaż jedna osoba na tym skorzysta, to wierz mi, było warto. To tyle.Następne refleksje za miesiąc.

dobrzykowice
17-02-2003, 14:52
lepiej bym tego nie ująl, nic dodać nic ująć
brawo :grin: