PDA

Zobacz pełną wersję : Skuteczny srodek do czyszczenia okien PCW



tomek_2
11-04-2006, 19:39
Po 2 latach i nieustajacym remoncie okna (kolor bialy, profil Gaelan) sa tak brudne, ze zal na nie patrzec. Wiem, ze jest sporo roznych specyfikow do czyszczenia okien plastikowych - ale nie chcialbym w ciemno kupowac czegos, co niekoniecznie sie sprawdzi. Czy mozecie polecic jakis srodek (mleczko lub inny preparat), ktory z jednej strony nie porysuje i nie zmatowi powierzchni profili plastikowych, a z drugiej przyzwoicie je doczysci? Temat szczegolnie aktualny w tej chwili, przy wiosennych porzadkach.

mkmar
11-04-2006, 23:19
Osobiście widziałem jak w fabryce okien doczyszczają je najzwyklejszym mleczkiem typu Cif.

Acent
11-04-2006, 23:34
CIF zawiera srodek ścierny!!!wyczyści zabrudzenia ,ale okno zawsze będzie się w tym miejscu brudzić.

jareko
12-04-2006, 01:58
VBH na Kaweczynsckiej
Preparat nazywa sie Cosmofen tylko zawsze mi sie merdaja cyferki - albo 5 albo 10 albo 20 - zapytaj sprzedawce. Najdelikatniejszy do polerki PVC. I jedna uwaga - uzywaj tylko CZYSTYCH i BIALYCH szmatek bo od innych mozesz za darmo miec profil kolorowy ;)

tomek_2
12-04-2006, 22:06
Dzieki za odzew. Musze poszukac tego specyfiku u siebie (Lodz).
pozdrawiam
tomek_2

tomek_2
12-04-2006, 22:14
Dzieki za odzew. Musze poszukac tego specyfiku u siebie (Lodz).
pozdrawiam
tomek_2

stary
15-04-2006, 21:48
Zrób najpierw próbkę na mało widocznym miejsc, inaczej zmatowisz cały połysk


Preparat nazywa sie Cosmofen tylko zawsze mi sie merdaja cyferki - albo 5 albo 10 albo 20 - zapytaj sprzedawce Im mniejsza cyfra tym mocniejszy - nr 5 nie radzę używać do mycia tylko do niwelowania głębokich rys i to delikatnie :roll: Są jeszcze inne wynalazki: Fenosol, Rainiger (wurth).

uzywaj tylko CZYSTYCH i BIALYCH szmatek bo od innych mozesz za darmo miec profil kolorowy ;)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bez dopłaty za okleinę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KK14
15-04-2006, 22:04
Dobre efekty daje parownica, szyby super połysk, ramy tez ładnie czyœci no i bez chemii.