PDA

Zobacz pełną wersję : Dobre Chiny??



zarluk
02-04-2006, 10:31
Witam!
Spotkałem w jednym z marketów budowlanych kabiny prysznicowe sprowadzone z Chin. Zwróciłem szczególną uwagę na wykończenie, bo cena niższa ok 500-700 zł. Starałem się znaleźć jakieś mankamenty ale nie ma się do czego przyczepić....
Co sądzicie o produktach sprowadzanych z Chin.....używacie sami?
Dzęki za wszystkei odpowiedzi...

maro74
02-04-2006, 12:31
Mam telewizor z chin jest super. :wink: Ale na serio jesli obejrzałes ten produkt i uważasz że jest ok i cena tezto kupuj. Nie sugeruj się durną opinią ,że to c z chin to jest shit bo to nir prawda, Rozejrzyj się po swoim domu i sam zobacz ile urządzeń jest made in china i działają bezzarzutu. Przecież teraz cały świat przenosi produkcję do chin i do azji bo jest tania siła robocza ale technologie są zachodnie (nie mylićz tandetnymi zabawkami chińskimi). Niedługo zmaleje niesłuszny stereotyp tandetnego chińskiego produktu bo niejednokrotniejest lepszy i tańszy niż ten w firmowym kartonie.
Pozdrawaim

KrzysiekMarusza
02-04-2006, 12:53
Mialem programator do pompki cyrkulacyjnej cwu made in China - po roku juz przestal sterowac tak, jak powinien, wiec kupilem polskiego Auratona, który dziala ..
Moje 2 pierwsze wzmacniacze byly wyprodukowane w Chinach (brytyjska firma NAD) - dobre, daj Boze kazdemu :)

i takie jest zycie :)
pozdr - Krzysiek

zarluk
02-04-2006, 13:57
....dzięki za opinie!!!
Trzeba chyba będzie się przełamać i nie patrzeć tylko na nazwę firmy...za nią przecież trzeba dużo zapłacić!