PDA

Zobacz pełną wersję : Reklamy



Mossbauer
29-03-2006, 10:36
Uważam że Murator powinien kosztować 1/2 cenny którą dziś płacimy.
Ilość reklam które tam się znajdują jest tak duża, że wydawca powinien obniżyć cenę. Uważam je za całkowicie zbędne!!!

Rom
29-03-2006, 10:57
A nie przyszło Ci do głowy, że gdyby nie te raklamy to Muartor kosztowałby dwa razy tyle????? :D

Mossbauer
29-03-2006, 11:48
A nie przyszło Ci do głowy, że gdyby nie te raklamy to Muartor kosztowałby dwa razy tyle????? :D
Nie wydaje mi się aby gazeta była dla reklam, reklamy są dodatkiem "zbędnym". Niebawem dojdzie do tego że reklamy będą stanowić 99% treści. Po co komu porady i prezentacje jak fachowiec z reklamy zrobi TO lepiej.

Rom
29-03-2006, 12:31
no nie przejaskrawiajmy :D :D 99% ???
No cóż ja sie już z reklamammi pogodziłem, takie już prawo rynku.Przynajmniej gazety są wówczas tańsze

Mossbauer
29-03-2006, 12:51
No może 99% to przesada.
Reklam coraz więcej. Ale czy Murator tanieje?

Janussz
29-03-2006, 13:38
"Zapomniał wół jak cielęciem był?"
Dziwna sprawa. Pierwsze zakupione egzemplarze to och i ach, plus wiedza zdobyta tutaj na forum i raptem Murator jest be.
To taka narodowa przypadłość.
To samo obserwuję w swojej firmie.
Nowoprzyjęty pracownik zadowolony jest bardzo.
Minie trochę czasu, okrzepnie i zaczynają się roszczenia i obgadywanie gdzie się tylko da.

Mossbauer
30-03-2006, 07:18
Panie Janussz.
W mojej wypowiedzi nie ma nic o tym że Murator jest "be"
Podoba mi się ta gazeta, a raczyłem tylko wspomnieć o mojej dezaprobacie co do ilości reklam.
A jeśli wciągamy tu swoje firmy to ja też mam takie podobne spostrzeżenie.
Mianowicie jak jesteś młody wiekiem lub stażem to zawsze trafią się jacyś "nieśmiertelni" którym coś w nich nie pasuje.

Janussz
30-03-2006, 16:24
Mossbauer,
Murator to przecież firma. Firma ma zarabiać. To wszystko.

Grzesiek13
31-03-2006, 16:17
Najgorzej jak się z "nowego" po miesiącu "stary wyjadacz " zrobi i wszystkie rozumy pozjada.

Mossbauer
03-04-2006, 08:08
Napiszę jeszcze raz, mi tylko nie podoba się ilość reklam w gazecie której to forum dotyczy.
W złym kierunku zmierza ten temat.
Owszem jestem dość "młodym" użytkownikiem forum ale jak czytam wypowiedzi tych już zalogowanych od lat to zaczynam rozumieć więcej.
Wiem już jak dorobić się dużej liczby przy swojej nazwie.
Wystarczy wtrącić byle zdanie bez różnicy czy na temat czy nie.

Majka
05-04-2006, 16:38
no to kariera przed Tobą............
pisz, pisz, pisz ..............a licznik podliczy :lol:

paradox
06-04-2006, 14:41
Witam

Jezeli chodzi o moj poglad uwazam czasopismo Murator za platna broszurke reklamowa......Jezeli chodzi o ilosc postow roznych autorow nie bede sie wypowiadal bo w wiekszosci przypadkow nie ida one w parze z wiedza....dlatego nie moga byc zadnymi autorytetami......a co do uzytkowania tego forum to kazdy ma prawo bez znaczenia czy jest w opozycji czy koalicji z Muratorem.....to my tworzymy to forum to od nas wychodzi cala wiedza i to my je redagujemy.... Murator udostepnia nam jedynie serwer...nie czytajac muratora a bedac to na forum tez przykladamy sie do popularnosci tej marki....wiec mysle ze redakcja nie bedzie walczyla z osobami krytykujacymi czasopismo a bedacymi stalymi zadowolonymi bywalcami tego WSPANIALEGO FORUM!!!!!!!!!....


P.s Pozdrawiam cala redakcje Muratora sa ludzie ktorzy doceniaja wasza prace....




Pozdrowienia
Paradox

D`arek
16-04-2006, 16:50
Rzeczywiście,reklam jest zbyt dużo. Artykuły giną w ich powodzi. Ma się wrażenie przeglądania prospektu reklamowego. Cena powinna spaść do 5-6 zł. Za więcej nie warto kupować Muratora, zwlaszcza, gdy się jest już na finiszu.

Nefer
16-04-2006, 17:55
Bardzo lubię reklamy w Muratorze. Jako osoba szukająca informacji i wiedzy o budowaniu mogę sobie znaleźć link i mam : ocieplenie, ogrzewanie podłogowe, kotły, gres, albo i ładne, polskie meble...
Dla mnie to pomoc - a nie zdziwię się, że jeśli ilość reklam będzie rosła to i objętość pisma będzie rosła... no i dobrze, bo wydawanie takiego pisma to nie działalność charytatywna tylko biznes, sorry, ale na szczęście można kupić cos innego jak kogoś drażni..

Rezi
21-04-2006, 17:00
reklamy sa ok
Murator zarabia
Agencje reklamowe zarabiaja
Reklamowdawcy zarabiaja na większej sprzedaży

reklamu musza byc
ja chcę wiecej reklam sa takie ładne i szybciej się pismo czyta bo reklamy się przegląda i o to chodzi .... można wchłonąć cąłą wiedzę w ciągu 5 minut siedząc sobie w WC

WIECEJ REKLAM ! ! !

PS jakiś kubeczek lub miarka za wazelinke :lol: :lol: :lol:

Rezi
21-04-2006, 17:02
acha
tylko jedna prosba

mam pamięć dobra i niektóre fotki już widziałem 2 3 lata temu
moze by czas zainwestowaś w nowy katalo stockowy :o

Mossbauer
23-08-2006, 12:28
Skoro reklamy są potrzebne, bo wydawnictwo ma kasę to może niech będą kartki z reklamami wyrywane.
Tak jest z jedną reklamą w numerze 9/2006 dokładnie pomiędzy stroną 80 a 81.
Panowie i Panie rewelacja polecam oddziera się wyśmienicie

kolecik
24-08-2006, 09:04
Uważam że Murator powinien kosztować 1/2 cenny którą dziś płacimy.
Ilość reklam które tam się znajdują jest tak duża, że wydawca powinien obniżyć cenę. Uważam je za całkowicie zbędne!!!
Zgadzam się z Tobą w 100%
Z reklam to oni zarabiają pewnie parokrotnie więcej niż z samej sprzedaży miesięcznika.
Tam praktycznie na każdej stronie jest ogłoszenie i nie są to ogłoszenia małych firm...