PDA

Zobacz pełną wersję : ubranka na rurki :)



malgosimi
30-03-2006, 03:49
ano tak :)

musiałam przesunąć zlew w inne miejsce i dało sie to zrobić jedynie po ścianie przy podłodze - i teraz mam tam ok 30 cm giętką rurkę... czy nie sprzedaja jakiś ,,ubranek" na rurki, albo moze macie jakis inny pomysł jak to ukryć?

w sumie to nie mam nic przeciwko kuchni industrialnej 8) - więc pomysły mogą iść w tym kierunku

Mufka
30-03-2006, 14:37
no jak industrialna to w chom ja :)

malgosimi
30-03-2006, 14:46
w chrom? ale ja zielona jestem - nie mam pojęcia co to za rurki - ale bylabym za :)

tripper
30-03-2006, 15:34
g-k mozesz ja zabudowac, wyciac, przyciac , pomalowac... a jesli rura biegnie jakos ladnie, to namalowac na niej na przyklad dlugiego weza, stonoge albo korowod mrowek

albo kondukt pogrzebowy :)

boorg
30-03-2006, 16:56
... a jesli rura biegnie jakos ladnie, to namalowac na niej na przyklad dlugiego weza, stonoge albo korowod mrowek...
:lol: Węża to raczej nie proponowałbym - na parapetówce kilka koleżanek na widok stworzonka mogłoby paść "zimnym trupem"!!! :wink: :lol:

Inezka
30-03-2006, 18:27
Tripper, jestes genialny, dawno sie tak nie usmialam :D:D:D:D:D:D:D:D:D
Ale dolaczam sie do problemu Malgosimi, zamienialam pokoj z kuchnia i tez w pokoju zostala rurka od gazu. Na razie jest pomalowana w kolorze scian. Aze jest to pokoj coreczki to nawet korowod mrowek wchodzi w gre ;)

Yogi66
30-03-2006, 18:35
ano tak :)

musiałam przesunąć zlew w inne miejsce i dało sie to zrobić jedynie po ścianie przy podłodze - i teraz mam tam ok 30 cm giętką rurkę... czy nie sprzedaja jakiś ,,ubranek" na rurki, albo moze macie jakis inny pomysł jak to ukryć?

w sumie to nie mam nic przeciwko kuchni industrialnej 8) - więc pomysły mogą iść w tym kierunku

Mam pomysł. Wykuć bruzdę w ścianie i zamurować tę rurkę (ale już nie giętą lecz sztywną).

malgosimi
30-03-2006, 18:52
no akurat niestety nie mozna się w tym miejscu wkuć w ścianę :( :( :(


narazie skłaniam się ku g-k po całej wysokości :(

kasiaR
31-03-2006, 08:03
g-k mozesz ja zabudowac, wyciac, przyciac , pomalowac... a jesli rura biegnie jakos ladnie, to namalowac na niej na przyklad dlugiego weza, stonoge albo korowod mrowek

albo kondukt pogrzebowy :)


:lol: :lol: :lol: