PDA

Zobacz pełną wersję : Okna w Olsztynie



20-02-2003, 11:04
Kto poradzi którą "okienna" firme mozna uznac za dobra (warm maz)
Moze ktos poda dobry sposob (prosty ) jak oddzielic ziarno od plew (partaczy)- moze pytanie o max rozmiary produkowanych skrzydel?

20-02-2003, 13:57
Wielkie dzieki ludzie za tak potrzebne wyczerpujace informacje na ww temat

JANK
20-02-2003, 14:06
Myślę, że wszystkie okna w obecnej chwili są robione na wysokim poziomie. Dlatego nie ma zainteresowania Twoim tematem. Ja przy wyborze okien kierowałem się jedynie ceną i wybrałem Urzędowskiego.

20-02-2003, 15:05
Wybrales cene najwyzsza (nie odnosze jej do materialu)

ipm111
20-02-2003, 15:35
Ile tych okienek i jakich (wymiary) oraz kiedy? Będą oferty i opinia.

pchelek
20-02-2003, 16:04
:grin: Max w oknie to 130 cm więcej to niebezpieczne i niepraktyczne

mada
21-02-2003, 12:21
Objechałam cały Olsztyn, żeby zebrać oferty. Ostatecznie zdecydowałam się na Urzedowskiego, cenowo nie jest strasznie, jeśli okna są typowe a mają tę zaletę, że ich ekipa montuje przez co jest dłuższa gwarancja. Poważnie myślałam o "Dziadku"( w Olsztynie najtaniej w firmie KRUK) ale polecony przez nich montażysta tak jakby pierwszy raz widział ściany trójwarstwowe i przy nas zastanawiał się głośno jak by te okna zamontować. Dobre plastiki (np. Jocz) cenowo zbliżały się do tych drewnianych.

21-02-2003, 13:11
Dzieki za rady
Pchelek psujesz dobra opinie muratora

21-02-2003, 13:14
Sory pchelek nie zrozumialem ok podwyzszasz poziom
przepraszam jeszcze raz najmocniej i dziekuje za rade nie zrozumialem w pierwszej chwili a ze nerwy mi wysiadaja od razu taka reakcja
jeszcze raz sory

dadarek
21-02-2003, 19:31
Nie wiem , jakie okna masz na mysli.? Jesli drewniane, to dobre i drogie ma MS, niezle tez firma Drutex oraz Majewski.Urzedowski ..drogie, od srodka uszczelka przyszybowa zamiast silikonu ( ponoc wada}, niedrogie firmy Adpol. Jesli chodzi o pcw to wydaly mi sie ciekawa oferta okna Adamsa, profil aluplast 3000 lub 5000, z 3 uszczelka wewnetrzna, dzieki czemu okucia ( Roto NT} pracuja w komorze suchej.Drozsze znacznie byly okna Jocza oraz Domelu (Plustec}.Z tych bym wybieral.Plastik-
Adams, drewno Drutex lub Majewski .Moze sie wypowie Pchelek, ...warto go posluchac.Pozdrawam.

Doktorator
12-10-2016, 21:48
Kto poradzi którą "okienna" firme mozna uznac za dobra (warm maz)
Moze ktos poda dobry sposob (prosty ) jak oddzielic ziarno od plew (partaczy)- moze pytanie o max rozmiary produkowanych skrzydel?

Odświeżę lekko temat, bo mogło się trochę pozmieniać. Niedawno budowaliśmy z żoną dom. Szukaliśmy wykonawcy Okien, bramy garażowej i drzwi zewnętrznych czyli kompleksowo całość. W internecie znaleźliśmy ranking producentów okien i tym się sugerowaliśmy ustalając trasę po firmach ;)

W dużym skrócie odwiedziliśmy kilka firm. Myśleliśmy o Adamsie, ma on kilka ciekawych rozwiązań, ale szukaliśmy wytrzymalszych okien, chwilę o Joczu - ale szukaliśmy innej stylistyki i wyglądu, ostatecznie kupiliśmy okna w Vetrex. Zaproponowali nam najdłuższą gwarancję i najkorzystniejszy montaż.

Pozdrawiam !

bwojtek
13-10-2016, 07:09
Co za marny spam :( Vetrex schodzi na psy :(