PDA

Zobacz pełną wersję : Developerzy w Szczecinie?



Jakub J.
28-03-2006, 08:18
Bylbym wdzieczny za jakiekolwiek informacje na temat nastepujacych developerow w szczecinie:www.modehpolmo.pl
www.gryf.pl
www.fba.pl/
www.siemaszko.com.pl
www.eurocapital.szczecin.pl
www.gryfdeveloper.pl

www.tbs.szczecin.pl
www.best-sa.com.pl
www.status.com.pl
www.nd.com.pl
www.vastbouw.pl
www.modraosiedle.pl
www.sanix-tur.com.pl
www.stanbud.pl
www.steed.pl
www.smdab.szczecin.pl
www.management.home.pl
www.STUDENT.TSTD.pl
www.makdom.com.pl
www.graz.inet.pl
www.calbud-developer.pl

Czy ktos mial z nimi jakies doswiadczenia poprzednio? Wiekszosc dziala od polowy lat 90-tych wiec raczej dlugo na rynku, kwestia tylko czy sie wywiazuja z tego co obiecuja :D

pozdrawiam serdecznie

gonzalo
07-04-2006, 12:41
Z pewnością za godnego zainteresowania uważam BEST SA i VAST BOUW. Budują uczciwie i w dobrych technologiach. Nie unikają poprawek. Nie znam jednak podejścia wszystkich.

ania_k78
31-05-2013, 15:59
:spam:

eidta
02-07-2013, 08:14
Status Dom stawia budynki po cenach; podwykonawcy splajtują a potem okazuje się że mieszkańcy zostają z niechlujną robotą i tysiącami poprawek. Status na poprawki reaguje, ale jest ich na tyle dużo, że wszystko się przeciąga w czasie, a i to wymaga interwencji i poprawek.

franek_zwola
17-12-2013, 14:08
Jeżeli ktoś waha się, czy szukać inwestycji w samym Szczecinie, czy w jego okolicach, muszę polecić okolice. Jest zdecydowanie taniej, a w inwestycje włożone jest więcej pieniędzy i życia, przez co domy znajdują się w lepszych miejscach i ma się pewność, że nie trafi się trefnych sąsiadów. Przykładem takiej inwestycji jest "Osiedle Gruszkowe". Dogodność miejsca polega na tym, że inwestycja znajduje się przy samej drodze gminnej, a obok stoi przystanek komunikacji podmiejskiej z którego (jak spojrzałem) wiele linii prowadzi do Szczecina. Inwestycja jest dobrze położona, wokół jest dużo zieleni. Są to szeregowce z wyodrębnionymi geodezyjnie działkami i dostępem do drogi. Na miejscu o warunki transakcji możemy dopytać się sąsiadów, bądź samego właściciela inwestycji, pana Andrzeja Gruszkę, który tam mieszka i często umawia się na miejscu z klientami.

Poważnie zastanowiłbym się, czy nie skorzystać z okazji.

grzeskomarek
13-06-2015, 09:27
wiadomo, tbsy rządzą się trochę innymi prawami - ogólnie chodzi o inwestowanie etc. warto chyba wziąć ich pod uwagę szukając deweloper szczecin. mam kilku znajomych, którzy nowe mieszakania brali od nich i są zadowoleni. tam też jest fajny pakiet nazwijmy to socjalny. z pozostałymi się stykałem ze słyszenia i podczas poszukiwania czegoś dla siebie, ale meszkanie mam od http://www.artbud.szczecin.pl - interesowała mnie lokalizacja, gdzie wszystko będzie blisko (szkoła, przedszkole, sklep, autobus, tramwaj) i dunikowskiego na pomorzanach mnie urzekło. ale to zależy co kto lubi