PDA

Zobacz pełną wersję : Białystok - fachowcy i ceny



Zalekawasaki
03-04-2006, 23:17
Witam budujących w Białymstoku i okolicy !

Zachęcam się do wymiany doświadczeniami w zakresie wynajmu fachowców i wymiany informacji na temat cen za ich usługi.
Aktualnie poszukuję:
speców od wylewania podłóg (jaka jest cena za usługi: robocizna, materiał), specjalistę od kominków
fachowca od schodów drewnianych.

Piszcie wymieniajmy się doświadczeniami.
Jeśli ktoś szuka - mogę polecić niezłych tynkarzy, elektryków, speca od wod-kan.

:)

janrenovate
04-04-2006, 18:28
W Białym ceny takie same jak w Wawie.

Zalekawasaki
04-04-2006, 22:07
W Białym ceny takie same jak w Wawie.
W Poznaniu też pewnie podobne
:D
Dużo mi to nie mówi :lol:

janrenovate
05-04-2006, 04:43
Jakie ceny Cie interesują?

Zalekawasaki
05-04-2006, 07:10
Jakie ceny Cie interesują?
Wylanie podłóg powierzchnia netto - około 190 m kw.
kominek z rozprowadzeniem
schody drewniane - dąb lub buk :)

Zalekawasaki
05-04-2006, 07:12
Jakie ceny Cie interesują?
Wylanie podłóg powierzchnia netto - około 190 m kw.
kominek z rozprowadzeniem
schody drewniane - dąb lub buk :)

Dodam, że jeśli idzie o schody to stropian 8-10 cm na dole, na górze 5 cm
(te 190 m powierchni miej więcej trzeba podzielić po pół - połowa na dole, połowa na górze)

janrenovate
24-05-2006, 04:06
za posadzki 12-15zł/m2
Schody drewniane około 150zł za stopień,materiał cena za dąb to 120zł mb stopnia,80 zł / mb za podstopień

JANK
27-05-2006, 22:17
Posadzki w Białymstoku dobrze leje Domin Krzysztof; cena 8 zł/m2 bez materiałów, leje miksokretem. Jedyna wada tego fachowca to długie terminy - ok. 30 dni. Jak jesteś zainteresowany to mogę podać namiary :wink:

Robin2
28-05-2006, 21:02
Panowie, a ja szukam inspektora nadzoru, może macie namiary na jakiegos sprawdzonego?
Odpowiedzi na Wasze pytania poszukajcie też w Grupie Podlaskiej.
Pozdrawiam!
Robert

vittorio
11-10-2006, 14:27
poszukuję dobrego fachowcy do remontu mieszkania tzn szpachlowanie (ewentualnie tynkowanie bo są głębokie bruzdy po wymianie elektryki), glazura terakota. Czy ktoś wie ile muszę zapłacić za m2?

joanna_zaj
23-10-2006, 12:44
Poszukuje solidnych wykonawcow do zrobienia lazienek i polozenia terakoty na ok.100 m podlog.
Dotychczasowy moj wykonawca wypial sie stwierdzajac,ze nie ma ludzi do pracy.
Rece opadaja,a mialo byc tak pieknie....

winner
14-06-2007, 09:31
A moze ktos dobry od polbruku lub kostki granitowej?

sharan1
15-06-2007, 07:10
Witam,
potwierdzam p. Krzysztof Domin i jego ekipy to mistrzowie:) godni polecenia.

Pozdrawiam,
T.O.

sharan1
15-06-2007, 07:18
Witam,
wczoraj słyszałem ciekawostkę, miejsce zbrodni Oliszki: ocieplenie dachu dwie warstwy wełny z pustką powietrzną, stelaż, płyty g/k, przygotowanie podłoża pod malowanie + malowanie 100 zł/m2( słownie: sto plenów) mało się nie przewróciłem. Pop....liło im się zupełnie. Dla przykładu: pierwszą warstwę wełny 18 cm/200 m2( dach trochę dziwaczny) układałem z bratem niecałe dwie dniówki - ile ci ludzie zarabiają?
Pozdrawiam,
T.O.

elzinia70
15-06-2007, 11:04
sharan1

PostWysłany: Pią, 15 Czerwiec 2007 08:18 Temat postu:
Witam,
wczoraj słyszałem ciekawostkę, miejsce zbrodni Oliszki: ocieplenie dachu dwie warstwy wełny z pustką powietrzną, stelaż, płyty g/k, przygotowanie podłoża pod malowanie + malowanie 100 zł/m2
Czyli to trzeba rozumieć ze te 100zl/m2 to jest za sama robociznę bez materiałów?
jesli to jest tak (jak rozumiem)makabrycznie drogo
to ile bedzie tak srednio?
zeby ani za drogo ani za tanio,
bo tu to juz jest ujeta robota od strychu surowego do na gotowo?

sharan1
15-06-2007, 12:04
Witam,
oczywiście robocizna, dla mnie to niepoważne. Nie znam cen w Białym, ale się dowiem jutro imprezka u " dachowca".

Pozdrawiam,
T. O.

asizo
12-09-2008, 16:20
A kto w Białymstoku dobrze wykona schody drewniane?

BERNADETKA
23-04-2009, 10:41
Może tak odświeżymy stronę :D
Kogo polecicie odnośnie wylewania posadzek i tynków?

kgolebiowski
26-06-2009, 22:31
U mnie będzie robił tynk pan Zaniewski.Brygada pięciu chłopa,solidna ekipa 15 zł/m2

beatalabedz1975
06-12-2012, 21:20
Witam budujących w Białymstoku i okolicy !

Zachęcam się do wymiany doświadczeniami w zakresie wynajmu fachowców i wymiany informacji na temat cen za ich usługi.
Aktualnie poszukuję:
speców od wylewania podłóg (jaka jest cena za usługi: robocizna, materiał), specjalistę od kominków
fachowca od schodów drewnianych.

Piszcie wymieniajmy się doświadczeniami.
Jeśli ktoś szuka - mogę polecić niezłych tynkarzy, elektryków, speca od wod-kan.

:)

W temacie schodów mogę polecić firmę z okolic Białegostoku (dokładnie Choroszcz) - Schody Chudziński (Producent schodów Białystok (http://www.schody-chudzinski.com)). Mój mąż co prawda dogrywał wszystkie kwestie, więc nie znam wszystkich szczegółów ale otrzymaliśmy bardzo dobrą cenę oraz szybko się z tym uwineli. Także polecam

Rachela
02-04-2014, 14:08
A ja poszukuję namiarów na dobrych wykonawców łazienek (płytki, zabudowa wanny, zabudowa sanitariatów). Może ktoś polecić (oczywiście z białegostoku lub okolic)?

MarlenaBlue
20-06-2014, 14:01
Jestem z Sopotu i mimo odległości nie było problemów z montażem schodów przez firmę Pana Chudzińskiego. Wszytko odbyło się sprawnie i bez komplikacji... no i mam piękne schody 266406 :D

kinoldzio
07-01-2015, 02:41
Witam budujących w Białymstoku i okolicy !

Zachęcam się do wymiany doświadczeniami w zakresie wynajmu fachowców i wymiany informacji na temat cen za ich usługi.
Aktualnie poszukuję:
speców od wylewania podłóg (jaka jest cena za usługi: robocizna, materiał), specjalistę od kominków
fachowca od schodów drewnianych.

Piszcie wymieniajmy się doświadczeniami.
Jeśli ktoś szuka - mogę polecić niezłych tynkarzy, elektryków, speca od wod-kan.

:)

Bardzo prosze o polecenie ekip z Bialegostoku lub okolic.
Interesuje mnie wykonanie posadzek maszynowych ok 200 m2 (gora i dol ), tynki cementowo - wapienne ok 500m2 (sciany i sufity), ocieplenie piana PUR 15 cm (powierzchnia dachu 190 m2), szukam kogos solidnego do wykonania elewacji. Elewacja jest dla mnie priorytetem, musi wygladac bardzo ladnie, bede chciala obejrzec poprzednie inwestycje elewacji. Bardzo porsze o namiary na dobrych fachowcow.

Zbyszkec2
17-05-2015, 20:26
Witam,
poszukuję solidnej i sprawdzonej ekipy budowlanej do wykonania stanu surowego domku jednorodzinnego w Białymstoku.
Może ktoś ma jakieś sprawdzone, godne polecenia ekipy w okolicach Białegostoku.
Pozdrawiam

kinoldzio
23-01-2016, 17:56
Witam,
Bardzo prosze o polecenie firmy badz firm z doswiadczeniem, ktore sa zainteresowane wykonaniem nastepnych uslug:
1. Ocieplenia poddasza ( ok 180 m2 ) w budynku mieszkalnym, piana o grubosci 18cm oraz 20 cm,
2. Polozenie siatki Stucanet na poddaszu ( ok 180 m2) oraz narzucenie tynku cementowo - wapiennego pod malowanie agregatem,
3. Narzucenie tynku cementowo - wapiennego na sciany i sufit w calym domu ( ok 600 m2 ) pod malowanie agregatem,
4. Wylanie posadzek agregatem i zatarcie( ok 200 m2 ).
Lokalizacja: wojewodzto podlaskie,okolice Bialegostoku.
Termin realizacji powyzej wymienionych uslug: od marca 2016 ( jak najszybciej ).
Kolejnym krokiem jest wykonanie elewacji budynku:
1. Styropian 20 cm, siatka klej, tynk cienko warstwowy,
2. Mocowanie dwoch balustrad,
3. Oklejenie plytka klinkierowa czesci budynku jako elementu dekoracyjnego,
4. Instalacja parapetow
5. Wykonanie podbitki na plycie OSB + styropian 5 cm + klej + siatka+ tynk cienkowarstwowy.
jezeli ktos posiada informacje o dobrym fachowcu rowniez prosze o namiary!
Termin realizacji konec marca - poczatek kwietnia 2016 r

Marshi
15-09-2016, 12:14
Witam!

Poszukuję dobrego elektryka do położenia instalacji elektrycznej w domku jednorodzinnym w Jurowcach.

Paneth
16-05-2017, 21:11
Czy możemy pisać, kogo nie polecamy?
W kwestii remontów zdecydowanie nie polecam ekipy z tynkiozdobne.pl (Piotr Tarnowski). Nie jest tani, a nie umie układać glazury, nie chce robić poprawek, wykorzystuje brak wiedzy klienta. Cwaniaczek. Trzymajcie się z daleka!