PDA

Zobacz pełną wersję : Stalowe drzwi HARDY



zarluk
31-03-2006, 15:34
Witam!
Znalazłem dzisiaj ofertę stalowych drzwi zewnętrznych - firmy HARDY. Czy ma ktoś z Was zastosowane takie drzwi?Jak się sprawdzają?
Widziałem te drzwi "na żywo"-bardzo mi się podobają, cena tez jak dla mnie oddpowiednia, tylko firma trochę nie znana.....dlatego pytam!
Dzięki za wszystkie odpowiedzi!
PS.www.hardy.xt.pl

qdlaty
31-03-2006, 16:07
Handlowalem drzwiami przez 4 lata i nigdy o nich nie slyszalem :(
Na zdjeciach wygladaja super. Zarowno drzwi jak i firma.

Sam nie wiem, co o tym sadzic.

Q.

zarluk
31-03-2006, 19:21
........no właśnie....jestem teraz na etapie wyboru dzrwi wejściowych-dlatego pytam. Nastawiłem się na PCV, ale ceny powalają-za dobrej jakości trzeba dać 3,5-4.tys. Podjąłem decyzję że drewniane...a tu niespodziewanie trafiłem na tą firmę!
Dokładnie sprawdziłem-wykonane dokładnie.
Sam już nie wiem co o tym sądzić???
A jak wogóle sprawują się Wam drzwi wejściowe-stalowe lub aluminium...jeśli ktoś oczywiście ma??

zarluk
31-03-2006, 19:43
....jeszcze do tematu...podobne drzwi oferuje firma POLSKONE, z tym że tu mają oscieżnicę drewnianą....ech z tymi wyborami...:)
Jak się wam sprawują drzwi stalowe..brać się za to czy lepiej postawić na drewno??

zarluk
01-04-2006, 09:05
.....i nic??Nikt nie stosuje drzwi stalowych??Liczyłem na wiekszę zainteresowanie...:):)
FORUMOWICZE liczę na WAS!!!

qdlaty
01-04-2006, 12:49
Hej,
ja jestem zwolennikiem drzwi drewnianych.
Stalowe jesli sa od strony slonecznej potrafia sie nagrzac i rozszerzyc. Mialem sporo telefonow, ze w sloneczne popoludnie ludzie wychodza z domu przez garaz, bo drzwi wejsciowe sie zakleszczyly.

Z drugiej strony, jesli drzwi od strony polnocnej lub wschodniej to wszystko jedno. Ja prawdopodobnie kupie najtansze stalowe i tyle.
Chyba, ze wyram w totka, wtedy ladne, drewniane... :)
Q.

qdlaty
01-04-2006, 12:55
Aha,
odradzam wszelkie wyklonczenia z MDF-u.

Natomiast na drzwi stalowe od strony slonecznej pomaga przyklejenie od zewnatrz cienkiej warstwy korka.

Q.

zarluk
01-04-2006, 13:03
...dzięki qdlaty za info! Ja mam akurat od polnocnej wiec nagrzewanie mi nie przeszkadza...
Pytam bo nie ma za wielu domowników ( co zresztą widać też po odpowiedziach do tematu:( ) którzy wybrali takie rozwiązanie...
Drzwi ładnie się prezentują, cena dobra.......ech gdyb trafił się ktoś kto już takich używa...???:)

zarluk
06-04-2006, 21:06
Jeszcze trochę do tematu...proszę o opinie!Znalazłem też drzwi zewnętrzne stalowe z firmy mikea...polska produkcja,ładne wykonanie,dobra cena.Korzysta ktoś z takich??Jak się sprawdzaja?Wiem że pojawiały się w wypowiedziach forumowiczów...może ktoś cos napisze...?
Z góry dzięki!!

qdlaty
07-04-2006, 08:43
He he,
tez nie pomoge.
Pierwsze slysze.

iz+wo
07-04-2006, 08:53
Witam!
Znalazłem dzisiaj ofertę stalowych drzwi zewnętrznych - firmy HARDY. Czy ma ktoś z Was zastosowane takie drzwi?Jak się sprawdzają?
Widziałem te drzwi "na żywo"-bardzo mi się podobają, cena tez jak dla mnie oddpowiednia, tylko firma trochę nie znana.....dlatego pytam!
Dzięki za wszystkie odpowiedzi!
PS.www.hardy.xt.pl

Nie używam tych drzwi, ale to podobno straszne badziewie.
Byłem w tym roku na Budmie i tam było stoisko z tymi drzwiami, po zakończeniu targów ktoś je kupił hurtem po 800 zł/ sztuka.
Opinia o złej jakości tych drzwi pochodzi od innych wystawców.
Ja osobiście zdecydowałem się na polskie drzwi stalowe za 1700 PLN