PDA

Zobacz pełną wersję : Meble kuchenne Rys



hollly
03-04-2006, 11:26
Witam
dostałem wycene z ww firmy. Spotkał się ktoś ? około 10 m wycenili na ponad 27 tys. pln. duzo to ? za metr biorą 3400, sam dół 65% ceny.

Anna K.
03-04-2006, 11:37
A z czego są te meble? Ze złota? :o

Ja na pewno tyle nie zapłaciłabym. Po prostu nie stać mnie. A gdyby było stać , to pewnie długo zastanawiałabym się i w końcu też nie zdecydowałabym się. Za takie pieniądze można umeblować kuchnię i jeszcze dużo zostałoby. Ale wszystko zależy jakie kto ma potrzeby i aspiracje.

Sonika
03-04-2006, 11:49
To strasznie dużo.
Nam wycenili meble u Rusta na 18 000, a za rogiem na takich samych okuciach, fornirowane na 9 000, do negocjacji. Oglądałam te za 9 tys. na dziesiątą stronę i nie widziałam różnicy w wykonaniu.

Była jedna - na okuciach Bluma, u Rusta było napisane "Rust" :wink: .

hollly
03-04-2006, 11:58
Rust nam wycenil na 35 ......
kuchnia nie jest ze złota :)
chcemy prostą kuchnię, biały połysk, z szarymi wykończeniami.
to może podrzucucicie jakis namiar na sprawdzonego wykonawce ?

bingo-ada
03-04-2006, 12:59
Sonika, Rusta znam tylko z folderów i baaardzo mi się podobają ich meble - takie dopracowane, dopieszczone. Gdybyś jednak skorzystała z firmy "za rogiem" i rzeczywiście byłoby super, poproszę o namiary (może być na priva).

Dzięki :D

Sonika
03-04-2006, 20:32
Czy skorzystam z firmy "za rogiem" :wink: okaże się w tym tygodniu.
Tak czy siak, to jest od Ciebie z 300 km :( .

adass
03-04-2006, 21:35
ale prawda jest taka ,ze Rust przy Rysiu wyglada jak....no wlasnie ,wogole nie wyglada :lol:
to nie ta polka jakosciowa i cenowa zeby mozna bylo porownywac.

wiec gdybym mial wybrac miedzy drozszym Rustem a tanszym o dziwo Rysiem ,to wybor jest calkiem prosty.

hollly ,skoro znasz Rysia to pewnie Krakow masz niedaleko.
scavollini na zakopianskiej.pozniej kolo Castoramy jest kilka dobrych studiow
generalnie ....az za duzo do wyboru

bozena & maciek
04-04-2006, 09:22
Witam,

mam mebelki do kuchni z RUST'A i nie żałuję. Jakość wykonania bardzo dobra. Wszystko jest idealnie spasowane, nic nigdzie nie odstaje.
Natomiast do wykonania szafy wnękowej znajomy polecił firmę "zza rogu". Wykonawca przyjechał pobrał wymiary i zapewnił, ze wykonanie mebli będzie na pewno takie jak w Rust'cie!. Cena była zadowalająca więc sie zgodziliśmy. Szafa zmontowana - niektóre elementy były przywiezione już złożone więc na poprawki było za późno - nierówno spasowane krawędzie, listwa aluminiowa nie dość, że nie w tym kolorze który zamawialiśmy to jest krzywo osadzona i dzrzwi nie dosuwają się idealnie do boków, uszczelka szczotkowa na końcach odłazi, śruby mocujące nie pochowane, przykręcone bez podfrezowania, brak kaspsli maskujących.

NIE ŻAŁUJĘ ŻE NA MEBLE DO KUCHNI ZDECYDOWAŁAM SIE W RUSTCIE. ZA JAKOŚĆ SIĘ PŁACI.

bingo-ada
04-04-2006, 09:47
Tak czy siak, to jest od Ciebie z 300 km :( .


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Sonika
05-04-2006, 06:54
Tak czy siak, to jest od Ciebie z 300 km :( .


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Nie płacz Aduś, bo mnie się też strasznie smutno zrobiło :( :( :( :( :( .

bingo-ada
06-04-2006, 08:59
Sonika, nie ma tego złego.. :D Wczoraj byłam w firmie za "moim" rogiem, miły Pan zrobił mi od ręki i bezpłatnie :D komputerową wizualizację mojej kuchni i chyba tam będę zamawiała. Wybór ogromny i ceny rozsądne. A najważniejsze, że już wiem czego chcę!

Ale w sobotę dopiero robią wykop, więc kuchnia w optymistycznym wariancie to ok. grudnia - stycznia.

kenedy
07-04-2006, 20:32
To strasznie dużo.
Nam wycenili meble u Rusta na 18 000, a za rogiem na takich samych okuciach, fornirowane na 9 000, do negocjacji. Oglądałam te za 9 tys. na dziesiątą stronę i nie widziałam różnicy w wykonaniu.

Była jedna - na okuciach Bluma, u Rusta było napisane "Rust" :wink: .

... bo jak trafisz na dobrą firmę "za rogiem" (choć takich mało) to zrobią tak jak osławiony RUST... tylko taniej , choć meble RUST to niezła jakość wyrobu
i nawet fajny design...

a RYŚ no cóż jeszcze klasa sama w sobie , trzyma się nieźle i to nie tylko w Polsce... bardzo nowoczesny zakład , nieżli projektanci , bardzo dobra kadra ....jakość na na naprawde niezłym poziomie..

Honzka
07-04-2006, 21:02
Sonika, nie ma tego złego.. :D Wczoraj byłam w firmie za "moim" rogiem, miły Pan zrobił mi od ręki i bezpłatnie :D komputerową wizualizację mojej kuchni i chyba tam będę zamawiała. Wybór ogromny i ceny rozsądne. A najważniejsze, że już wiem czego chcę!

Ale w sobotę dopiero robią wykop, więc kuchnia w optymistycznym wariancie to ok. grudnia - stycznia.


a możesz dać namiary na tą firmę w W-wie za rogiem, niedługo i przezde mną dylematy kuchenne :wink: będę wdzięczna

Sonika
09-04-2006, 06:44
Sonika, nie ma tego złego.. :D Wczoraj byłam w firmie za "moim" rogiem, miły Pan zrobił mi od ręki i bezpłatnie :D komputerową wizualizację mojej kuchni i chyba tam będę zamawiała. Wybór ogromny i ceny rozsądne. A najważniejsze, że już wiem czego chcę!

Ale w sobotę dopiero robią wykop, więc kuchnia w optymistycznym wariancie to ok. grudnia - stycznia.


Jej, to Ty jesteś super przewidująca - jeszcze nie ma domu, a już planujesz kuchnię :o , podziwiam :D .
Ja mogę przerabiać tylko jeden temat w danym czasie :wink: , bo tak mnie to zwykle absorbuje, że do niczego innego głowy nie mam.

A jaki masz projekt, chętnie bym popatrzyła. Wklej proszę.

Sonika
09-04-2006, 06:49
Witam,

mam mebelki do kuchni z RUST'A i nie żałuję. Jakość wykonania bardzo dobra. Wszystko jest idealnie spasowane, nic nigdzie nie odstaje.
Natomiast do wykonania szafy wnękowej znajomy polecił firmę "zza rogu". Wykonawca przyjechał pobrał wymiary i zapewnił, ze wykonanie mebli będzie na pewno takie jak w Rust'cie!. Cena była zadowalająca więc sie zgodziliśmy. Szafa zmontowana - niektóre elementy były przywiezione już złożone więc na poprawki było za późno - nierówno spasowane krawędzie, listwa aluminiowa nie dość, że nie w tym kolorze który zamawialiśmy to jest krzywo osadzona i dzrzwi nie dosuwają się idealnie do boków, uszczelka szczotkowa na końcach odłazi, śruby mocujące nie pochowane, przykręcone bez podfrezowania, brak kaspsli maskujących.

NIE ŻAŁUJĘ ŻE NA MEBLE DO KUCHNI ZDECYDOWAŁAM SIE W RUSTCIE. ZA JAKOŚĆ SIĘ PŁACI.

Może po prostu źle trafiłaś z tym wykonawcą szafy.
Nie wierzę, że tylko RUST czy Ryś mają patent na solidność.

hollly
12-04-2006, 09:40
dyskusja dyskusja a ja kuchnie już zamówiłem, zeszli mi ładnie z ceną, na agd też dali lepsze ceny niż w sklepach internetowych. negocjacje z właścicielem trwały 2,5 godz. :)