PDA

Zobacz pełną wersję : Urzędowe zwodzenie



tzania
05-04-2006, 20:40
Witam serdecznie.Mam problem z decyzją o warunkach zabudowy wniosek złożyłem w listopadzie decyzję dostałem w marcu na okres tymczasowy.Jak poszedłem po pozwolenie na budowę tam mnie wyśmiano i uświadomiono że z taką decyzją mogą dać powolenie np.5 lat a potem dom na plecy i wynocha.Złożyłem nowy wniosek czy to też tyle potrwa gdzie mogę zgłosić opieszałość urzędu.Sąsiadka 2 domy dalej dostała decyzję odmowną odwołała się do SKO i uchylono obecnie złożyła wniosek o pozwolenie i lada dzień odbiera a ja od listopada jestem w punkcie wyjścia.Plan ma być gotowy w lipcu i przewiduje usługi my mieszkańcy się nie zgadzamy.Ps.na mojej działce jest budynek mieszkalny drewniany od 100lat razem z rodziną jestem tam zameldowany postanowiłem na jego fundamentach postawić nowy drewniany i tak napisałem we wniosku odbudowa na istniejących fundamentach co mam robić by to przyśpieszyć do kogo pisać pomocy.

M@riusz_Radom
06-04-2006, 09:19
O jezu, zmień proszę to uŻędowe bo aż w oczy kole

tzania
06-04-2006, 18:36
O jezu, zmień proszę to uŻędowe bo aż w oczy kole
To nowy chwyt reklamowy ma oko przyciągnąć jak trzeba to zmienię pozdrawiam.Ps. może masz mi radę co zrobić