PDA

Zobacz pełną wersję : PRZYKRY ZAPACH W MIESZKANIU



atol82
31-03-2006, 21:23
mam problem...wprowadziłem się do mieszkania w kamienicy gdzie wcześniej mieszkała starsza kobieta,mieszkanie jest super,zadbane i wogóle, jedyne co mi w nim przeszkadza to nie do zniesienia smród...starą osobą,starymi murami itd.Proszę o pomoc,pomóżcie mi jak mam ten przykry zapach wytępić?to jest nie do zniesienia,oczywiście jak się pobędzie przez dłuższy czas w mieszkaniu to się idzie przyzwyczaić ale na dłuższą metę jest to okropne.Proszę o radę.

Podłoga w mieszkaniu jest drewniana,ściany są pomalowane farbą,ogrzewane jest przez dwa piece kaflowe,które przez dłuższy okres czasu nie były używane, okna są wymienione na plastki,meble są jakieś stare zabytkowe w dobrym stanie.
Nie jest to duże mieszkanie 49m
i ten uporczywy swąd,...

Biolog
01-04-2006, 02:58
NIe wspomniałeś o materiałach z jakich zbudowane jest mieszkanko.
super zadbane powiadasz.... kamienica, podłoga drewniana, na ścianach tapeta, farba?, meble...

porządnie wszystko umyć/zmyć, zerwać, cyklinowac, usunac dywany...?
opisz chałupkę, pomożemy

Funia28
03-04-2006, 14:40
Też byłabym za wywaleniem wszystkiego co pozostało po starszej Pani. A na razie na pewno pomogą kadzidełka i świeczki zapachowe. No i dużo wietrzenia.

atol82
03-04-2006, 16:02
witam
też taksądzę ..wszystko co należy do tej babci będzę wynosił,trochę szkoda ale cóż:)
dziękuję za zainteresowanie moim problemem

jsklodz
10-05-2006, 18:03
Właśnie podłoga drewniana, a przypadkiem nie jest to parkiet na lepiku badź innym bitumie??? Proponuję to sprawdzić jak tak to zerwać parkiet i skuć to g... zrobić nowe wylewki i położyć nową podłogę !!! Miałem podobny problem i pomogło !!! Pozdrawiam

NUTKA
17-09-2006, 20:37
proponuje usmazyc rybe, powinno pomoc! :lol: