PDA

Zobacz pełną wersję : Drzwi wewnetrzne - producenci?



kiwal
09-04-2006, 14:22
jakich znacie producentów drzwi wewnetrzych?
Poszukuje czegos fajnego.

Ja znam : Porta, Pol-Scona, Stolarka Wołomin, Classen

Jakie znacie, jakie polecacie?

Sonika
09-04-2006, 16:57
Nasze są z Dewro;
http://www.dewro.pl/

kiwal
09-04-2006, 19:58
Nasze są z Dewro;
http://www.dewro.pl/

A jak z cenami w tej firmie?
Jak sie sprawują drzwi?

AWIk
10-04-2006, 11:25
My mamy drzwi z DRE, model Modern. Majš pół roku i wszystko odpukać w pożšdku, a cena bardzo rozsšdna.

AldonkaS
10-04-2006, 14:37
Drzwi DEWRO - to górna półka. Sama mam na nie ochotę, ale na razie brak kasy. Tak dla porównania: potrzebuję do domu 8 drzwi, kolor: fornir naturalny - złoty dąb: wyceny dla porównania:
PolSKONE - coś koło 11kPLN,
FISZKO (czy coś takiego - z okolic Krakowa) - 12kPLN,
PORTA - około 13kPLN,
SAPELLI - około 13kPLN,
DEWRO - 16,5kPLN.
Ale DEWRO bije te poprzednie o klasę.
Tak więc zostaje czekać jakis rok bez drzwi - na te DEWRO.

Zuzza
10-04-2006, 15:07
Jak czytam o tych cenach to włos mi sie jeży...

Moi znajomi właśnie zamontowali takie drzwi:

http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/198261.jpg

Pełne dębowe - czyste drewno - bejcowane i lakierowane na dowolny kolor u lokalnego stolarza - cena wraz z oscieżnicą 1100zł.

Poszukajcie stolarza - naprawdę można mieć coś porządnego w ludzkiej cenie...

Metal
10-04-2006, 15:55
Poszukajcie stolarza - naprawdę można mieć coś porządnego w ludzkiej cenie...


Popieram. Dobrze zrobione drzwi z litego drewna są naprawdę ładne i można znaleźć w sensownej cenie. Mogę polecić firmę we Wrocku.

AldonkaS
11-04-2006, 07:18
Problem, z drzwiami z naturalnego drewna jest taki, że ciągle pracują. Maiłam takie w domu rodziców i juz więcej sie na cos takiego nie zdecyduję. To jest własciwie jedyny minus drzwi z litego drewna. Poza tym, jak zaczniesz dodawać szybki (piaskowane i fazowane), kolor jasny miodowy dąb - to cena też wzrośnie - bo wtedy to juz dąb musi być Igat. selekcjonowany, a ten kosztuje :(:(:(.

robertus
11-04-2006, 10:22
Ja mam drzwi Swedoor i je sobie chwalę. A wybór padł głównie ze względu na estetykę i dosyć przystepną cenę.

Bryku
11-04-2006, 13:58
Witam,
Ja także popieram wybór drzwi od stolarza. Mam takowe, zbliżone wyglądem do tych widocznych na fotce, jednak wykonane z drewna sosnowego. Po dwóch latach użytkowania nie ma z nimi żadnego problemu (nie widać żadnych obtarć przy ramiakach). Stolarz potraktował je lakierem Sigma, dał naprawdę porządne zawiasy i uszczelki. Wtedy zapłaciłem poniżej 800 zł za kpl. (z futryną okalającą i z montażem).

Pozdrawiam
Marcin

pattaya
11-04-2006, 14:11
Dewro są ładne.
Podoba się nam seria Milenium.
Sonika!
Gdzie je kupowałaś?
Dali jakiś rabat?

anpi
11-04-2006, 14:28
Mój faworyt w tej chwili to Stolbud Włoszczowa. Tym bardziej, że do Włoszczowy mam blisko, a tam jest sklep firmowy z (podobno) ciekawymi cenami.

kiwal
11-04-2006, 16:18
Mój faworyt w tej chwili to Stolbud Włoszczowa. Tym bardziej, że do Włoszczowy mam blisko, a tam jest sklep firmowy z (podobno) ciekawymi cenami.

Ja niestety musze od jakiegoś dystrybutora w Łodzi kupić

dabell
11-04-2006, 19:15
Poszukajcie stolarza - naprawdę można mieć coś porządnego w ludzkiej cenie...


Popieram. Dobrze zrobione drzwi z litego drewna są naprawdę ładne i można znaleźć w sensownej cenie. Mogę polecić firmę we Wrocku.

Metal
Proszę podaj namiary - najlepiej na stronie klubu budujacego - grupa wrocławska - zbieramy namiary na różnych polecanych wykonawców, lub tutaj , a ja przepiszę i udostępnimy na na naszej stronce.
Dabell

Sonika
11-04-2006, 20:21
Dewro są ładne.
Podoba się nam seria Milenium.
Sonika!
Gdzie je kupowałaś?
Dali jakiś rabat?

Pattaya,
kupowałam w Krakowie i dali rabat.
Nasze drzwi to "Italia" i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z drzwi jak i z bezproblemowego montażu.
W ogóle obsługa była pierwsza klasa, przyjeżdżali ze trzy razy sprawdzić czy otwory są dobrej wielkości.
Gorąco polecam.