PDA

Zobacz pełną wersję : szukam parkierzarza z wielkopolski - NORMALNEGO !!!



Rezi
01-04-2006, 16:22
wiem ze nie ten dział ale tutaj chyba szybciej i pewniej nie mogę się jakoś dogadać z dotychczasowymi parkieciarzami, każdy lepszy od poprzedniego i zaraz doktorat lub profesurę z parkieciarstwa będzie robił

ceny jakie wołają to KOSMOS, zabójstwo (ok 50 - 55 zł 1m2za robociznę) zagruntowanie podłoża, przyklejenie, szpachlowanie, cyklinowanie, gruntowanie, lakierowanie, i obojetnie jaka czytam kalkulację to wychodzi im równo 110 zł 1 m2 na gotowo z chemia - proporcje składników zmienne a cena końcowa zawsze taka sama.

macie jakiegoś sprawdzonego z wielkopolski , takiego normalnego nie filozofa a parkieciarza
choć jak będzie filozofował za dużo mniejsza stawkę za 1 m2 to zbiorę się w sobie i jakoś to wytrzymam :D

Mufka
01-04-2006, 18:01
kurcze moj wzial 13 zl za metr i myslalam ze to drogo :o

Rezi
01-04-2006, 19:15
Mufka dawaj go do mnie
dobry hotel, kolacja , wieczorkiem masaz zmęczonych pleców, taksówą do pracy,
i tak bedzie połowe taniej niz mam teraz

boorg
01-04-2006, 19:20
Mufka dawaj go do mnie
dobry hotel, kolacja , wieczorkiem masaz zmęczonych pleców, taksówą do pracy,
i tak bedzie połowe taniej niz mam teraz
A kto robi ten masaż? :wink:

2112wojtek
01-04-2006, 19:20
Mufka dawaj go do mnie
dobry hotel, kolacja , wieczorkiem masaz zmęczonych pleców, taksówą do pracy,
i tak bedzie połowe taniej niz mam teraz

Rezi, czy Tobie aby na pewno o robote parkieciarza sie rozchodzi?

Rezi
01-04-2006, 20:15
parkiet wazny
do masazu kogoś sie wyznaczy :D wg woli zreszta za 13 zł m2 to ja go zrobie osobiście.... kidys pracowałem jako masazysta więc doświadczenie mam

mstrogow
01-04-2006, 20:54
jak masowac beda gejsze to 13 złociszy jest ok

Rezi
01-04-2006, 21:15
z gejszami za 8 zł
sake płatna dodatkowo

Mufka
02-04-2006, 11:17
zarty zartami ale ceny to macie niezle, moj parkieciarz za samo cyklinowanie bierze 7 zl za metr, 13 ode mnie zdarl bo musial usunac farbe z dech, upchac szpachle a w salonie jeszcze wcisnac w ogromniaste szpary listeweczki, ogolnie jest dobrym fachowcem i rzeczywiscie czasami robi na wyjezdnym, ale chyba az tak daleko to jeszcze nie jezidzil. I ogolnie straszny z niego naciagacz musialam za wszystko sie targowac jak na targu :lol: z tego co widze to mi niezle poszlo :lol: efekt za to mi sie podoba , juz sie raz chwalilam swoja podloga przedwojenna :P
http://www.nemo.risp.pl/podloga/7.jpg