PDA

Zobacz pełną wersję : półka do okapu - 60 cm



malgosimi
01-04-2006, 22:56
cyz ktoś widział? bo ja znalazłam tylko półkę 90 :(

http://ewabymail.pl/images/LINEp.jpg

Sonika
02-04-2006, 06:49
A to jest wygodne, bo przecież okap jest dość wysoko od blatu?

malgosimi
02-04-2006, 09:00
może faktycznie nie... , masz rację...

w kazdym razie spodobała mi sie aranżacja z długa półka przedłużajacą okap (po dwóch stronach) - i chciałam sie zorientowac, czy to wo ogóel sie da zrobić...

2112wojtek
02-04-2006, 10:59
A to jest wygodne, bo przecież okap jest dość wysoko od blatu?

Hi,hi :lol: dobre!! Ale sie usmialem.Dawno, dawno temu pewna znajoma pokaujac na zabudowana kuchenke mikfofalowa w kuchni powiedziala zaskoczona: "alez to fantystyczny pomysl, zeby telewizorek w kuchni zamontowc w szafce" :P

malgosimi
02-04-2006, 13:44
:-?

Sonika
02-04-2006, 14:07
A to jest wygodne, bo przecież okap jest dość wysoko od blatu?

Hi,hi :lol: dobre!! Ale sie usmialem.Dawno, dawno temu pewna znajoma pokaujac na zabudowana kuchenke mikfofalowa w kuchni powiedziala zaskoczona: "alez to fantystyczny pomysl, zeby telewizorek w kuchni zamontowc w szafce" :P


Nie za bardzo rozumiem sarkazm Wojtku :o . Mógłbyś to rozwinąć?

2112wojtek
02-04-2006, 16:22
Soniko znamy sie przeciez nie od dzisiaj, wiesz ile mam dla Ciebie sympatii i zyczliwosci a Ty mnie tu o sarkazm podejrzewasz? :D :D
Tyle ile moglem milych buziek wkleic, wkleilem , zebys tak tego nie odebrala .. a jednak.Wstydz sie, wstydz o takie niecne uczucia mnie posadzac :P
A rozwijajac temat. Przedstawione urzadzenie wbrew Twoim obawom jest wyjatkowo wygodne, przydatne zwlaszcza dla profesjonalistow , gdzie w kuchni liczy sie szybkosc, sprawnosc. Wyciagi takie/niezwykle wydajne/ wisza z regulu na wsyokosci ok 180cm i obsluguja duze, zintegrowane trzony kuchenne. To co jest na zdjeciu /rowniez obok/ nie jest poleczka ile raczej kombajnem - wyciagiem z kilkusegmentowym speratorem tluszczu i zapachu,relingiem z mechaniczna suszarka, odsysaczem pary a czasem dodatkowo i podgrzewaczem lub osuszaczem :lol:
Na wzor ekskluzywnych garkuchni niektore firmy oferuja tego typu rozwiazania do domu, przydatne zwlaszcza w otwartych kuchniach wyspowych wymagajacych poteznych mocy przerobowych zwlaszcza do zapachow.Rozwiazanie bardzo rzadko jeszcze w domach stosowane.
Dla zasobnych portfeli domowe wersje robi np. Miele, GE a i atrapy pewnie paru innych producentow.
Nie gniewaj sie prosze, nie bylo w tym co napisalem odrobiny zlosliwosci. :lol:

malgosimi
02-04-2006, 16:37
ale co ta wypowiedź ma do mikrofalówki uznanej za telewizor?
Ciężko przyrównac rozsadną obawę Soniki, do nierozrózniania kineskopu od kuchenki... :-?

no lae wróćmy do pytania w temaci - cyz ktos widział cos takiego w wersji 60 cm?

Sonika
02-04-2006, 17:02
Wojtuś, Ty mnie tutaj nie czaruj, bo buźki wkleiłeś tylko dwie :-? .

Ale dobra, wybaczam Ci bo Cię po prostu lubię :wink: .