PDA

Zobacz pełną wersję : Przedstawiam się i szukam sąsiadów



Jagna
19-02-2003, 23:56
Przedstawiam się: jestem blondynką i mam sześciu facetów... :grin:
W skład facetów wchodzi mąż, syn, drugi syn, pies, kot i kot kota (kotu się nudziło więc kupiliśmy mu kota).
Urodziłam się i wychowałam w Warszawie, ale z wiekiem jakoś coraz bardziej się "wydalam" poza miasto. Od pięciu lat mieszkam w Modlinie Twierdzy, ale już i tu mi za tłoczno i postanowiliśmy budować dom na wsi. Działkę kupiliśmy w Błędowie (gmina Pomiechówek). Skusiła nas cena (4100zł za 800m2 - kupiliśmy więc 4 działki) i cudna okolica. I tu moje pytanie: czy ktoś jeszcze buduje się w tej okolicy??! Grupa Kampinoska jest wspaniała, ale daleko, czy my tu będziemy bez żadnego Forumowicza?? :eek: Niech się ktoś odezwie, pliizzz! :cry:
Jagna

dobrzykowice
20-02-2003, 08:30
musisz jagna swój apel umieścić w grupie warszawskiej, taż masz większe szanse na odzew
pozdrawiam

musso
20-02-2003, 14:12
Buduję domek na czarnowskim forcie, skarpa od rzeki.
Pozdrowienia Musso

Jagna
20-02-2003, 15:40
Dobrzykowice, myślałam o tym i chyba tak zrobię swoją drogą :smile:
Musso, jasne, widziałam i napisałam komentarz na temat Twojego domu. Mam nadzieję, że się będziemy mieli okazję kiedyś spotkać i pogadać!
Jaga

*marta*
20-02-2003, 16:01
Jagna ja wprawdzie nie buduję w tych okolicach, ale mam tam działkę rekreacyjną (w Kosewsku k/Pomiechówka) :smile: Przepiękna okolica! Pozdrowienia :smile:
Może kiedyś zajrzę do Błędowa (zaraz sprawdzę, gdzie to jest) :smile:

Jagna
20-02-2003, 21:12
Marta, zapraszam, tylko na razie mamy piękną działkę, bez cienia domu....ale ognicho da się zrobić.
Jaga

*marta*
21-02-2003, 08:22
Jagna Błędowo jest obok Kosewka prawda? Cena Waszej działki mnie rozbroiła! Życzę powodzenia w budowaniu. Mam nadzieję, że będę miała okazję podglądać, co się na działeczce dzieje :smile:
Kiedy zaczynacie?