PDA

Zobacz pełną wersję : co was kręci w kobietach???



Strony : [1] 2

zaba_gonia
04-04-2006, 20:59
Do napisania tego postu sprowokował mnie mój mąż...dziś wieczorem
Leżymy sobie...on smyra moje plecki.... 8)
On niespodziewanie mówi: "Szkoda, że nie jestem kobietą....Wam to dobrze"- myślę sobie.... o co mu chodzi???? :roll: :roll:
On ciągnie dalej..."......macie tyle możliwości, zeby manipulować mężczyznami. Biorąc pod uwagę fakt, że facet średnio co pół godziny myśli o seksie, dokładnie wiedziałbym co robić, żeby jedli mi z ręki....." :o :o :o

Ożywiłam sie i z błyskiem w oku pytam go " ZDRADŹ MI TE SPOSOBY!!!!!"

W życiu- odpowiedział- jeszcze zrobisz z tego pożytek! :wink:

Pomyślałam sobie, że może Wy drodzy panowie zechcecie zdradzić
Co Was najbardziej kręci w kobietach????????

Będę wdzięczna za szczere odpowiedzi :D :D :D

selimm
04-04-2006, 22:05
najbardziej mnie kreci naga kobieta ...pozniej dwie nagie kobiety 8)
pozniej trzy nagie kobiety ... a na sam koniec to kobieta z respiratorem

hmm...pomyslmy - znalezienie magicznego punktu G ...niektorych pewnie chodzenie do sklepu po baterie do wibratora ...ale tak naprawde to najwazniejszy jest wynik meczu i zimne piwo 8)

zaba_gonia
05-04-2006, 07:30
najbardziej mnie kreci naga kobieta ...pozniej dwie nagie kobiety 8)
pozniej trzy nagie kobiety ... a na sam koniec to kobieta z respiratorem

hmm...pomyslmy - znalezienie magicznego punktu G ...niektorych pewnie chodzenie do sklepu po baterie do wibratora ...ale tak naprawde to najwazniejszy jest wynik meczu i zimne piwo 8)

oj, Selimm :lol: :lol: :lol:
Ja przecież facetów prosiłam o poradę.... :wink:

M@riusz_Radom
05-04-2006, 07:43
Selim - co Ty o jakichś wymyślonych punktach G mówisz. Toż to czysta fikcja literacka jest ;)

A co mnie najbardziej kręci w kobietach? Intelekt i takie tam ;) Nie napiszę prawdy bo mnie zaraz babska redakcja zabanuje na amen ;)

zaba_gonia
05-04-2006, 07:52
Selim - co Ty o jakichś wymyślonych punktach G mówisz. Toż to czysta fikcja literacka jest ;)

A co mnie najbardziej kręci w kobietach? Intelekt i takie tam ;) Nie napiszę prawdy bo mnie zaraz babska redakcja zabanuje na amen ;)

Poproszę o rozwinięcie......takie tam.... :wink: :wink:
O redakcję sie nie martw. Sama chetnie skorzysta z tych porad 8)

andre59
05-04-2006, 07:55
Co mnie kręci?
Tego się nie da wprost powiedzieć.
Ale spróbuję.
Zmysłowość, niepowtarzalność, pewien urok osobisty niemożliwy do opisania słowami a odczuwany gdzieś w głębi duszy.
Wesołe usposobienie z nutką tajemniczości, intrygujące spojrzenie od którego nogi się uginają...
Kręci mnie szczupła sylwetka bez sadełka, zgrabne pośladki i średni, jędrny biust, naturalne piękno niezniekształcone nadmiarem kosmetyków...
Ach długo by jeszcze pisać...

Aggi
05-04-2006, 09:27
fajnie by było gdyby jeszcze przy tych pośladkach, jędrnym biuście i wszystkich innych zaletach - paniom pracowała czaszeczka :wink:

sorry, że się wypowiadam, bo mimo wielu syndromów nie jestem jeszcze facetem, ale zobaczyłam wątek i... tak mi się przypomniało, że nie lubię głupich kobiet :wink:

długi
05-04-2006, 09:36
A mnie kręcą najbardziej kobiety aktywne.............. :wink:

http://erotyka.hoomor.pl/albums/e/rude1.jpg

długi
05-04-2006, 09:39
Kręci mnie u kobiet ich poczucie dobrego smaku..... :wink:

http://erotyka.hoomor.pl/albums/e/normal_lipton1.jpg

długi
05-04-2006, 09:41
...........zamilowanie do sportów zimowych.....

http://erotyka.hoomor.pl/albums/fot1/normal_IMG53.JPG

długi
05-04-2006, 09:45
.....zdolność szybkiego podejmowania decyzji..............
http://erotyka.hoomor.pl/albums/ero2/normal_diesesbildsagtalles.jpg

Majka
05-04-2006, 09:47
e tam. Długi, takie kobiety to tylko w erze :lol:

długi
05-04-2006, 09:52
...................... ich nieprzewidywalność...........
http://erotyka.hoomor.pl/albums/ero/%2870%29.jpg

zaba_gonia
05-04-2006, 10:16
długi, myślę, że ta nieprzywidywalność najbardziej Cię w kobietach intryguje.... :lol:
Muszę się tego nauczyć.. :wink:

Żelka
05-04-2006, 10:17
Widzę, ze tu się nie dowiem co ci faceci myślą...ciężko będzie cos z nich wytrząsnąć... Żabo podziwiam Cię za optymizm... :wink:
Zaczynam podejrzewać (tak bardzo nie chciałam użyć tego „myśleć” tutaj w męskim wątku).., że chodzi tutaj o jakąś chemie, która tak na prawdę oni sami tez nie rozpracowali... 8)
No, ale zerknę sobie tutaj od czasu do czasu z czystej babskiej ciekawości... A no, nóź widelec, może jakiemuś się cos omsknie i się czegoś dowiem...
:lol: :wink:

zaba_gonia
05-04-2006, 10:29
Widzę, ze tu się nie dowiem co ci faceci myślą...ciężko będzie cos z nich wytrząsnąć... Żabo podziwiam Cię za optymizm... :wink:
Zaczynam podejrzewać (tak bardzo nie chciałam użyć tego „myśleć” tutaj w męskim wątku).., że chodzi tutaj o jakąś chemie, która tak na prawdę oni sami tez nie rozpracowali... 8)
No, ale zerknę sobie tutaj od czasu do czasu z czystej babskiej ciekawości... A no, nóź widelec, może jakiemuś się cos omsknie i się czegoś dowiem...
:lol: :wink:

Też na to liczę....Myslałam ups...podejrzewałam, że dowiem się co ich rusza, jakie zachowanie kobiety ich najbardziej podnieca.....co powoduje, że dreszcz emocji przeszywa ich męskie członki...
No cóż....poczekajmy..może jakiś prawdziwy mężczyzna nam to powie.. :wink:

Zeljko, ale przynajmniej wiemy, że trzeba potrenować ....sikanie na stojąco
:lol:

mimi31
05-04-2006, 10:49
Każdego faceta rzecz jasna
kręci żona......nie własna.
Kiedy taką żonkę chwycisz w swoje łapki
znikną ci katary, bronchity i sapki.

Żelka
05-04-2006, 10:49
Ja trenowalam, ale gdzie do dwoch lat, potem juz mi przeszlo... :lol:
No i teraz stawiam na wygode.... 8) :wink:

długi
05-04-2006, 11:03
No i nie zapominajcie ,że mażeniem każdego faceta jest sex z dwoma kobietami jednocześnie..... :wink:

http://erotyka.hoomor.pl/albums/ero/normal_%2843%29.jpg

Majka
05-04-2006, 11:07
tam jest tylko jeden facet i 2 kobiety :o

Długi, nie wolałbys raczej ręcznej roboty?, bo takie panie to moga żebra połamać :roll:

długi
05-04-2006, 11:17
tam jest tylko jeden facet i 2 kobiety :o

Długi, nie wolałbys raczej ręcznej roboty?, bo takie panie to moga żebra połamać :roll:


http://erotyka.hoomor.pl/albums/fot1/normal_0290.JPG

andre59
05-04-2006, 11:30
Widzę, ze tu się nie dowiem co ci faceci myślą...ciężko będzie cos z nich wytrząsnąć... Żabo podziwiam Cię za optymizm... :wink:
Zaczynam podejrzewać (tak bardzo nie chciałam użyć tego „myśleć” tutaj w męskim wątku).., że chodzi tutaj o jakąś chemie, która tak na prawdę oni sami tez nie rozpracowali... 8)
No, ale zerknę sobie tutaj od czasu do czasu z czystej babskiej ciekawości... A no, nóź widelec, może jakiemuś się cos omsknie i się czegoś dowiem...
:lol: :wink:

Też na to liczę....Myslałam ups...podejrzewałam, że dowiem się co ich rusza, jakie zachowanie kobiety ich najbardziej podnieca.....co powoduje, że dreszcz emocji przeszywa ich męskie członki...
No cóż....poczekajmy..może jakiś prawdziwy mężczyzna nam to powie.. :wink:

Zeljko, ale przynajmniej wiemy, że trzeba potrenować ....sikanie na stojąco
:lol:
Wasza aktywność dziewczyny, AKTYWNOŚĆ.
Chyba nie ma nic gorszego niż postawa "matki polki".

długi
05-04-2006, 11:35
Przychodzi żaba do lekarza i mówi:
- Coś mnie rypie w stawie ;)))

długi
05-04-2006, 11:37
Co myśli żaba tuląc się do jeża?
- Miłość jest cierpieniem

Aggi
05-04-2006, 11:38
Przychodzi żaba do lekarza i mówi:
- Coś mnie rypie w stawie ;)))
a to tak a'propos "aktywności" ??? :lol: :wink:

długi
05-04-2006, 11:44
NIe mogę się ;powstrzymać :lol: :lol: :lol: :lol: .....

Pewna kobieta wpadła na pomysł żeby kupić mężowi na urodziny zwierzątko. Udała się w tym celu do sklepu zoologicznego. Wszystkie fajne zwierzaki były niestety dla niej za drogie. Zrezygnowana pyta się sprzedawcy:
- Macie tu jakieś tańsze zwierzaki?
- Z tańszych mamy tylko żabę po 50 zł.
- 50 zł za żabę?! Dlaczego tak drogo?
- Bo ta żaba to, proszę pani, jest całkiem wyjątkowa.. Ona potrafi świetnie robić laskę!
Kobieta nie zastanawiając się długo kupiła żabę, licząc że ta ją wyręczy w tej nieprzyjemnej dla niej czynności. Gdy nadszedł dzień urodzin kobieta wręczyła żabę mężowi i opowiedziała mu o jej niesamowitych zdolnościach. Facet był nieco sceptyczny, ale postanowił swój prezent wypróbować jeszcze tego samego wieczora. Grubo po północy żonę obudziły dziwne dźwięki dochodzące z kuchni. Wstała i poszła sprawdzić co tam się dzieje. Gdy weszła do kuchni zobaczyła męża i żabę przeglądających książkę kucharską. Wokół nich porozstawiane były przeróżne garnki i patelnie. Zdumiona kobieta spytała:
- Dlaczego studiujecie książkę kucharską o tej godzinie?
- Jak tylko żaba nauczy się gotować - wypierdalasz!

Piotrek1
05-04-2006, 11:50
Andre ,
nomen omen ŚWIĘTE SŁOWA z tą aktywnościa!!! :x :evil: :roll: :wink: Nad tym muszą solidnie popracowac. Jak partnerstwo to prawdziwe

Majka
05-04-2006, 12:00
zaraz, zaraz, co znaczy, że mamy nad swoją aktywnościa popracować? :roll:

coś czuję, że niektórym się marzy, aby każda kobieta/zona po powrocie z pracy za relaks uważała wszelkie czynności domowe i aktywnie kręcąc .... podawała piwko odpoczywającemu po pracy męzowi 8)

selimm
05-04-2006, 12:12
Majka Ty jestes mądra kobita ... :lol:

mała poprawka - zimne piwo ....juz kiedys pisalem ze od cieplego piwa jest tylko gorsza zimna niemka

Majka
05-04-2006, 12:13
w lodówce mamy zawsze zimne piwko, no chyba, że ktoś światlo zgasi :lol:

Piotrek1
05-04-2006, 12:14
Majeczko,
wiesz dobrze,ze nie o taka aktywnośc nam chodziło. To jak w tym powiedzeniu o ciepłym piwie i zimnej kobiecie!!! 8) :lol: :D

Piotrek1
05-04-2006, 12:16
Seli, widze ,ze myślimy o tym samym ...w tym samym czasie.... :D :D :lol: :lol: :P :P :wink:

ponury63
05-04-2006, 12:21
w lodówce mamy zawsze zimne piwko, no chyba, że ktoś światlo zgasi :lol:
...przecież w lodówce zawsze jest zgaszone..... :roll:




Pomyślałam sobie, że może Wy drodzy panowie zechcecie zdradzić
Co Was najbardziej kręci w kobietach????????

Będę wdzięczna za szczere odpowiedzi :D :D :D


K O B I E C O Ś Ć !!!!!!


:wink: 8) :P :D

Majka
05-04-2006, 12:24
w lodówce mamy zawsze zimne piwko, no chyba, że ktoś światlo zgasi :lol:
...przecież w lodówce zawsze jest zgaszone..... :roll:

a skąd wiesz :o 8)


Piotrek, aktywność w łozu jest ściśle skorelowana z zapieprzaniem w domu 8)

ponury63
05-04-2006, 12:28
w lodówce mamy zawsze zimne piwko, no chyba, że ktoś światlo zgasi :lol:
...przecież w lodówce zawsze jest zgaszone..... :roll:

a skąd wiesz :o 8)
No ja wiem, a jeden milicjant nie wiedział..
Wrócił z kursu nt. bezpieczeństwa energetycznego kraju, otworzył lodówkę, popatrzył zdegustowany, zamknął, podszedł do żony i z całej siły walnął ją w twarz.
- Za co ?? - zapytała przerażona połowica.
- Jak mi jeszcze raz zostawisz zapalone światło w lodówce, to cię zatłukę !!!


:-?

Piotrek1
05-04-2006, 12:29
Majeczko,
pozwolisz...lub nie.. :wink: ale sie z tobą nie zgodze. Czasami jest odwrotnie..... To zależy od kobiet, a wiekszośc chce równouprawnienia tam, gdzie im to pasuje lub daje korzysci, a nie tam gdzie muszą coś zrobić wiecej lub sie postarac!!!! :x

Piotrek1
05-04-2006, 12:34
Majeczko,
dokładnie ujał to SELIMM w ........pkt.4 i 5....(o partnerstwie ) w swoim watku..... zobacz
Seli, TAK TRZYMAĆ!!!!! :P :P :lol: 8)

selimm
05-04-2006, 12:34
Subject: Kobieta doskonala

Pewnego razu doskonaly mezczyzna poznal doskonala kobiete. Zakochali sie w
sobie od pierwszego wejrzenia i jeszcze szybciej weszli w zwiazek malzenski.
Ich malzenstwo bylo rzecz jasna doskonale!
Pewnej grudniowej nocy jechali swoim doskonalym samochodem, gdy nagle na
pustej szosie zobaczyli, obok polamanych san, Swietego Mikolaja z workiem
wypelnionym prezentami. Doskonala para, oczywiscie, zabrala Swietego
Mikolaja do samochodu i zaoferowala mu pomoc w rozwozeniu prezentów.
Niestety pogoda byla zla i wpadli w poslizg. Tylko jedno z nich przezylo.
Kto?

Rozwiazanie
Przezyla kobieta doskonala! Tak naprawde jest to jedyna osoba z tej
historyjki, która w ogóle istnieje. Wszyscy wiedza, ze nie ma ani Swietego
Mikolaja, ani mezczyzny doskonalego (tutaj kobiety przestaja czytac, koniec
kawalu!).

Ciag dalszy dla mezczyzn
Tylko dla mezczyzn!... Oczywiscie, ze kobieta musiala prowadzic samochód i
stad ten wypadek. Z drugiej strony, jesli jestes kobieta i czytasz te slowa,
to wlasnie dowodzimy innej prawdy: Kobiety nigdy nie sluchaja, co sie do
nich mówi! Koniec.

zaba_gonia
05-04-2006, 14:47
NIe mogę się ;powstrzymać :lol: :lol: :lol: :lol: .....

Pewna kobieta wpadła na pomysł żeby kupić mężowi na urodziny zwierzątko. Udała się w tym celu do sklepu zoologicznego. Wszystkie fajne zwierzaki były niestety dla niej za drogie. Zrezygnowana pyta się sprzedawcy:
- Macie tu jakieś tańsze zwierzaki?
- Z tańszych mamy tylko żabę po 50 zł.
- 50 zł za żabę?! Dlaczego tak drogo?
- Bo ta żaba to, proszę pani, jest całkiem wyjątkowa.. Ona potrafi świetnie robić laskę!
Kobieta nie zastanawiając się długo kupiła żabę, licząc że ta ją wyręczy w tej nieprzyjemnej dla niej czynności. Gdy nadszedł dzień urodzin kobieta wręczyła żabę mężowi i opowiedziała mu o jej niesamowitych zdolnościach. Facet był nieco sceptyczny, ale postanowił swój prezent wypróbować jeszcze tego samego wieczora. Grubo po północy żonę obudziły dziwne dźwięki dochodzące z kuchni. Wstała i poszła sprawdzić co tam się dzieje. Gdy weszła do kuchni zobaczyła męża i żabę przeglądających książkę kucharską. Wokół nich porozstawiane były przeróżne garnki i patelnie. Zdumiona kobieta spytała:
- Dlaczego studiujecie książkę kucharską o tej godzinie?
- Jak tylko żaba nauczy się gotować - wypierdalasz!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Żelka
05-04-2006, 14:49
Mieli mówić o sobie a narzekają na baby... :lol:

zaba_gonia
05-04-2006, 14:51
w lodówce mamy zawsze zimne piwko, no chyba, że ktoś światlo zgasi :lol:
...przecież w lodówce zawsze jest zgaszone..... :roll:




Pomyślałam sobie, że może Wy drodzy panowie zechcecie zdradzić
Co Was najbardziej kręci w kobietach????????

Będę wdzięczna za szczere odpowiedzi :D :D :D


K O B I E C O Ś Ć !!!!!!


:wink: 8) :P :D
ponury... rozwiń temat jeśli łaska.... :roll:
Bo ja w dalszym ciagu nie wiem, co robić, żeby faceci mi z ręki spożywali pokarm... :-?

Piotrek1
05-04-2006, 15:00
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=66625&start=480
1950 napisał prawie wszystko :roll: :P :wink: [/img]

ponury63
05-04-2006, 15:05
ponury... rozwiń temat jeśli łaska.... :roll:
Bo ja w dalszym ciagu nie wiem, co robić, żeby faceci mi z ręki spożywali pokarm... :-?
i mam nadzieję, że się nigdy nie dowiesz :lol:

bo nie wyobrażam sobie, by dobry układ miedzyludzki [jakikolwiek, nie tylko damsko-męski] mógł się opierać na czyjejkolwiek podległości, uległości, na wykorzystywaniu
wykluczam oczywiście tendencje S - M itp. ;)

ponury63
05-04-2006, 15:41
a poważnie: każdego "kręci" co innego

każdego faceta zniewala inny rodzaj kobiecości, inne zachowania, inny temperament, inna osobowość, inna seksualność, nawet inne gesty czy nawyki

byłoby wielkim błędem mężczyzny mówienie, jaka ma być ta wybrana, bo ta która chce "być wybraną", może zacząć [nawet trochę nieświadomie] zachowywać się właśnie tak, aby facet "jadł jej z ręki"

tylko po co ?
to nawet fajny numer, ale na krótko

chyba że zakładamy, że życie to zawody w dokuczaniu sobie i wieczna próba sił
kto jest słabszy, kto nie wytrzymał

to cecha zwierząt, casus samic, które wybierają najmocniejszego w stadzie, gdyż tylko taki samiec może zapewnić im bezpieczne odchowanie potomstwa

ludzie mają przecież także coś poza takim zwierzecym atawizmem
i chyba to jest najpiękniejsze

ponury63
05-04-2006, 15:48
...i jeszcze jedno - każdą rzecz można postrzegać z różnych stron, nie z dwóch, z wielu różnych stron..

"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie.
A w szczególności zrozumie, że

Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.

Gdy się cieszy, to się wygłupia albo jest pijana.

Gdy chce ładnie wyglądać, to się mizdrzy, a gdy kimś się zainteresuje, to się puszcza.

Gdy się wstydzi, to jest głupia, a gdy się nie wstydzi, to jest bezwstydna.

Gdy się przy czymś upiera, to przesadza, a gdy się nie upiera, to nie wie, czego chce.

Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.

Gdy ma ochotę na seks, to jest suką, a gdy nie ma ochoty na seks, to też jest suką.

Jeśli chce być kimś - to znaczy, że przewróciło się jej w głowie, a jak nie chce być kimś, to jest głupią kurą.

Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał, a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.

...a gdy dostaje furii - to jej się tylko tak zdaje."

Wojciech Eichelberger, Wysokie Obcasy, 25/2000

więcej (http://www.female.pl/artykul/274/274.html)

zielonooka
05-04-2006, 18:29
moze to? :wink:
http://funcop.net/metadoll_mj6.swf

inż. Mamoń
05-04-2006, 20:57
Każdego faceta rzecz jasna
kręci żona......nie własna.

Może to co już napisano powyżej? Coś w tym jest niewątpliwie.

Mnie kręcą niewielkie (to nie znaczy malutkie) piersi i płaściutkie brzuchy. Zwłąszcza te brzuchy - to taki mój fetysz jak "łączka Zielonookiej"
Może być to zapach perfum - oj może to być mocna sprawa. Lubię też kobiety delikatnie flirtujące.

A tak poważnie to jest jeszcze przyciąganie, którego bliżej opisać nie sposób. Kobieta może być taka lub całkiem inna i może tak samo przyciągać (pociągać)....

inwestor
05-04-2006, 21:02
Przechodzac do meritum kobieta musi miec w sobie "TO COŚ".
Może byc młoda piękna i zgrabna z super "warunkami :wink: " ale jek nie będzie miała "tego czegoś" to wyda majątek na fitnes, solarium, stroje, perfumy, kosmetyczkę fryzjera itd. i nic z tego. Jak będzie miała to cos to może wygladać jak otyła żaba a sznur wielbicieli itak za nia bedzie biegał.
Pozdrawiam :wink:

1950
05-04-2006, 21:07
......sex appell, to wasza broń kobieca,
sex apell to coś co nas podnieca.....
dobrze to ująłeś inwestor

zaba_gonia
05-04-2006, 21:12
Przechodzac do meritum kobieta musi miec w sobie "TO COŚ".
Może byc młoda piękna i zgrabna z super "warunkami :wink: " ale jek nie będzie miała "tego czegoś" to wyda majątek na fitnes, solarium, stroje, perfumy, kosmetyczkę fryzjera itd. i nic z tego. Jak będzie miała to cos to może wygladać jak otyła żaba a sznur wielbicieli itak za nia bedzie biegał.
Pozdrawiam :wink:

otyła żaba????? :o :o :o

zaba_gonia
05-04-2006, 21:15
Każdego faceta rzecz jasna
kręci żona......nie własna.

Może to co już napisano powyżej? Coś w tym jest niewątpliwie.

Mnie kręcą niewielkie (to nie znaczy malutkie) piersi i płaściutkie brzuchy. Zwłąszcza te brzuchy - to taki mój fetysz jak "łączka Zielonookiej"
Może być to zapach perfum - oj może to być mocna sprawa. Lubię też kobiety delikatnie flirtujące.
..

no to spełniam wszystkie warunki... 8) 8)

inż. Mamoń
05-04-2006, 21:26
Każdego faceta rzecz jasna
kręci żona......nie własna.

Może to co już napisano powyżej? Coś w tym jest niewątpliwie.

Mnie kręcą niewielkie (to nie znaczy malutkie) piersi i płaściutkie brzuchy. Zwłąszcza te brzuchy - to taki mój fetysz jak "łączka Zielonookiej"
Może być to zapach perfum - oj może to być mocna sprawa. Lubię też kobiety delikatnie flirtujące.
..

no to spełniam wszystkie warunki... 8) 8)

Wiem o tym 8)

Goni_Mnie_Peleton
05-04-2006, 21:28
1/ Inteligencja
2/ Cała reszta

Gerion
05-04-2006, 21:34
Żaba, ale żeś se znalazła temat ;-) To tak jakbyś zapytała facetów, jakie auta im się podobają najbardziej i dlaczego, albo czemu glosowali na partię A a nie na B, czy C...

tyle odpowiedzi ilu odpowiadajacych

pozdrawiam
Gerion

1950
05-04-2006, 21:46
i o to chodzi :lol:

inwestor
05-04-2006, 21:49
Przechodzac do meritum kobieta musi miec w sobie "TO COŚ".
Może byc młoda piękna i zgrabna z super "warunkami :wink: " ale jek nie będzie miała "tego czegoś" to wyda majątek na fitnes, solarium, stroje, perfumy, kosmetyczkę fryzjera itd. i nic z tego. Jak będzie miała to cos to może wygladać jak otyła żaba a sznur wielbicieli itak za nia bedzie biegał.
Pozdrawiam :wink:

otyła żaba????? :o :o :o

Ano właśnie tak, dziwne co nie ? Ale kurcze prawdziwe. Popatrz sama przy ilu takich "otyłych zabach " kreci się stadko wielbicieli a ile jest takich z pozoru lasek że mucha nie siada i zero zainteresowania. W tym jest cała tajemnica że musi być "to coś" . Widzisz co z tego że powiedzmy jest sobie taka kobitka jak z plakatu. Czasem lepiej jak jest tylko na plakacie. Jak czasem sie taka "lala" odezwie to aż człowieka ciarki przechodzą i se myśli że robol z pod budki z piwem to wysiada z taką w "sztuce konwersacji" :wink:
Pozdrawiam

długi
05-04-2006, 22:00
......a mnie kręcą kobietki na rowerach.................. :wink:


http://erotyka.hoomor.pl/albums/ero/normal_%2818%29.jpg

bodzio_g
05-04-2006, 22:17
Dziś nie ma brzydkich kobiet , tylko czasami wina brak...
mnie rajcuje kobieta o ..."kobiecych " kształtach, inteligentna, wyrozumiała, z poczuciem humoru i bez tony pudru i innych farbek, tylko z subtelnym makijażem, mogą byc na rowerach :wink: :D

telesforek
05-04-2006, 22:19
1/ Inteligencja
2/ Cała reszta

Fajny nick, uśmiałam się :D


aktywność w łozu jest ściśle skorelowana z zapieprzaniem w domu

Coś w tym jest. Mam na myśli korelację ujemną

Długi, chyba prześlę twoją kobietkę na rowerze koledze kolarzowi 8)

Goni_Mnie_Peleton
05-04-2006, 22:35
Kobieta na rowerze :D . Może być , byle nie kolarka zawodowa bo takiej od pedałowania nogi upodabniają się do męskich. A zgrabne nogi kobiece to jedna z najwazniejszych składowych "całej reszty".[/quote]

długi
06-04-2006, 07:22
......Na roweraaaaaaaaaach................................. .....

http://erotyka.hoomor.pl/albums/ero/normal_00020865.jpg

andre59
06-04-2006, 07:34
Mój znajomy zawsze mawiał:
- Jędrek, najlepsze to są te zdrowe czterdziestki.
Ma rację. kręcą mnie dziewczyny około czterdziestu lat o młodym wyglądzie, pełne życia i otwarte.
Dziewczyny dbajcie o siebie. :D

Pawson
06-04-2006, 08:35
nie sadze ze kazdy facet mysli o seksie co 30 min :o :o ... moze co 35 albo nawet 40 min to tak ... ale co 30ci to przesada ... :o :wink: :wink:

co do krecenia ... hmmmmmmmmmm ....
a co wam bede zadanie ułatwiał .... :lol: :lol:

_bogus_
06-04-2006, 08:41
(...) Długi, chyba prześlę twoją kobietkę na rowerze koledze kolarzowi 8)
A pro po kolegi kolarza - to na mężczyzn akurat intensywne uprawianie kolarstwa ma wpływ nieszczególny - podobnie jak trzymanie laptopa na kolanach za wysoko ;-) (brzmi jak żart ale prawdą jest więc dbajcie o swoich facetów dziewczyny)

jag_24
06-04-2006, 08:54
(brzmi jak żart ale prawdą jest więc dbajcie o swoich facetów dziewczyny)

jak faceci będą dbać o swoje kobiety, to i kobiety się zrewanżują :lol: :wink: zacznijcie panowie-dawać-a nie tylko brać :wink:

sylwiapsik
06-04-2006, 09:17
jak faceci będą dbać o swoje kobiety, to i kobiety się zrewanżują :lol: :wink: zacznijcie panowie-dawać-a nie tylko brać :wink:[/quote]


ŚWIĘTE SŁOWA .......... fajnie byłoby odwrócić to pytanie ...!!

A wy panowie co robicie by przypodobac sie WASZYM kobietom.......
aby ta chemia w kobiecie zagrała ....... potrzebnych jest dwoje .....!!!!

_bogus_
06-04-2006, 09:36
Ale dyć ja mówię o dbaniu w takim zakresie jaki leży w interesie kobiet :-).

No chyba żeby nie korzystać z wymówki pt. permanentny ból głowy - to faceta na rower, niech codziennie 4 godziny jeździ a później rozgrzany laptop na kolana i niech pracuje ... I bólem głowy nie trzeba się będzie zasłaniać ;-)

ponury63
06-04-2006, 10:03
Ale dyć ja mówię o dbaniu w takim zakresie jaki leży w interesie kobiet :-)
Czyli dbanie o męski interes leży [leży :wink:] w interesie kobiet, tak ? :D

marjucha
06-04-2006, 10:04
No dobra, dam sie trochę sprowokować.
Kobieta nie może być zbyt uległa. To po jakimś czasie przestaje kręcić, gdy wszystko co powiesz przyjmowane jest bezkrytycznie. Na szczęście mnie to nie dotyczy, bo mój związek należy raczej do tych mniej nudnych, ale w chwilach gdy potrzebuję wsparcia, zazwyczaj je znajduje.
O innych cechach,które mnie kręcą trochę później, bo muszę popracować :wink:

zaba_gonia
06-04-2006, 10:08
......Na roweraaaaaaaaaach................................. .....

http://erotyka.hoomor.pl/albums/ero/normal_00020865.jpg

Tak jeszcze nie próbowałam :roll: ....Niech tylko zrobi sie cieplej..
8) 8)

Nefer
06-04-2006, 10:16
Musisz Żabciu spytać mojego męża.
Dziś jest nasza 15-ta rocznica ślubu :)

zaba_gonia
06-04-2006, 10:25
Musisz Żabciu spytać mojego męża.
Dziś jest nasza 15-ta rocznica ślubu :)
No to możesz go zawołać???? :D

marjucha
06-04-2006, 10:42
Zdecydowanie nie kręcą mnie kobiety "wysuszone", bo tak je sobie nazywam, czyli kanon "piękności" kreowany przez projektantów mody.
W nich nie ma czegokolwiek, co uważałbym za seksowne. Oczywiście co do krągłości, przegięcie w drugą stronę też nie wskazane.
Ważne też, żeby kobieta miała świadomość swej atrakcyjności. Lubię, gdy z premedytacją(do pewnego stopnia oczywiście) próbują to wykorzystać, aby osiągnąć cel.

Nefer
06-04-2006, 10:44
Musisz Żabciu spytać mojego męża.
Dziś jest nasza 15-ta rocznica ślubu :)
No to możesz go zawołać???? :D

Nie bardzo - szczególnie daje do myślenia fakt, że mamy rocznicę a on w Finlandii po 18 na dobę zasuwa.... daje do myślenia :):)

andre59
06-04-2006, 11:51
Kręci mnie jedna dziewczyna na rowerze :)
Wogóle lubię patrzeć na wysportowane ciało :)

mmmad
06-04-2006, 13:01
zaba_gonia jesli Cie to zastanawia, a robisz to dla meza... to chyba jestes juz na wlasciwej drodze i wiecej wskazowek nie potrzebujesz.

Chyba, ze chcesz pisac poradnik albo prace dyplomowa...

_bogus_
06-04-2006, 13:14
......Na roweraaaaaaaaaach................................. .....

http://erotyka.hoomor.pl/albums/ero/normal_00020865.jpg

Tak jeszcze nie próbowałam :roll: ....Niech tylko zrobi sie cieplej..
8) 8)
Z niecierpliwością oczekuję na zmianę awatarka ;-)

M@riusz_Radom
06-04-2006, 13:52
Na ten najjaśniejszy punkt na tym zdjęciu ? :)

zielonooka
06-04-2006, 14:07
1/ Inteligencja
2/ Cała reszta

o!
zaskoczona (b. pozytywnie) jestem :D

długi
07-04-2006, 07:22
..........a mnie cały czas rowery w głowie..........

http://www.jok.pl/uploads/galery/10/36/minis/norm_1258.jpg

zielonooka
07-04-2006, 10:52
..........a mnie cały czas rowery w głowie..........



aaa... to prosze ;)
http://www.sex-toys-supermall.com/butt40.jpg

zaba_gonia
07-04-2006, 20:58
......Na roweraaaaaaaaaach................................. .....

http://erotyka.hoomor.pl/albums/ero/normal_00020865.jpg

Tak jeszcze nie próbowałam :roll: ....Niech tylko zrobi sie cieplej..
8) 8)
Z niecierpliwością oczekuję na zmianę awatarka ;-)

zrobi się.......... 8)

zaba_gonia
07-04-2006, 20:59
zaba_gonia jesli Cie to zastanawia, a robisz to dla meza... to chyba jestes juz na wlasciwej drodze i wiecej wskazowek nie potrzebujesz.

Chyba, ze chcesz pisac poradnik albo prace dyplomowa...
no co Ty????
ja chcę uwodzić ......cudzych mężów... :wink:

andre59
07-04-2006, 22:33
zaba_gonia jesli Cie to zastanawia, a robisz to dla meza... to chyba jestes juz na wlasciwej drodze i wiecej wskazowek nie potrzebujesz.

Chyba, ze chcesz pisac poradnik albo prace dyplomowa...
no co Ty????
ja chcę uwodzić ......cudzych mężów... :wink:
I to mnie kręci... :D

Aggi
08-04-2006, 13:16
ja chcę uwodzić ......cudzych mężów... :wink:

ciekawe jak by to zinterpretował psycholog :lol: :wink: :wink: :wink:

Żelka
08-04-2006, 14:54
Po tych ostatnich fotkach, to ja widze, ze faceci najbardziej lubia kobiety w ruchu... :wink:
A ja myslalam, ze dowiem sie tu czegos nowego... 8)

Żelka
08-04-2006, 14:57
ja chcę uwodzić ......cudzych mężów... :wink:

ciekawe jak by to zinterpretował psycholog :lol: :wink: :wink: :wink:

sadze, ze jakos tak: nie boj sie psa ktory szczeka... :lol: Cos w tym rodzaju... :roll:
ale moze jakis psycho-log sie wypowie, to sie dowiemy :lol: :wink:

selimm
08-04-2006, 20:38
Zaba jaka Ty fajna jezdeś 8)

zaba_gonia
08-04-2006, 20:41
Zaba jaka Ty fajna jezdeś 8)
Wiem o tym 8)

Aggi
08-04-2006, 20:44
Zaba jaka Ty fajna jezdeś 8)
Wiem o tym 8)

:lol: wiemy, że wiesz :wink:

mmmad
08-04-2006, 20:55
zaba_gonia jesli Cie to zastanawia, a robisz to dla meza... to chyba jestes juz na wlasciwej drodze i wiecej wskazowek nie potrzebujesz.

Chyba, ze chcesz pisac poradnik albo prace dyplomowa...
no co Ty????
ja chcę uwodzić ......cudzych mężów... :wink:

A wiesz jaka jest kara za uwodzenie cudzych mezow?

zaba_gonia
08-04-2006, 21:09
zaba_gonia jesli Cie to zastanawia, a robisz to dla meza... to chyba jestes juz na wlasciwej drodze i wiecej wskazowek nie potrzebujesz.

Chyba, ze chcesz pisac poradnik albo prace dyplomowa...
no co Ty????
ja chcę uwodzić ......cudzych mężów... :wink:

A wiesz jaka jest kara za uwodzenie cudzych mezow?
jaka?? :roll:

Paty
08-04-2006, 21:18
zaba_ gonia


niech no tylko Twój małż dorwie się do kompa i przeczyta o tym uwodzeniu...........biada Ci........... :wink:

1950
08-04-2006, 21:20
kara jest dokładnie taka jak za bigamię,
dwie teściowe

zaba_gonia
08-04-2006, 21:21
zaba_ gonia


niech no tylko Twój małż dorwie się do kompa i przeczyta o tym uwodzeniu...........biada Ci........... :wink:

jego to kręci... :wink:

zaba_gonia
08-04-2006, 21:22
kara jest dokładnie taka jak za bigamię,
dwie teściowe
mogą być.....byleby daleko... :D

Aggi
08-04-2006, 21:23
zaba_ gonia


niech no tylko Twój małż dorwie się do kompa i przeczyta o tym uwodzeniu...........biada Ci........... :wink:

co Ty!!! on ma dyspensę :wink: Zaba potwierdz! :wink: Bo zasadniczo to co sie chłop nudził bedzie sam :wink: :wink: :wink:

zaba_gonia
08-04-2006, 21:32
zaba_ gonia


niech no tylko Twój małż dorwie się do kompa i przeczyta o tym uwodzeniu...........biada Ci........... :wink:

co Ty!!! on ma dyspensę :wink: Zaba potwierdz! :wink: Bo zasadniczo to co sie chłop nudził bedzie sam :wink: :wink: :wink:
Skąd wiesz???? :roll:
Od jakiegos czasu...tak, potwierdzam :wink:

Aggi
08-04-2006, 21:38
Skąd wiesz???? :roll:
Od jakiegos czasu...tak, potwierdzam :wink:

:lol: wiem z tzw. "myślenia logicznego" :wink:
:lol: 8) czyli w którym watku mozemy sie teraz Mirasa spodziewać ? :D

zaba_gonia
08-04-2006, 21:43
Skąd wiesz???? :roll:
Od jakiegos czasu...tak, potwierdzam :wink:

:lol: wiem z tzw. "myślenia logicznego" :wink:
:lol: 8) czyli w którym watku mozemy sie teraz Mirasa spodziewać ? :D

Zawołać Go????? :lol: Może Ci powie.... 8)

rrmi
08-04-2006, 21:44
czyli w którym watku mozemy sie teraz Mirasa spodziewać ? :D
Niech zgadne ?
Tam gdzie gole baby? :roll:
Zaba Ty nie pozwalaj na takie tam tego
Daj Mu swoje zdjecie do portfela i niech sie patrzy :roll:

Aggi
08-04-2006, 21:45
Zawołać Go????? :lol: Może Ci powie.... 8)

aaa.... nie, na razie dziekuję 8) :lol:

andre59
08-04-2006, 21:45
zaba_ gonia


niech no tylko Twój małż dorwie się do kompa i przeczyta o tym uwodzeniu...........biada Ci........... :wink:

jego to kręci... :wink:
Tak myślałem, że razem coś kombinujecie :wink:
Ja nie mam nic przeciwko :oops:

Aggi
08-04-2006, 21:49
Niech zgadne ?
Tam gdzie gole baby? :roll:
Zaba Ty nie pozwalaj na takie tam tego
Daj Mu swoje zdjecie do portfela i niech sie patrzy :roll:

eee tam, juz sie napatrzył - kazdy potrzebuje odmiany :wink:

Miras
08-04-2006, 21:52
Zawołać Go????? :lol: Może Ci powie.... 8)

aaa.... nie, na razie dziekuję 8) :lol:

8) I'm Mormon 8)

Aggi
08-04-2006, 21:54
Zawołać Go????? :lol: Może Ci powie.... 8)

aaa.... nie, na razie dziekuję 8) :lol:

8) I'm Mormon 8)

trudno zresztą żeby było inaczej... :wink:

mmmad
09-04-2006, 21:37
zaba_gonia jesli Cie to zastanawia, a robisz to dla meza... to chyba jestes juz na wlasciwej drodze i wiecej wskazowek nie potrzebujesz.

Chyba, ze chcesz pisac poradnik albo prace dyplomowa...
no co Ty????
ja chcę uwodzić ......cudzych mężów... :wink:

A wiesz jaka jest kara za uwodzenie cudzych mezow?
jaka?? :roll:

Ja nie wiem, myslalem, ze bardziej doswiadczone wiedza :)

rrmi
09-04-2006, 21:44
Ja nie wiem, myslalem, ze bardziej doswiadczone wiedza :)
A jak mialbys wiedziec , raczej jestes tym uwodzonym , cudzym chyba . :D :roll:
Mozesz podpasc ewentualnie za uwodzenie cudzej zony :roll:
Choc kto wie?
Moze niejeden by sie ucieszyl pozbywszy klopotu :lol:
Gorzej jak na nerwowego sie trafi 8)

długi
09-04-2006, 21:51
noooooo...................

długi
10-04-2006, 06:43
http://www.humor.mocny.com/zdjecia/110.jpg

Pawson
10-04-2006, 07:29
ziaba dusiciel :o :o :lol: :lol: :lol:

Aggi
10-04-2006, 09:07
ziaba dusiciel :o :o :lol: :lol: :lol:
nee to chyba jest pozycja 69 z dużym ładunkiem namiętności, a że ON jest "cudzy mąż" to widać na pierwszy rzut oka :wink: :wink:

Pawson
10-04-2006, 09:39
nee to chyba jest pozycja 69 z dużym ładunkiem namiętności,

raczej ze sporym ładunkiem perwersji ...

andre59
11-04-2006, 09:51
Jeszcze jedna rzecz mnie kręci.
Gładkie, wydepilowane łono. Szczególnie gdy to ja jestem depilującym. :wink:
Wtedy, i później, pieszczoty nabierają rumieńców :oops:

długi
11-04-2006, 21:28
Jeszcze jedna rzecz mnie kręci.
Gładkie, wydepilowane łono. Szczególnie gdy to ja jestem depilującym. :wink:
Wtedy, i później, pieszczoty nabierają rumieńców :oops:


Andre malućki irokez też może być albo jeżyk jaki.. chyba ,że włosek mięciutki ,jedwabisty to niech tam zostanie :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

zielonooka
11-04-2006, 21:45
Jeszcze jedna rzecz mnie kręci.
Gładkie, wydepilowane łono. Szczególnie gdy to ja jestem depilującym. :wink:
Wtedy, i później, pieszczoty nabierają rumieńców :oops:


Andre malućki irokez też może być albo jeżyk jaki.. chyba ,że włosek mięciutki ,jedwabisty to niech tam zostanie :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

o wlasnie...a propos - bo kiedys sprowokowalam rozmowe na taki temat (przynaje sie bez bicia :oops: ) i wiekszosc Panow (ku mojemu nawet lekkiemu zaskoczeniu zaskoczeniu) powiedziala ze nie lubi " na lyso"
oczywiscie nie tez "au naturell " :wink: ale zgrabnie przystrzyzone trojkaciki , paseczki , paski itp., zadbane wypielegnowane , ew "dluzsze loczki" ale pod kontrola...of course


hmmm to jak to jest?

długi
11-04-2006, 21:53
Moje zdanie już znasz króciutki jeżyk ,wypielęgnowany irokez i nie za krótko bo sterczy i kłuje a lubię mięciutkie włoski na pierożku :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

andre59
11-04-2006, 22:03
Jeszcze jedna rzecz mnie kręci.
Gładkie, wydepilowane łono. Szczególnie gdy to ja jestem depilującym. :wink:
Wtedy, i później, pieszczoty nabierają rumieńców :oops:


Andre malućki irokez też może być albo jeżyk jaki.. chyba ,że włosek mięciutki ,jedwabisty to niech tam zostanie :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

o wlasnie...a propos - bo kiedys sprowokowalam rozmowe na taki temat (przynaje sie bez bicia :oops: ) i wiekszosc Panow (ku mojemu nawet lekkiemu zaskoczeniu zaskoczeniu) powiedziala ze nie lubi " na lyso"
oczywiscie nie tez "au naturell " :wink: ale zgrabnie przystrzyzone trojkaciki , paseczki , paski itp., zadbane wypielegnowane , ew "dluzsze loczki" ale pod kontrola...of course


hmmm to jak to jest?
Zgrabnie przystrzyżone trójkąciki, paseczki itp. jak najbardziej tak choć na gładko też jest sexy.
Tak jak napisałem, kręci mnie uczestniczenie w dobieraniu fryzurki :wink:

selimm
11-04-2006, 22:11
a mnie kreci ze tak powiem biustonosz Dody ...
ale jak se pomysle ze go Majdan maca ...to be...

a tak wogle to na slubach powinni se gadać - i nie opuszcze Cie ...aż do przyszłego roku :lol: :lol:

smutna lidka
11-04-2006, 22:16
a mnie kreci ze tak powiem biustonosz Dody ...
ale jak se pomysle ze go Majdan maca ...to be...

a tak wogle to na slubach powinni se gadać - i nie opuszcze Cie ...aż do przyszłego roku :lol: :lol:

jak ślub na Boże Narodzenie, co? :wink:

selimm
11-04-2006, 22:23
hehe...no ...daleko Lidzia zajdziesz :wink:

zielonooka
11-04-2006, 22:26
a mnie kreci ze tak powiem biustonosz Dody ...
ale jak se pomysle ze go Majdan maca ...to be...

a tak wogle to na slubach powinni se gadać - i nie opuszcze Cie ...aż do przyszłego roku :lol: :lol:
Sel... wypowiedz sie w zadanym pytaniu - nie bylo o biust...;)

willdseahorse.
11-04-2006, 22:29
jak mówi mój kumpel a sie z nimzgadzam
"na łyso nie - żeby nie wygllądała jak dziwka...
paseczek owszem -- nie za cienki ... zeby nie wygladala jak koleżanka dziwki"
tyle...
loczki na wzgórku tez lubię :wink:

długi
11-04-2006, 22:59
a mnie kreci ze tak powiem biustonosz Dody ...
ale jak se pomysle ze go Majdan maca ...to be...

a tak wogle to na slubach powinni se gadać - i nie opuszcze Cie ...aż do przyszłego roku :lol: :lol:
Sel... wypowiedz sie w zadanym pytaniu - nie bylo o biust...;)


Sel nie może powidzieć on na razie dozedł opiero do drugiej bazy :lol: :lol:
ale myślę ,że jeśli nie jest fryzjerem to podzieli mój pogląd :wink:

Aggi
12-04-2006, 08:40
długi, a pamiętasz jak mi wykładałeś klasyfikację cipek?
Miały być 3 grupy, ale ja pamiętam tylko 2:
rozklapichy
polędwiczki
przypomnij mi tą trzecią ... :lol: :lol: :lol:

selimm
12-04-2006, 09:10
kakałko ... :lol:

długi
12-04-2006, 09:55
To bylo
1.dzyndzelki
2.wardzelki
3.rozklapichy

a już tej polędwiczki mi nie przypominaj :oops: :oops: :oops:

długi
12-04-2006, 10:00
kakałko ... :lol:


ZBOOOOOK!!!

Aggi
12-04-2006, 10:03
jak zbok!? :o realista :wink:

długi
12-04-2006, 10:26
Seluś a wiesz co to jest przejęzyczenie ?????

selimm
12-04-2006, 10:28
obstawiałem ze trzecie napiszesz kakałko :lol:

Aggi
12-04-2006, 10:48
dlaczego sie obawiałeś? 8)

selimm
12-04-2006, 10:51
obstawialem nie obawialem 8)

Aggi
12-04-2006, 11:14
obstawialem nie obawialem 8)
no popatrz - "posuwam" :wink: się w latach i wzrok już nie ten :wink:
chyba obniżę wymagania :roll:
wracając jednak do meritum - jesteś za czy przeciw? 8)

długi
12-04-2006, 11:19
Coś ty taka dociekliwa ????????????

Aggi
12-04-2006, 11:31
zaraz dostaniemy bananem w "kakałko" co samo w sobie może nie jest i takie złe :wink:

długi
12-04-2006, 11:32
zaraz dostaniemy bananem w "kakałko" co samo w sobie może nie jest i takie złe :wink:


Intuicja czy doświadczenie ?????????????????????

Aggi
12-04-2006, 11:33
z doświadczenia to tylko baton MARS - banany wydawały się zbyt delikatne :lol: :lol:

Majka
12-04-2006, 11:33
może nie. może redakcję nic nie kręci w kobietach :lol:

ciekawy ten temat fryzur intymnych 8) :wink:

długi
12-04-2006, 11:35
z doświadczenia to tylko baton MARS - banany wydawały się zbyt delikatne :lol: :lol:


Przepraszam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ale wyobraźnia zaczęła pracować :lol: :lol: :lol:

selimm
12-04-2006, 11:35
ja generalnie jestem zawsze za ...aczkolwiek :lol:

długi
12-04-2006, 11:36
może nie. może redakcję nic nie kręci w kobietach :lol:

ciekawy ten temat fryzur intymnych 8) :wink:


To Andre golibroda jeden zaczął........ :wink:

długi
12-04-2006, 11:37
ciekawy ten temat fryzur intymnych 8) :wink:


opowiadaj opowiadaj...

Majka
12-04-2006, 11:40
ciekawy ten temat fryzur intymnych 8) :wink:


opowiadaj opowiadaj...

niestety malo wiem, jestem staroświecka. Ale chętnie zdobywam wiedzę :D

długi
12-04-2006, 11:43
ciekawy ten temat fryzur intymnych 8) :wink:


opowiadaj opowiadaj...

niestety malo wiem, jestem staroświecka. Ale chętnie zdobywam wiedzę :D

lusterko lustero......

selimm
12-04-2006, 11:47
ciekawy ten temat fryzur intymnych 8) :wink:


opowiadaj opowiadaj...

niestety malo wiem, jestem staroświecka. Ale chętnie zdobywam wiedzę :D

trzeba byc otwartym na nowe technologie :lol:

Majka
12-04-2006, 11:56
ciekawy ten temat fryzur intymnych 8) :wink:


opowiadaj opowiadaj...

niestety malo wiem, jestem staroświecka. Ale chętnie zdobywam wiedzę :D

trzeba byc otwartym na nowe technologie :lol:

toż jestem, ale co do tego ma lustereczko długiego? 8)

długi
12-04-2006, 12:03
Majka po wiedzę to tu:
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=82&start=60

a lusterko ...no wiesz ja po prostu chciałem żebyś opowiedziała nie to co wiesz ale to co widzisz........
taz w końcu o fryzurach mowa :wink:

selimm
12-04-2006, 12:09
lustereczko to SUPERMODNY gadzet fetyszowy 8)

Majka
12-04-2006, 12:11
Majka po wiedzę to tu:
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=82&start=60




po kafererach nie chodzę, tutaj jest cała smietanka towarzystwa, od niej może się dowiem 8)

lusterko ...no wiesz ja po prostu chciałem żebyś opowiedziała nie to co wiesz ale to co widzisz........
taz w końcu o fryzurach mowa :wink:

Ach te zdrobnienia :roll: w duzym lustrze się widzę, jest OK. Całkiem estetycznie, chociaż bez pasków, wzorków i łysego :lol:

mmmad
12-04-2006, 12:16
po kafererach nie chodzę, tutaj jest cała smietanka

To nie smietanka... :roll: :D

długi
12-04-2006, 12:23
Majka po wiedzę to tu:
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=82&start=60




po kafererach nie chodzę, tutaj jest cała smietanka towarzystwa, od niej może się dowiem 8)

lusterko ...no wiesz ja po prostu chciałem żebyś opowiedziała nie to co wiesz ale to co widzisz........
taz w końcu o fryzurach mowa :wink:

Ach te zdrobnienia :roll: w duzym lustrze się widzę, jest OK. Całkiem estetycznie, chociaż bez pasków, wzorków i łysego :lol:


Majka opowiadaj my powiemy czy OKI jak masz problem z opisaniem to może jakieś zdjęcie ..........:oops: :wink:

selimm
12-04-2006, 12:25
Majka po wiedzę to tu:
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=82&start=60




po kafererach nie chodzę, tutaj jest cała smietanka towarzystwa, od niej może się dowiem 8)

lusterko ...no wiesz ja po prostu chciałem żebyś opowiedziała nie to co wiesz ale to co widzisz........
taz w końcu o fryzurach mowa :wink:

Ach te zdrobnienia :roll: w duzym lustrze się widzę, jest OK. Całkiem estetycznie, chociaż bez pasków, wzorków i łysego :lol:


Majka opowiadaj my powiemy czy OKI jak masz problem z opisaniem to może jakieś zdjęcie ..........:oops: :wink:

ewentualnie szkoleniem słuzymy
8)

Majka
12-04-2006, 12:31
Majka po wiedzę to tu:
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=82&start=60




po kafererach nie chodzę, tutaj jest cała smietanka towarzystwa, od niej może się dowiem 8)

lusterko ...no wiesz ja po prostu chciałem żebyś opowiedziała nie to co wiesz ale to co widzisz........
taz w końcu o fryzurach mowa :wink:

Ach te zdrobnienia :roll: w duzym lustrze się widzę, jest OK. Całkiem estetycznie, chociaż bez pasków, wzorków i łysego :lol:


Majka opowiadaj my powiemy czy OKI jak masz problem z opisaniem to może jakieś zdjęcie ..........:oops: :wink:

ewentualnie szkoleniem słuzymy
8)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rrmi
12-04-2006, 12:33
Zobacz Majka jacy Oni chetni do pomocy i ogledzin
Az dziw bierze :wink:

długi
12-04-2006, 12:37
Zobacz Majka jacy Oni chetni do pomocy i ogledzin
Az dziw bierze :wink:

TY tyż opowiadaj :lol: :lol: :lol:

rrmi
12-04-2006, 12:41
TY tyż opowiadaj :lol: :lol: :lol:
Trutututu majtki z drutu :D
Jam jest zwiazana
Tajemnica 8)

selimm
12-04-2006, 12:43
TY tyż opowiadaj :lol: :lol: :lol:
Trutututu majtki z drutu :D
Jam jest zwiazana
Tajemnica 8)

nie martw sie - my wsyckimi odpustami słuzymy

tripper
12-04-2006, 12:47
cycki

Majka
12-04-2006, 12:49
cycki


bardzo lakoniczna wypowiedź :roll: A jakie mają być? duże, małe, krągłe, czy matczyne? 8)

selimm
12-04-2006, 12:50
cycki

synek ...małe -duze - w sam raz ...??? kurna

Pawson
12-04-2006, 12:56
cycki

znaczy sie krótko i na temat :lol: :lol: :lol:

tripper
12-04-2006, 12:57
cycki

synek ...małe -duze - w sam raz ...??? kurna

na matczyne jestem juz troche za duzy. a co do reszty - pytanie nie brzmialo 'jakie' ale 'co'. odpowiedzialem wiec - cycki. a jesli mamy dyskutowac o cyckach, proponuje zalozyc oddzielny watek pe te 'jakie cycki Was kreca u kobiet' ;)

długi
12-04-2006, 13:06
TY tyż opowiadaj :lol: :lol: :lol:
Trutututu majtki z drutu :D
Jam jest zwiazana
Tajemnica 8)

Gadaj gadaj tyż chcemy wiedzieć co je teraz tryndy za wielką kałużą :wink:

Aggi
12-04-2006, 13:10
Przywrócę może trochę ducha budowlanego temu wątkowi, żeby się ktoś nie zadławił ze zgorszenia. :roll:
rrmi chodzi o to czy trendy są:

gładzie,
baranki,
tynki strukturalne,
koty z wyłogami (tutaj wyszło mniej budowlanie)
z dylatacjami czy bez,
wypiętrzone kalenice

:wink:

Majka
12-04-2006, 13:13
Przywrócę może trochę ducha budowlanego temu wątkowi, żeby się ktoś nie zadławił ze zgorszenia. :roll:
rrmi chodzi o to czy trendy są:

gładzie,
baranki,
tynki strukturalne,
koty z wyłogami (tutaj wyszło mniej budowlanie)
z dylatacjami czy bez,
wypiętrzone kalenice

:wink:

mam pytanie, bo wyobraźni mi nie staje :oops:

co to są koty z wyłogami? :roll:

Aggi
12-04-2006, 13:18
co to są koty z wyłogami? :roll:
ja nie wiem czy dam radę to subtelnie opisać :oops:
no to taki - rozrost futerka na żywioł puszczony, :-?

długi
12-04-2006, 13:23
Przywrócę może trochę ducha budowlanego temu wątkowi, żeby się ktoś nie zadławił ze zgorszenia. :roll:
rrmi chodzi o to czy trendy są:

gładzie,
baranki,
tynki strukturalne,
koty z wyłogami (tutaj wyszło mniej budowlanie)
z dylatacjami czy bez,
wypiętrzone kalenice

:wink:


Moja siostra z racji zawodu to się tego naogląda oj naogląda , ostatnio pociągnąłem ją ździebko za język i wychodzi na to ,że
młode siury 15-18 gładzie
18-25 gładzie ,baranki ,strukturalne ,przełamania gładzi ze strukturalnym w opcjach (pask,jerzyk,skrzydełko,irokez itp.)
25-35 jak niżej bez gładzi plus tradycyjne z dylatacjami
35-45 tradycyjne z dylatacjami plus wypiętrzone kalenice
45+ oraz kołtuny oraz staroświeczke koty z wyłogami

rrmi
12-04-2006, 13:28
:lol: :lol: :lol:
pekne ze smiechu

długi
12-04-2006, 13:37
:lol: :lol: :lol:
pekne ze smiechu

Ty nie pękaj tylko stawaj przed lustrem (dla Ciebie wystarczy małe) więc niech będzie lusterko :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

....................i opowiadaj :wink:

rrmi
12-04-2006, 13:39
I co ?
Stoje!!!
I slysze , zem najpiekniejsza na swiecie :D
Cos jeszcze?

długi
12-04-2006, 13:40
I co ?
Stoje!!!
I slysze , zem najpiekniejsza na swiecie :D
Cos jeszcze?


Stań przed nim nie nad nim :lol: :lol:

Aggi
12-04-2006, 13:42
:lol:
długi "złote usta tygodnia"

selimm
12-04-2006, 14:02
60+ to Redakcja w Toruniu :lol:

Aggi
12-04-2006, 14:04
60+ to Redakcja w Toruniu :lol:
tak, ale tam stoją na stanowisku: "... pani, a kto by się do tego dotknął..!!!"

selimm
12-04-2006, 14:21
http://www.torun.org.pl/images/photoalbum/165t.jpg

To chiba Długi na tynki strukturalne filuje...

1950
12-04-2006, 15:19
Przywrócę może trochę ducha budowlanego temu wątkowi, żeby się ktoś nie zadławił ze zgorszenia. :roll:
rrmi chodzi o to czy trendy są:

gładzie,
baranki,
tynki strukturalne,
koty z wyłogami (tutaj wyszło mniej budowlanie)
z dylatacjami czy bez,
wypiętrzone kalenice

:wink:


Moja siostra z racji zawodu to się tego naogląda oj naogląda , ostatnio pociągnąłem ją ździebko za język i wychodzi na to ,że
młode siury 15-18 gładzie
18-25 gładzie ,baranki ,strukturalne ,przełamania gładzi ze strukturalnym w opcjach (pask,jerzyk,skrzydełko,irokez itp.)
25-35 jak niżej bez gładzi plus tradycyjne z dylatacjami
35-45 tradycyjne z dylatacjami plus wypiętrzone kalenice
45+ oraz kołtuny oraz staroświeczke koty z wyłogami
złote usta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Małgonia
12-04-2006, 16:05
a może szczerozłote?
wciąż oczy mi łzawią ze śmiechu :lol:

długi
12-04-2006, 17:16
a może szczerozłote?
wciąż oczy mi łzawią ze śmiechu :lol:


Ty mnie tutaj mokrymi oczami nie czaruj :D tylko ściągaj majtki - lusterko i opowiadaj :wink:

Aggi
12-04-2006, 17:21
dłuuuuugi
a dlaczego Ty zakładasz, że wszystkie mamy lustrzycę :roll:
ja wiem - każdy sądzi po sobie, ale zaręczam Ci, że poganiane do lusteka koleżanki mogą sobie wszystko dokładnie obejrzeć "z góry" :wink: :wink:

andre59
12-04-2006, 19:22
może nie. może redakcję nic nie kręci w kobietach :lol:

ciekawy ten temat fryzur intymnych 8) :wink:


To Andre golibroda jeden zaczął........ :wink:
A co? Ciebie może to nie kręci? :wink:

długi
12-04-2006, 20:14
może nie. może redakcję nic nie kręci w kobietach :lol:

ciekawy ten temat fryzur intymnych 8) :wink:


To Andre golibroda jeden zaczął........ :wink:
A co? Ciebie może to nie kręci? :wink:

Cześć golibroda !!!!
Pytasz o gładź czy o golonko?????????????????

długi
12-04-2006, 20:15
dłuuuuugi
a dlaczego Ty zakładasz, że wszystkie mamy lustrzycę :roll:
ja wiem - każdy sądzi po sobie, ale zaręczam Ci, że poganiane do lusteka koleżanki mogą sobie wszystko dokładnie obejrzeć "z góry" :wink: :wink:


Ja poprostu kilka z was widziałem :lol: :lol: :lol:

rrmi
12-04-2006, 20:17
Ja poprostu kilka z was widziałem :lol: :lol: :lol:
dobrze , ze ja sie skutecznie przed Toba ukrywam
Na lusterko nie stane , bo peknie :D

długi
12-04-2006, 20:18
Ja poprostu kilka z was widziałem :lol: :lol: :lol:
dobrze , ze ja sie skutecznie przed Toba ukrywam
Na lusterko nie stane , bo peknie :D


No cio ty to nie pęknięcie to odbicie :lol: :lol: :lol:

rrmi
12-04-2006, 20:25
No cio ty to nie pęknięcie to odbicie :lol: :lol: :lol:

Wiedzialam , ze bede posadzona o to , ze mi odbilo
Wiedzialam
Ale jeszcze nie jadlam , odbije mi sie po obiadku :roll:
Jak starej babie 8)

zielonooka
12-04-2006, 20:29
hmmm przeopraszam to ma byc do mnie? ze niby co? :o
ze potrzebuje lusterka bo jestem taka gruba ze sie nie zegne zeby zobaczyc?! :o

1950
12-04-2006, 20:39
długi, wychodzi na to, że napaskudziłeś sobie w papiery :lol: :lol: :lol:

Goni_Mnie_Peleton
12-04-2006, 20:46
Czy sposob przystrzyzenia "trawniczka" ma az takie znaczenie?
Przeciez zazwyczaj odkrywamy go w takim momencie , w ktorym rzadko kto potrafi sie wycofac :D

selimm
12-04-2006, 20:51
Długi trza uważac na Golibrode , bo weznie gitare ...kobiety i powedruje w siną dal ... :lol:

juz mnie raz w bambuko zrobił :evil: ...ps. na on-line juz swą facjete i gitare pokazał .. :lol:

andre59
12-04-2006, 20:54
może nie. może redakcję nic nie kręci w kobietach :lol:

ciekawy ten temat fryzur intymnych 8) :wink:


To Andre golibroda jeden zaczął........ :wink:
A co? Ciebie może to nie kręci? :wink:

Cześć golibroda !!!!
Pytasz o gładź czy o golonko?????????????????
O golonko i strzyżonko :D :D :D

rrmi
12-04-2006, 20:58
Przeciez zazwyczaj odkrywamy go w takim momencie , w ktorym rzadko kto potrafi sie wycofac :D
No wlasnie , bo chloopy to sa takie napalone :lol: :lol: :lol: :wink:

Goni_Mnie_Peleton
12-04-2006, 21:02
rrmi z wlasnego doswiadczenia wiem , ze nie tylko chloopy bywaja napalone :D :wink: [/code]

andre59
12-04-2006, 21:09
Długi trza uważac na Golibrode , bo weznie gitare ...kobiety i powedruje w siną dal ... :lol:

juz mnie raz w bambuko zrobił :evil: ...ps. na on-line juz swą facjete i gitare pokazał .. :lol:
Nie bój, nie bój, wszystkich nie zabiorę :wink: :D
Pójdą te co zechcą :D

długi
12-04-2006, 21:31
Długi trza uważac na Golibrode , bo weznie gitare ...kobiety i powedruje w siną dal ... :lol:

juz mnie raz w bambuko zrobił :evil: ...ps. na on-line juz swą facjete i gitare pokazał .. :lol:


To on taki zaklinacz ???????????????????????/
Nie peniaj w razie czego zrobimy użytek z zapasowej struny :wink:

długi
12-04-2006, 21:33
długi, wychodzi na to, że napaskudziłeś sobie w papiery :lol: :lol: :lol:


Dziadek spoko one lubią jak się je trochę sponiewiera :lol: :lol: :lol:
TO JE DOPINGUJE :wink:

andre59
12-04-2006, 21:34
Długi trza uważac na Golibrode , bo weznie gitare ...kobiety i powedruje w siną dal ... :lol:

juz mnie raz w bambuko zrobił :evil: ...ps. na on-line juz swą facjete i gitare pokazał .. :lol:


To on taki zaklinacz ???????????????????????/
Nie peniaj w razie czego zrobimy użytek z zapasowej struny :wink:
:lol: :lol: :lol:
Spoko chłopaki, nie jestem taki pazerny :D

Aggi
12-04-2006, 21:39
oho - zaraz sie zacznie parada kogucików 8)
poprosze o miejsce w loży :wink:

rrmi
12-04-2006, 21:40
Dziadek spoko one lubią jak się je trochę sponiewiera :lol: :lol: :lol:
TO JE DOPINGUJE :wink:
Patrzta jaki smartny
Poczekaj jak ja juz po kwarantannie bede :D :D

Peletonie ja nie wiem jak to z tym napaleniem :roll:

Aggi
12-04-2006, 21:40
długi, wychodzi na to, że napaskudziłeś sobie w papiery :lol: :lol: :lol:


Dziadek spoko one lubią jak się je trochę sponiewiera :lol: :lol: :lol:
TO JE DOPINGUJE :wink:

wrrrrrrrrrrrrrr :evil:
długi - a ja myślałam, że odniosłam sukces wychowawczy :evil:

długi
12-04-2006, 21:42
Od sukcesów w wychowaniu to tera specjalny instytut będzie :lol: :lol:
Ale dzięki za wiedzę :wink:

1950
12-04-2006, 21:43
Aggi, chyba nie wierzysz, w to co mówisz :lol: :lol: :lol: [/url]

Aggi
12-04-2006, 21:44
Aggi, chyba nie wierzysz, w to co mówisz :lol: :lol: :lol: [/url]
jak nie wierzysz???
ja mu pół życia poświęciłam, tłumaczyłam.... :-? o równouprawnieniu nauczałam, feminizm wpajałam..
i co - nieuk jeden

długi
12-04-2006, 21:44
Aggi, chyba nie wierzysz, w to co mówisz :lol: :lol: :lol: [/url]


Dziadek Aggi zawsze wierzy w to co mówi .........................ale nigdy w to co słyszy :wink:

zielonooka
12-04-2006, 21:46
długi, wychodzi na to, że napaskudziłeś sobie w papiery :lol: :lol: :lol:


Dziadek spoko one lubią jak się je trochę sponiewiera :lol: :lol: :lol:
TO JE DOPINGUJE :wink:

mnie tez takie rzeczy dopinguja
z malym drobnym wyjatkiem .... :evil:
sugestia ze jestem ..... :o :evil: :evil: :evil:
nie zapomne Ci tego (tu spojrzenie spod zmruzonych oczu takie ze jakbys mial choc odrobine przyzwoitosci zimny dreszcz powinien ci przeleciec po krzyzu)

Aggi
12-04-2006, 21:46
Dziadek Aggi zawsze wierzy w to co mówi .........................ale nigdy w to co słyszy :wink:
tresci widac byly niepopularne

1950
12-04-2006, 21:46
chyba, że tak,:roll:
w końcu Ty ją znasz lepiej :lol:

rrmi
12-04-2006, 21:47
Moze dlugi jest na wiedze odporny
Wiesz Aggi , sadze , ze we dwie sobie z Nim poradzimy :lol:

Aggi
12-04-2006, 21:48
Moze dlugi jest na wiedze odporny
Wiesz Aggi , sadze , ze we dwie sobie z Nim poradzimy :lol:
już to widzę jak sobie z nim radzimy :lol:
tylko nie wiem, czy on rozumie o co nam chodzi :wink:

1950
12-04-2006, 21:50
a to już jest zmasowany atak,
spowodowany babską solidarnościa :lol: :lol: :lol:

rrmi
12-04-2006, 21:50
Moze dlugi jest na wiedze odporny
Wiesz Aggi , sadze , ze we dwie sobie z Nim poradzimy :lol:
już to widzę jak sobie z nim radzimy :lol:
tylko nie wiem, czy on rozumie o co nam chodzi :wink:
jak co to lapata mozna wytlumaczyc 8)
a jak nie zrozumie to pokazemy , co nie?

długi
12-04-2006, 21:51
długi, wychodzi na to, że napaskudziłeś sobie w papiery :lol: :lol: :lol:


Dziadek spoko one lubią jak się je trochę sponiewiera :lol: :lol: :lol:
TO JE DOPINGUJE :wink:

mnie tez takie rzeczy dopinguja
z malym drobnym wyjatkiem .... :evil:
sugestia ze jestem ..... :o :evil: :evil: :evil:
nie zapomne Ci tego (tu spojrzenie spod zmruzonych oczu takie ze jakbys mial choc odrobine przyzwoitosci zimny dreszcz powinien ci przeleciec po krzyzu)


Kompleksiki ????????????????
wyluzuj popatrz ,że połowa forum (tej męskiej części) ma ochotę dorwać się do koncówki Twojego kręgosłupa nawet jeśli miałoby pomagać sobie lusterkiem :lol: :lol: :lol:

długi
12-04-2006, 21:53
a jak nie zrozumie to pokazemy , co nie?



OBIECUJESZ?????

rrmi
12-04-2006, 21:54
zmasowany atak,

a temu sie masazy zachcialo i to atakujacych :lol:
Oj zycie cozem ja co uczynila :roll:
Trzeba sie bronic przed meskim atakiem

Zielona ponoc kochanego nigdy za duzo


a jak nie zrozumie to pokazemy , co nie?



OBIECUJESZ?????
ale co :o :lol:

zielonooka
12-04-2006, 21:54
koncowka mojego kregoslupa to kość ogonowa
hmmm ...z kim te fikolki w akademikach wyprawiales ze do koncowki kreg. mozna sie bylo im dobrac?!?!??! :o :o :o :o :lol: :lol: :lol: :lol:
to wszystko przez te zywnosc genetycznie modyfikowana :wink:
a kompleksy mam, jak kazda kobieta :roll:
co nie zmienia faktu ze zartuje
co nie zmienia faktu ze sugestia jakoby do pewnych celow lkustra potzreebuje byla...okrutna :( :cry: :cry: :cry:


(i tego ze przy ewentualnym nastepnym spotkaniu podstwie ci noge Ty...Ty...draniu :evil: :lol: :lol: :lol: )

długi
12-04-2006, 21:55
zmasowany atak,

a temu sie masazy zachcialo i to atakujacych :lol:
Oj zycie cozem ja co uczynila :roll:
Trzeba sie bronic przed meskim atakiem

Zielona ponoc kochanego nigdy za duzo


Żeby się tylko z łóżka nie wylewało.........................

rrmi
12-04-2006, 21:57
Żeby się tylko z łóżka nie wylewało.........................
Przyjemnosc moze byc w lapaniu tego wylewanego :wink:
Tak szczerze to trzeba tu popatrzec , tzn w stanach , mozna sie wyleczyc z kompleksow :roll:

długi
12-04-2006, 21:58
koncowka mojego kregoslupa to kość ogonowa
hmmm ...z kim te fikolki w akademikach wyprawiales ze do koncowki kreg. mozna sie bylo im dobrac?!?!??! :o :o :o :o :lol: :lol: :lol: :lol:
to wszystko przez te zywnosc genetycznie modyfikowana :wink:
a kompleksy mam, jak kazda kobieta :roll:
co nie zmienia faktu ze zartuje
co nie zmienia faktu ze sugestia jakoby do pewnych celow lkustra potzreebuje byla...okrutna :( :cry: :cry: :cry:


(i tego ze przy ewentualnym nastepnym spotkaniu podstwie ci noge Ty...Ty...draniu :evil: :lol: :lol: :lol: )


W segmencie mieszkały ze mną dziewczyny z AWF tak,że troska o sprawność fizyczną była na codzień.....
Zielona :P :P :P

zielonooka
12-04-2006, 22:00
Żeby się tylko z łóżka nie wylewało.........................


Mi sie nic nie wylewa :evil: ani z lozka ani z ciuchow :evil:
wypraszam sobie
http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/anger.gif

ps. juz nigdy w zyciu nie napisze ze przystojny facet z ciebie
http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/eviltongue.gif

zielonooka
12-04-2006, 22:01
no dobra .... napisze...jestem niekonsekwentna :wink: :lol:

długi
12-04-2006, 22:02
Żeby się tylko z łóżka nie wylewało.........................


Mi sie nic nie wylewa :evil: ani z lozka ani z ciuchow :evil:
wypraszam sobie
http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/anger.gif

ps. juz nigdy w zyciu nie napisze ze dosyc przystojny facet z ciebie
http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/eviltongue.gif



Ja też Cię lubię :oops:

zielonooka
12-04-2006, 22:03
:
Tak szczerze to trzeba tu popatrzec , tzn w stanach , mozna sie wyleczyc z kompleksow :roll:
aaa tu masz racje...to jest nacja ktora w prehistorii chyba przezyla wielki glod i wielkie pragnienie non stop maja cos w lapie i albo jedza albo sirobia
a tak grubych osob to w zyciu nie widzialam :o

rrmi
12-04-2006, 22:04
ani z lozka ani z ciuchow :evil:
...
ps. juz nigdy w zyciu nie napisze ze dosyc przystojny facet z ciebie
http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/eviltongue.gif
Szczesciara , mi sie wylewa :lol:

Nie gadaj chlopu , ze przystojny , bo puchnie wtedy , po co bylo... :lol:
Zreszta jaki tam z dlugiego przystojniak , he
Tyle , ze dlugi :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

długi
12-04-2006, 22:05
Żeby się tylko z łóżka nie wylewało.........................
Przyjemnosc moze byc w lapaniu tego wylewanego :wink:
Tak szczerze to trzeba tu popatrzec , tzn w stanach , mozna sie wyleczyc z kompleksow :roll:


To może zabierz więcej ciuchów....... :lol: :lol: :lol:

zielonooka
12-04-2006, 22:06
Żeby się tylko z łóżka nie wylewało.........................


Mi sie nic nie wylewa :evil: ani z lozka ani z ciuchow :evil:
wypraszam sobie
http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/anger.gif

ps. juz nigdy w zyciu nie napisze ze dosyc przystojny facet z ciebie
http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/eviltongue.gif

Ja też Cię lubię :oops:



zauwaz ze po namysle zmienilam post i wykasowalam "dosyc" :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
ja cie nie lubie :evil: jestes dran lachudra i meska szowinistyczna swinka!!!! :evil:
co nie zmienia faktu ze ...przystojna
http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/eviltongue.gif

zielonooka
12-04-2006, 22:08
Nie gadaj chlopu , ze przystojny , bo puchnie wtedy , po co bylo... :lol:
Zreszta jaki tam z dlugiego przystojniak , he
Tyle , ze dlugi :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:


Rrmi problem w tym ze on to wie :wink:
za duzo bab chyba mu to powtarzalo i juz za pozno zeby zmienic cos :wink: :lol:
nie jestem msciwa ...niech tam ma cos z zycia i sie cieszy :wink:


a pozatym... jestem happy bo znalazalm taka kuchnie jaka chce miec! po 3 miesiacach szukania :wink:

Zochna
12-04-2006, 22:10
e...zielonooka nie desperuj ..
w koncu charakter tez sie liczy .. :P :wink:

zielonooka
12-04-2006, 22:11
e...zielonooka nie desperuj ..
w koncu charakter tez sie liczy .. :P :wink:


serio? :o :lol:
dobrze wiedziec ale...charakter tez mam pasqudny :(

rrmi
12-04-2006, 22:12
e...zielonooka nie desperuj ..
w koncu charakter tez sie liczy .. :P :wink:

a moze rozmiar stopy tez sie liczy ?
Zyciowej oczywiscie :roll:
Z rozmiarem 47 niezle sie zapowiada :lol:

długi
12-04-2006, 22:12
a pozatym... jestem happy bo znalazalm taka kuchnie jaka chce miec! po 3 miesiacach szukania :wink:


Kobiecie to niewiele do szczęścia potrzeba :lol: :lol: :lol:

Zochna
12-04-2006, 22:14
no tak od BMI powyzej 25 .. 8) :wink: :wink:

zielonooka
12-04-2006, 22:15
a pozatym... jestem happy bo znalazalm taka kuchnie jaka chce miec! po 3 miesiacach szukania :wink:


Kobiecie to niewiele do szczęścia potrzeba :lol: :lol: :lol:


Ty sie ciesz po niniejszym puszczam w niepamiec te zniewage do jakiej sie dopusciles :wink: :lol: :lol: :lol:

długi
13-04-2006, 07:25
a pozatym... jestem happy bo znalazalm taka kuchnie jaka chce miec! po 3 miesiacach szukania :wink:


Kobiecie to niewiele do szczęścia potrzeba :lol: :lol: :lol:


Ty sie ciesz po niniejszym puszczam w niepamiec te zniewage do jakiej sie dopusciles :wink: :lol: :lol: :lol:


Jak już tę kuchnię będziesz miała to ja dorzucę ....taki mały ...biały ......fartuszek :wink:

Majka
13-04-2006, 09:01
Długi przystojny :roll: hmmmm na zdjęciu wyglądał dość normalnie, tyle, że wysoki. :roll:
Może przy bezpośrednim spotkaniu jakos sie przemienia 8)

Aggi
13-04-2006, 09:06
Długi przystojny :roll: hmmmm na zdjęciu wyglądał dość normalnie, tyle, że wysoki. :roll:

to znaczy że "przystojność" jest nienormalna? :lol:

Majka
13-04-2006, 09:07
Długi przystojny :roll: hmmmm na zdjęciu wyglądał dość normalnie, tyle, że wysoki. :roll:

to znaczy że "przystojność" jest nienormalna? :lol:

powiedziałabym, że rzadziej spotykana. Chcialam być delikatna, a wyszlo jak zawsze :lol:

1950
13-04-2006, 09:26
zołzy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

selimm
13-04-2006, 09:28
miotły i na zlot (sabat) :lol:

długi
13-04-2006, 09:31
zołzy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


po arabsku żona to zołza a kochanie to habibi :lol:

Aggi
13-04-2006, 12:04
miotły i na zlot (sabat) :lol:
a figę :wink:
będziemy się tutaj socjalizować do upadłego :wink:

rrmi
13-04-2006, 12:06
po arabsku żona to zołza a kochanie to habibi :lol:
i jezyki zna do tego :roll:

ps .ja tez sie na zlot nie wybieram

Majka
13-04-2006, 12:16
po arabsku żona to zołza a kochanie to habibi :lol:
i jezyki zna do tego :roll:

ps .ja tez sie na zlot nie wybieram

poliglota mówisz :roll: interesująca jednostka.........., coraz bardziej 8)

Aggi
13-04-2006, 12:24
poliglota mówisz :roll: interesująca jednostka.........., coraz bardziej 8)
Majka - przynajmniej Ty się do niego nie przepychaj !!!! Jakoś sie przecież musimy z tego tłumu wyróżniać :wink:

Majka
13-04-2006, 12:27
poliglota mówisz :roll: interesująca jednostka.........., coraz bardziej 8)
Majka - przynajmniej Ty się do niego nie przepychaj !!!! Jakoś sie przecież musimy z tego tłumu wyróżniać :wink:

ja monogamistka z urodzenia. Ale podpuszczać lubię :lol:

Aggi
13-04-2006, 12:29
ja monogamistka z urodzenia. Ale podpuszczać lubię :lol:
Ty uważaj !!! :lol: Taki dobrze poduszczony może nie zwrócić uwagi na Twoje przekonania :wink: :roll:

długi
13-04-2006, 12:32
może ma dobry refleks :lol: :lol: :lol:

Majka
13-04-2006, 12:37
nie ma co się martwić na zapas :lol:

długi
13-04-2006, 16:41
nie ma co się martwić na zapas :lol:


Lepiej się martw :lol: :lol: :lol: bo wie co mówi :wink:

Aggi
13-04-2006, 19:15
wie co mówi :wink:
a jak nie wie co mówi, to robi to celowo :wink:

długi
17-04-2006, 23:14
Coś tu od czasu jak Majka popuściła to mnie wewątek obumarł :wink: