PDA

Zobacz pełną wersję : Ruszamy na wiosn?!!!!!!!!!



ryb_ka
19-02-2003, 21:49
O ile nie oszalejemy od informacji ściśle budowlanych, którymi z wielką satysfakcją zalewają nas kolejni "fachwocy" !!!!!!!! A my artyści jesteśmy o Boże!!!
Trzymajcie za nas kciuki !!!!!!!!!

Teska
20-02-2003, 09:12
Trzymam..powodzenia:smile:

Osówka
24-02-2003, 23:01
Witajcie towarzysze doli - niedoli. My też zaczynamy wiosną. Wykonaliśmy już pierwszy ruch - przesunęliśmy termin rozpoczęcia budowy o 2 tygodnie z powodu trwającej nadal zimy..............

Ciechanka
26-02-2003, 12:03
Jak miło że razem czekamy na wiosnę. Ja już nie mogę się doczekać. Wszystkie papiery gotowe, ekipa zamówniona, no i cegła wjedzie na działkę lada chwila. Mnie marzy się już zagospodarowanie części działki w jakąś miłą zieleń. Podzieliłam działkę na część gdzie będzie budowa no i na "moją" - gdzie będę działać jak tylko będzie można. Wiosno chodź już do nas!!! Pozdrawiam

20-03-2003, 09:54
Ale fajnie.
Niech sobie inni buduja- Ty sobie poogrodnikujesz.
Ja tez to lubie.
A wlasnie- kupilam sobie muratora. Dolaczony jest do niego CD z programem do projektowania ogrodu. Moja ocena 3+

agnes
20-03-2003, 11:07
Ja tez lubie ogrodnikować ,nie moge się doczekać wiosny!!!!!
Ale najpierw musimy doprowadzic teren po budoqwie do porządku .Na terenie mojej działki był sad,trzeba wszystkie korzenie powyrywać ,stały jakies szopy-trzeba rozbic i wywieźć stare fundamenty,nawieźć ziemi.jednym słowem dużo duużo pracy przed rozpoczeciem ogródkowania :cry:

Teska
21-03-2003, 17:16
a mi ten program wogóle sie nie otwiera:sad: buuuuu

siewonka
08-04-2003, 08:34
My też czekamy na wiosnę
Fundamenty stoją materiał czeka u producenta a my w domu kupiłam całe mnóstwo nasion nawet nie mam pojęcia jak to się sadzi ale mam kącik na działce na warzywa zakladam ogródek eksperymentalny.
A oprócz tego wariuję od dobrych rad tych którzy już zbudowali często sprzecznych. Mamy wielką ochotę zacząć popełniać już własne błędy oby do wiosny

08-04-2003, 16:44
Teska </br> pewnie ma jakies "wymagania sprzetowe".

08-04-2003, 16:45
< BR > Teska </BR> pewnie ma jakies "wymagania sprzetowe".