PDA

Zobacz pełną wersję : szukam dobrej ekipy budowlanej



diablica102
04-04-2006, 22:32
czytam te wasze wypowiedzi i włosy staja deba, jestem na etapie zakupu działki ale po tych wszystkich wypowiedziach nie wiem czy to dobra decyzja

moze ktos poleci swoja ekipe, budowa w okolicach Wawy :-?

Heath
05-04-2006, 07:24
Wypowiedzi na temat czego?? Kupna działki czy budowania??

Nie pękaj, zauważ że jak idzie dobrze, to mało kto to opisuje, ciekawsze są wszelkie wpadki i niepowodzenia :wink:

diablica102
05-04-2006, 07:45
oczywiscie chodzi o budowe

Heath
05-04-2006, 07:51
Popytaj znajomych którzy budowali czy efekt końcowy był wart tego wszystkiego, albo poczytaj kilka dzienników budowy, masz tam wszystko opisane z cieniami i blaskami budowania. Potem już decyzja należy do Ciebie.

ketjar
06-04-2006, 16:09
moze ktos poleci swoja ekipe, budowa w okolicach Wawy :-?[/quote]
polecam solidną brygadę górali. Wykonują kompleksowo stany surowe budynków, także skomplikowane. Postawili wiele budynków w Wa-wie i okolicach /Grodzisk, Złotokłos, Rusiec,Jaktorów/ Kilka budynków oglądałem rozmawiałem z inwestorami. wszędzie opinie pozytywne.Budowali także kościoły. Stosunkowo tani . Np.dom LMB 38 A z garażem /17,6 x 11,3m / za 24,5 tys. Kontakt z ekipą przez p.kierownika budowy z Grodziska Maz. tel. 0 604-719-458. Murarzom należy zapewnić barak do spania . za to pilnują budowy i materiałów. Poleca też kierownika budowy . Doświadczony załatwia wszelkie sprawy budowy. Doskonale zna rynek mat. bud. Sam zarabia na siebie mocno targując ceny materiałów. Jest każdego dnia na budowie zna się na tym co robi. Sprawuje także nadzory.