PDA

Zobacz pełną wersję : elita zielonookiej!!! czas na zmiane.chyba tak.



Strony : [1] 2

gula
17-04-2006, 22:26
ludzie z formacji "budowlanej P zielonookiej nic już nie radza....posługują się tylko wiadomościami przestarzałymi i to tylko z forum lata (wstecz) technologia sie troche zmienia ,,,,zmieniają sie ludzie,,,,upodobania,,,,nie można zastawiać się linkami z forum 2004 i to ma być dobre!!!!!fe nie ładnie szpikować ludzi starymi metodami i podejściami....mamy teraz 2006 rok P.ziel......NOWOŚĆ ...prosze elity.

selimm
17-04-2006, 22:31
Gula juz dobrze ....to jeszcze po małym i idziemy nyny :wink:

Rezi
17-04-2006, 22:34
ludzie z formacji "budowlanej P zielonookiej nic już nie radza....posługują się tylko wiadomościami przestarzałymi i to tylko z forum lata (wstecz) technologia sie troche zmienia ,,,,zmieniają sie ludzie,,,,upodobania,,,,nie można zastawiać się linkami z forum 2004 i to ma być dobre!!!!!fe nie ładnie szpikować ludzi starymi metodami i podejściami....mamy teraz 2006 rok P.ziel......NOWOŚĆ ...prosze elity.

nikt nie musi ci tutaj pomagać, i nie musiśz niczyich rad sluchać
jezeli nie potrafisz tego docenić i pewnych rzeczy przyjąć takimi jakie one sa mozesz sie obrazić i nas opuścić

rrmi
17-04-2006, 22:36
Gula
A co ty sie tak wszedzie awanturujesz? :o
Co post to jakies nowe niezadowolenie :-?

Nefer
17-04-2006, 22:37
No to gula - posłuchajmy nowości - bardzo proszę - umieram z ciekawości.....

zielonooka
17-04-2006, 22:39
ohhh to o mnie :lol:
jak sie ciesze :lol:
a... tak przy okazji bo ten, tego nie pomne...gdzie ja sie jakimis linkami z 2004 posluguje?
i gdzie daje rady :o a propos technologi???? :o

rrmi
17-04-2006, 22:40
Uwazaj Nefer z tym umieraniem, bo
mozemy miec znajomy pogrzeb :wink: :D

zielonooka
17-04-2006, 22:41
ale sie dowiedzialam za to jednej rzeczy :lol:
mam formacje!!! :D budowlana!!! :D :D ludzi !!! :D :D :D
i jeszzce wychodzi na to ze temu "mojemu" sztabowi kaze cos pisac i sie wypowiadac ...w taki a nie inny sposob
normalnie master of puppets ze mnie :o :lol:
normalnie zaraz zaczne nos zadzierac :P

selimm
17-04-2006, 22:43
ludziskom sie płaci ..wiec sie nie ciesz 8)

zielonooka
17-04-2006, 22:44
ludziskom sie płaci ..wiec sie nie ciesz 8)
nie... oni sa tak zaslepieni wrecz fanatyczni... pojda za mna w ogien.... :lol: :lol: :lol:

Geno
17-04-2006, 22:44
ludzie z formacji "budowlanej P zielonookiej nic już nie radza....posługują się tylko wiadomościami przestarzałymi i to tylko z forum lata (wstecz) technologia sie troche zmienia ,,,,zmieniają sie ludzie,,,,upodobania,,,,nie można zastawiać się linkami z forum 2004 i to ma być dobre!!!!!fe nie ładnie szpikować ludzi starymi metodami i podejściami....mamy teraz 2006 rok P.ziel......NOWOŚĆ ...prosze elity.

Nie zrozumiałem. Zgubiłęm się wśród kwiecistości Twojej wypowiedzi, gęsto przetykanej wyszukanymi słowy. :wink:

rrmi
17-04-2006, 22:46
Geno
kolega widac bardzo sie staral i slownika uzywal :roll:
To dobrze , to podnosi poziom Forum

Zielona ZUS trzeba tez placic

Nefer
17-04-2006, 22:46
Uwazaj Nefer z tym umieraniem, bo
mozemy miec znajomy pogrzeb :wink: :D

No bo może mnie wypier....ć w powietrze jak zaleje mnie ta mądrość - nigdy nie wiadomo - ale wierzę , że mi jakieś kfiatki (chętnie takie z przystojniejszych) ktoś położy... 8)

Nefer
17-04-2006, 22:48
ludziskom sie płaci ..wiec sie nie ciesz 8)
nie... oni sa tak zaslepieni wrecz fanatyczni... pojda za mna w ogien.... :lol: :lol: :lol:

Nie przeginaj - numer konta masz na privie 8) :wink: :lol:

zielonooka
17-04-2006, 22:48
Geno ty sie nie staraj zrozumiec :wink:
ty mnie zacznij podziwiac :roll: :lol:

ok, a tak na serio - dawno mnie tak nic nie ubawilo to raz
ale w sumie Panie Gula ... warto by dac przyklad takiej a nie innej mojej wypowiedzi ktora nawiazuje do linkow z 2004 roku :o i mowi o technologi ktorej w sweij wrodzonej zlosliwosci i cyniznie... doradzam jakiejs niewinnej duszyczce... bo sorry ale nie pamietam :(

Hmmm czyzbym niestety narazila sie panu w tym poscie? :wink: :lol:
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=68886&highlight=

no tak tam podalam link stary :( a chodzilo o technologie wklejania fotek na forum
:lol:

selimm
17-04-2006, 22:50
Zielona Ty wiesz ile to czytania :lol: ???

Geno
17-04-2006, 22:52
Geno ty sie nie staraj zrozumiec :wink:
ty mnie zacznij podziwiac :roll: :lol:


Będę lobbował za tym aby fiskus pozwalał odliczyc sobie 50 % podatku przekzanego na szczytny cel czyli na Ciebie :wink:

zielonooka
17-04-2006, 22:53
Selim wiem... i wogole w link trzeba kliknac...swinia ze mnie....nie?! :wink: :lol:
ale coz...ucze sie od najlepszych :wink:


(nefer - ja mam do ciebie stale polecenia zaplaty przez moje konto wiec juz nie narzekaj...zaleglosci mam , Sel od miesiaca czeka na wyplate :wink: )

Nefer
17-04-2006, 22:54
Selim wiem... i wogole w link trzeba kliknac...swinia ze mnie....nie?! :wink: :lol:
ale coz...ucze sie od najlepszych :wink:


(nefer - ja mam do ciebie stale polecenia zaplaty przez moje konto wiec juz nie narzekaj...zaleglosci mam , Sel od miesiaca czeka na wyplate :wink: )

I żeby mi to ostatni raz było, bo gulą poszczuję .... 8)

zielonooka
17-04-2006, 22:57
Geno ty sie nie staraj zrozumiec :wink:
ty mnie zacznij podziwiac :roll: :lol:


Będę lobbował za tym aby fiskus pozwalał odliczyc sobie 50 % podatku przekzanego na szczytny cel czyli na Ciebie :wink:


dzieki :wink: (zaplate wysle poleconym :wink: )

anpi
17-04-2006, 23:19
ludziskom sie płaci ..wiec sie nie ciesz 8)
nie... oni sa tak zaslepieni wrecz fanatyczni... pojda za mna w ogien.... :lol: :lol: :lol:

Nie myślałaś o tym, żeby założyć sektę? :wink: :lol: :lol: :lol:
Dochodowy interes. Mogę być księgowym 8)

zielonooka
17-04-2006, 23:29
anpi - zacny pomysl , bedzie ci to policzone :wink: i docenione :wink:

Nefer
17-04-2006, 23:32
O Wielka Zielonooka - to my - biedne kurczaczki - a Ty nasze jajo :):)


http://thumbs.photo.net/photo/3348206-sm.jpg

Nefer
17-04-2006, 23:35
A tu grupa trzymająca władzę :

http://thumbs.photo.net/photo/3353689-sm.jpg


Ja tak troszkę świątecznie jeszcze...

zielonooka
17-04-2006, 23:38
:lol:
i co bedzecie chodzic wokol mnie jak kolo smierdzacego jajka?! :lol:

Nefer
17-04-2006, 23:43
Będziemy CIę czcić o Wielkie Jajo !!!

zielonooka
17-04-2006, 23:45
tylko nie wielkie mi tu!
fakt ze 3 kg po swietach na pewno wiecej :oops: ale to ze ty malenka to nie znaczy ze ja wielka :cry:

willdseahorse.
18-04-2006, 00:26
po tej błyskotliwej wypoqwiedzi GULI to ja idę gul gul zrobić bo mi gula rośnie :lol:

gula
18-04-2006, 08:21
ludzie z formacji "budowlanej P zielonookiej nic już nie radza....posługują się tylko wiadomościami przestarzałymi i to tylko z forum lata (wstecz) technologia sie troche zmienia ,,,,zmieniają sie ludzie,,,,upodobania,,,,nie można zastawiać się linkami z forum 2004 i to ma być dobre!!!!!fe nie ładnie szpikować ludzi starymi metodami i podejściami....mamy teraz 2006 rok P.ziel......NOWOŚĆ ...prosze elity.

nikt nie musi ci tutaj pomagać, i nie musiśz niczyich rad sluchać
jezeli nie potrafisz tego docenić i pewnych rzeczy przyjąć takimi jakie one sa mozesz sie obrazić i nas opuścić

"jeśli wejdziesz miedzy......itd.Nie obrażam sie , bo fajnie tak posłuchać jak radzicie sobie z impertynentem.Podobaja mi sie te wejscia wszystkich których to dotyczy.Teraz juz wiem na czym polega forum i to nic złego że wybrałem taki sposób pod którym podpisuje sie tyle osób i trafnie udzielajacych rad.sensacyjny watek i tylu zainteresowanch a przy tym rozwijanie tematu bez odnośnika w postaci link.

Przepraszam wszystkich których obraziłem

z poważaniem D.P vel gula

Nefer
18-04-2006, 08:40
"jeśli wejdziesz miedzy......itd.Nie obrażam sie , bo fajnie tak posłuchać jak radzicie sobie z impertynentem.Podobaja mi sie te wejscia wszystkich których to dotyczy.Teraz juz wiem na czym polega forum i to nic złego że wybrałem taki sposób pod którym podpisuje sie tyle osób i trafnie udzielajacych rad.sensacyjny watek i tylu zainteresowanch a przy tym rozwijanie tematu bez odnośnika w postaci link.

Przepraszam wszystkich których obraziłem

z poważaniem D.P vel gula


Drogi Gula,

Czy mógłbyś w kilku (logicznie dobranych) słowach wyłuszczyć o co Ci chodzi człowieku, bo nie nadążam ( a może to tylko ja jestem nierozgarnięta blondynką:)) "Osoby, których to dotyczy" mogą mieć problem z pokumaniem bazy. A może to kwestia interpunkcji??? No, sama już nie wiem... :cry: :cry: :cry:

18-04-2006, 09:22
Mam nadzieję, że dzisiaj kolega G. czuje się już lepiej... Jeśli nie, może ktoś się zlituje i kupi kefirek :roll:
Zawsze mówiłam, coby kupować mniej w sklepie a nie więcej na bazarku, ale kolega G nie słyszał. No i ma biedak za swoje, współczuję...

Rezi
18-04-2006, 09:26
Mam nadzieję, że dzisiaj kolega G. czuje się już lepiej... Jeśli nie, może ktoś się zlituje i kupi kefirek :roll:
Zawsze mówiłam, coby kupować mniej w sklepie a nie więcej na bazarku, ale kolega G nie słyszał. No i ma biedak za swoje, współczuję...
ogłosmy amnestie albo dzień dobroci dla naszych zwierzątek

bartosz01
18-04-2006, 09:28
Wszystkie wątki Zielonookiej są warte poczytania, ale ten bije pozostałe na głowę, nawet jeśli to nie Zielonooka rozpętała tę burzę. Szanowny Panie Ghulu w okolicznościach świąt zastanawiałem się nad tą formacją Zielonookiej i doszedłem do wniosku że to chyba chodzi o duchową więź tych na forum, którym nie chce się odpisywać na hasła "jakie dobre okna", "z czego budować" lub "czy warto dociążać gruzem poddasze (na wypadek porywistych wiatrów)".
Sam od dawna na forum nie jestem, ale myślę, że mimo niejednego dnia na budowie trochę rozsądku pozostało. Jakby wszyscy mieli odpisywać tylko na takie posty to byśmy nie mieli czasu na takie smakowite kawałki jak bieżący wątek.
Konkluzja jest taka, albo szybko zmienisz nick, albo przez najbliższe kilka miesięcy nie doczekasz się żadnej odpowiedzi „na serio”, nie dlatego żeby ludzie byli mściwi, lecz odwrotnie wszyscy są bardzo wdzięczni, bo zdaje się, że Twój wątek to był hit kwietnia.

duch07
18-04-2006, 09:30
ludziskom sie płaci ..wiec sie nie ciesz 8)
nie... oni sa tak zaslepieni wrecz fanatyczni... pojda za mna w ogien.... :lol: :lol: :lol:


Czyli to tak jakby u Rydzyka... :lol: :lol: :lol:

zielonooka
18-04-2006, 10:12
pewnie tak....

ja nadal goraco zachecam Pana Gule do przedstawienia jakiegos przykladu.... bo poza watkiem o technologi wklejania fotek ktora chyba troszke zabolala (fakt, mamy 2006 moze pojawily sie inne sposoby wklejania ich :( :D ) to naprawde nie przypominam sobie zadnej mozej wypowiedzi gdzie bym namawiala na jakas przestarzala technologie... :-? wogole nie pamietam zebym namawiala czy prezentowala jakakolwiek technologie budowy domow :o :o :o
chyba, ze chodzi o watek "ile dom bedzie kosztowal czyli poradnik na wesolo" gdzie napomknelam delikatnie ze beton komorkowy z tynkiem bedzie tanszy w budowaniu niz porotherm wylozony elewacja z cegly klinkierowej...no ale to juz umiejetnosc logicznego czytania sie kłania... :-? , bo co ma piernik do wiatraka to nie wiem....pan Gula sie chwali wszedzie ile ma lat - to jak do tej pory sie nie nauczyl to czarno to widze :(
Ale tez nie wiem czy o to chodzi, moj dyskomfort psychiczny sie lekko nasila, Panie Gulo - no badzzesz czlowiek i napisz jak czlowiek o co biega :lol: :lol: :lol: ja tez pozatym chetnie sie dowiem co nowego na rynku budownictwa w technologii budowy domow sie pojawilo od 2004 roku :wink:

1950
18-04-2006, 10:29
Uwazaj Nefer z tym umieraniem, bo
mozemy miec znajomy pogrzeb :wink: :D

No bo może mnie wypier....ć w powietrze jak zaleje mnie ta mądrość - nigdy nie wiadomo - ale wierzę , że mi jakieś kfiatki (chętnie takie z przystojniejszych) ktoś położy... 8)
to ja..., to ja :lol: :lol:

1950
18-04-2006, 10:39
:lol: :lol: :lol: :lol:
kobieto o zielonych oczach, mogę złożyć podanie do ekipy?
ale chciałbym wiedzieć za ile, :oops: :oops: :oops:

Nefer
18-04-2006, 10:45
A najbardziej mnie bawi, że wymieniamy doświadczenia - jak głosi tytuł wątku - na temat (o zgrozo!) Pięknej Zielonookiej ....

A mnie się wydaje, że ten wątek - ze względu głównie na jego założyciela - powinien znaleźć się w innym miejscu (coś mi się roi o pomocy Psychologa Dyżurnego...:)) - nie umniejszając oczywiście szanownej Bohaterki

P.S. Zielonooka - klub Ci się powiększa :):)

wbrat
18-04-2006, 10:48
A ja wiem o co chodzi! I też jestem oburzony! :evil: :evil: :evil:. No bo gdzie się podziały niedawne emblematy u zielonookiej? Nie powiem, ten też jest niczego sobie, ale te wiosenne były fajniejsze! :oops:

Rezi
18-04-2006, 10:48
a moze gula ma rację ? ? ? ? http://rezulak.pl/gify/paluszkiem.gif

ja14
18-04-2006, 10:58
Facetowi najwyraźniej bimber zaszkodził.

Zielonooka - ty zamiast doszukiwać się bezskutecznie win własnych podciągnij lepiej swój dziennik budowy. Coś go strasznie zaniedbałaś - a szkoda. Zamiast barwnych opisów wybadziewiasz sprawę fotkami (których w dodatku nie widzę :cry: )

Chef Paul
18-04-2006, 12:31
.... ojjjjjjjjjjj ... nie wiedziałem, że taka formacja istnieje :o ...... zielonooka ... podpadłaś (nie zawiadomiłaś o powstaniu "formacji") ... napisz chociaż, gdzie mogę złożyć podanie o przyjęcie ? (czy należy przedstawić jakieś osoby rekomendujace ?, ... np GULĘ ?)

pozdrawiam serdecznie (niezmiernie zresztą) :)

ps - ... i proszę o pozytywne rozpatrzenie mego podania

zielonooka
18-04-2006, 12:36
Alez jak najbardziez zapraszam do sztabu :wink: :lol:
wszyskich bez wyjatku - tylko (to wazne!) nalezy miec jedynie sluszne poglady ...
a jakie to juz sie dogadamy :wink: bo na razie to nie dopracowalam tej kwesti... :(
podanie nie potrzebne, wystarczy datek na fundusz reprezentacyjny :wink:


ps. zeby nie bylo ze nie slucham - zmieniam emblemacik? dostatecznie wiosenny ? :wink:


ps2 - ten watek (jakze mily memu sercu) powinien byc w uwagach o forum a nie zasmiecac i tak przeladowany "wymiana doswiadczen"

Chef Paul
18-04-2006, 12:48
Alez jak najbardziez zapraszam do sztabu :wink: :lol:
wszyskich bez wyjatku - tylko (to wazne!) nalezy miec jedynie sluszne poglady ...
a jakie to juz sie dogadamy :wink: bo na razie to nie dopracowalam tej kwesti... :(
podanie nie potrzebne, wystarczy datek na fundusz reprezentacyjny :wink:


ps. zeby nie bylo ze nie slucham - zmieniam emblemacik? dostatecznie wiosenny ? :wink:


1950 napisał:

:D :D :D :D kobieto o zielonych oczach, mogę złożyć podanie do ekipy?
ale chciałbym wiedzieć za ile, :oops: :oops: :oops:

... proszę podać nr konta i kwotę (byśmy się mogli godnie reprezentować kwota nie powinna być zbyt niska :lol: ) ... czy mogą być również datki w naturze ... każdy przecie coś tam ma :oops: 8) :lol:

pozdrawiam niezmiernie serdecznie

ps - ... zaczynam się już czuć jak członek ... rozumiem, że Mr Y został już wice-prezesem formacji naturalną koleją rzeczy :lol: ... czy są jakieś "wakaty" w zielonym zarządzie ?

zielonooka
18-04-2006, 12:52
co łaska, co łaska , moze byc w naturze tez ;) a co mi tam :wink: .... :oops: :lol:

Chef Paul
18-04-2006, 13:07
co łaska, co łaska , moze byc w naturze tez ;) a co mi tam :wink: .... :oops: :lol:

... "co łaska" ... to mi ksiądz zapodał 33 lata temu przy moim ślubie ... ale szybko dodał: "ale najmniej to 500" :D ...
... jeżeli chodzi o "naturę" to tak mi się wymknęło z przyzwyczajenia :) :oops: ... Floryda duża nie jest a Mr Y za często tam się kręci i mógłbym "zarobić w dziób" :cry: :wink:

pozdrawiam serdecznie

anpi
18-04-2006, 13:10
Alez jak najbardziez zapraszam do sztabu :wink: :lol:
wszyskich bez wyjatku - tylko (to wazne!) nalezy miec jedynie sluszne poglady ...
a jakie to juz sie dogadamy :wink: bo na razie to nie dopracowalam tej kwesti... :(
podanie nie potrzebne, wystarczy datek na fundusz reprezentacyjny :wink:


Przepraszam bardzo, ale jako samozwańczy księgowy sekty Zielonookiej chciałbym zaprotestować. Nie datek, tylko musimy ustalić wpisowe :wink: Widzę, że chętnych nie brakuje, więc ostrzegam - nie będzie niskie 8)

zielonooka
18-04-2006, 13:16
co łaska, co łaska , moze byc w naturze tez ;) a co mi tam :wink: .... :oops: :lol:

... "co łaska" ... to mi ksiądz zapodał 33 lata temu przy moim ślubie ... ale szybko dodał: "ale najmniej to 500" :D ...
... jeżeli chodzi o "naturę" to tak mi się wymknęło z przyzwyczajenia :) :oops: ... Floryda duża nie jest a Mr Y za często tam się kręci i mógłbym "zarobić w dziób" :cry: :wink:

pozdrawiam serdecznie


Paul w naturze znaczy wiesz...w weglu, w soli, w chlebie naszym.... w korniszonach... :roll:

anpi - no tak mnie trzeba hamowac - ja nie mam glowy do finansow :oops:

Chef Paul
18-04-2006, 13:23
zielonooka napisała:


Paul w naturze znaczy wiesz...w weglu, w soli, w chlebie naszym.... w korniszonach... :roll:

... no przecież o korniszonach myślałem :lol: :oops: ... bo "wyngla ni mom" :lol:

pzdr

wbrat
18-04-2006, 13:23
ps. zeby nie bylo ze nie slucham - zmieniam emblemacik? dostatecznie wiosenny ?

:D :D :D :D :D SUPER!!! :D

Chef Paul
18-04-2006, 13:32
Chef Paul napisał:

czy są jakieś "wakaty" w zielonym zarządzie ?
... ponawiam pytanie, ... zamierzam ubiegać się o "stanowisko" :evil: :roll: (jako wierny proterianin) :D

... emblemacik jak na prezesową przystało :o

pzdr

Rezi
18-04-2006, 13:36
robicie sobie jaja z Gula ! ! ! !
a moze facet przechodzi załamanie nerwowe i potrzebuje pomocy a wy tworzycie jakieś tajne stowarzyszenia
Zamaisat mu pomóc chocby dobrym słowem to rozdajecie korniszony i węgiel.

widac ze facet przechodzi syndrom "sierotki Marysi" - ... nikt go nie rozumie, nikt go nie lubi i nawet gąski mu spier....ły :lol: :lol: :lol:

Gul po takim traktowaniu na twoim miejścu zabrałbym swoje grabki i łopatke i poszukał nowej piaskownicy .. jak widac to nie twój poziom intelektualny

Chef Paul
18-04-2006, 13:40
robicie sobie jaja z Gula ! ! ! !
a moze facet przechodzi załamanie nerwowe i potrzebuje pomocy a wy tworzycie jakieś tajne stowarzyszenia
Zamaisat mu pomóc chocby dobrym słowem to rozdajecie korniszony i węgiel.

widac ze facet przechodzi syndrom "sierotki Marysi" - ... nikt go nie rozumie, nikt go nie lubi i nawet gąski mu spier....ły :lol: :lol: :lol:

Gul po takim traktowaniu na twoim miejścu zabrałbym swoje grabki i łopatke i poszukał nowej piaskownicy .. jak widac to nie twój poziom intelektualny

... jakie jaja :o ... przecież GUL ma dawać rekomendacje do "formacyi" :-?

selimm
18-04-2006, 13:40
moze kolega za duzo radia Marysi słucha :wink:

zielonooka
18-04-2006, 13:52
ja tam nie wiem, potrzebuje kogos od logistyki :lol: i zapanowania nad ta rzesza wyznawcow :lol:

willdseahorse.
18-04-2006, 13:57
hyhyhy
leję ze smiechu :lol:
nominacja wątku na "THE BEST OF FORUM"

Geno
18-04-2006, 14:19
Dobra gula teraz już możesz powiedzieć ,że żartowałeś :)

Nefer
18-04-2006, 14:25
ja tam nie wiem, potrzebuje kogos od logistyki :lol: i zapanowania nad ta rzesza wyznawcow :lol:

Ja , ja, ja, ja chcę pozarządzać - w końcu mam kwalifikacje (podobno) ja załatwię logistykę - i testy, bo sprawdzać trzeba czy prawidłowe poglądy ma jedno z drugiem :):) (Mogę charytatywnie, poza tym stałym zleceniem:)).

Nefer
18-04-2006, 14:33
A tak bardziej serio - zastanawiające dlaczego ludzie tak bezinteresownie i tak bez sensu lubią komuś dowalić, just like that.
To ciekawe zjawisko socjologiczne - a potem napisze, że przeprasza jeśli kogoś obraził... tylko nie lepiej się 3 razy zastanowić zanim się bełkot napisze ???????/

I już chyba wypowiedziałam się w temacie.

fripp
18-04-2006, 15:09
Po pierwsze świat pełen frustratów jest.
po drugie miało być tak, że za uczestnictwo w drużynie Królowa Zielonooka wynagrodzenie ustanawia - mogą być nadania ziemskie - ile członek objechać konno w ciągu dnia da radę, tyle dostanie.
po trzecie jak nie wciągną mnie do zastępu i rzetelnego wynagrodzenia nie zapewnią (choćby łupy z wyprawy) sam frustratem zostanę, awtedy swój zastęp utworzę i woję podjazdową rozpocznę...
No to co, J.W. Nefer i W.K.M Zielonooka przyjmujecie w poczet?
Resztę uzgodnimy stosownym traktatem.

ave!
18-04-2006, 16:03
tyle funkcji już rozdzielonych... a zastępcę masz???
inne funkcje mnie nie interesują :lol:

anpi
18-04-2006, 16:13
Ja , ja, ja, ja chcę pozarządzać - w końcu mam kwalifikacje (podobno) ja załatwię logistykę - i testy, bo sprawdzać trzeba czy prawidłowe poglądy ma jedno z drugiem :):) (Mogę charytatywnie, poza tym stałym zleceniem:)).

No to skład nam się powiększa:
Zielonooka - Guru
Nefer - Dyr. d/s Zarządzania i Logistyki
moja skromna osoba - Księgowy vel Skarbnik 8)

Majka
18-04-2006, 16:15
podoba mi się :D
Gul, znakomity temat. Od razu świat jest weselszy.


P.S Jak juz stworzycie tą fundacje, to ja się zajmuje rejestracją. Przyjmuję do lewej kieszeni 8)

anpi
18-04-2006, 16:18
P.S Jak juz stworzycie tą fundacje, to ja się zajmuje rejestracją. Przyjmuję do lewej kieszeni 8)

Oficjalnie możesz to nazywać fundacją, ale to będzie SEKTA :evil:

długi
18-04-2006, 16:22
Jak się sennie robi na forum to zawsze się jakiś wartownik albo inna gula pojawi.
Ja tyż kcem do tej sekty :wink:

zielonooka
18-04-2006, 16:24
długi - oć bedziesz rzecznikem ze wzgledu na reprezentacyjny wyglad :lol:

tylko Paula trzeba na ciepla posadke... gdzies.... bo Nefer sie do rzadzenia dorwala :lol:
ave - zastepca? - ok, ja sie nie bede klocic:D

Cypek
18-04-2006, 16:27
Ale o co chodzi ??
Swoja drogą fajny awatarek ma zielona :)
I ten tekst o naturze, oj ta jej nie pożałowała (mniam)

długi
18-04-2006, 16:30
długi - oć bedziesz rzecznikem ze wzgledu na reprezentacyjny wyglad :lol:

tylko Paula trzeba na ciepla posadke... gdzies.... bo Nefer sie do rzadzenia dorwala :lol:
ave - zastepca? - ok, ja sie nie bede klocic:D


Ja rzecznikiem nie mogę być :( :( :( bo rzecznik musi być giętki a mnie ten twój nowy avatarek jakoś dziwnie usztywnił :lol: :lol: :lol:

Chef Paul
18-04-2006, 16:35
tyle funkcji już rozdzielonych... a zastępcę masz???
inne funkcje mnie nie interesują :lol:

... eeeeeeeee ... wydaje mnie się, że zastepca już jest "z rozdzielnika" (jako najwiekszy i najwspanialszy jawny wielbiciel Pani Prezes Zielonej ... o cichych wielbicielach skromnie nie wspominam :) ) ... mam na myśli oczywista Mr Y

... może w zarządzie potrzebny będzie "Darektor d/s wyżywienia Członków" ? ... Zarząd sam się wyżywi :wink: ... chciałbym złożyć aplikację na to "wakujące" stanowisko 8) ... "uprzejmie donoszę", iż posiadam odpowiednie kwalifikacje i praktykę w sprawie żywienia (narazie wprawdzie tylko do około 5 tys. osób, ale co mi tam ... nabiore praktyki na wieksze "frakcje" :D )

pozdrawiam serdecznie

zielonooka
18-04-2006, 16:38
Chef - biore Cie !!! :wink:
znaczy...ten... :oops: .na tego Żywiciela.... biore... :wink:

Cypek - za cholere nie wiem o co biega, ale niewazne, wazne ze jest wesoło :lol: :wink:

długi - :oops: ( i tu zamilkne...)

Pawson
18-04-2006, 16:45
no i za późno zauważyłem fątek ...

wszystkie zaszczytne funkcje rozdane :( :( :(

przyjdzie zostać ... Członkiem ... :lol: :lol: :lol: :lol:

zielonooka
18-04-2006, 16:46
wyznawca...mój drogi...wyznawcą.... :wink: :lol:

Chef Paul
18-04-2006, 16:51
Pani Prezes Zielona napisała SKROMNIE:

Chef - biore Cie !!! :wink:
znaczy...ten... :oops: .na tego Żywiciela.... biore... :wink:

... rozumiem Ojca Darektora :evil: Żywiciela, :lol:

... OK ... DEAL :lol:

pzdr

... ps - ... zabieram się za układanie jadłospisu na "spotkanie inicjujące" (nie mylić z grą wstępną :wink: )

sSiwy12
18-04-2006, 16:56
Ja - co prawda nie elita - ale też uprzejmie proszę o zapisanie na Członka tego Koła. Moja teoria jest taka, że to Zielonooka "wynalazła" Gulę. Bo biorąc pod uwagę teorię spiskową, to o Niej się najwięcej mówi, to ten post ma najwięcej "odkryć", to wreszcie Ona zaostała wykreowana, na Szefową tej Sekty.
Pozdrawiam, Rysiek
Ps. Szanowna Elito, jak mogliście nie zauważyć nowoczesnej technologii roku 2006, opartej na bloczkach MAX?

zielonooka
18-04-2006, 17:02
Ja - co prawda nie elita - ale też uprzejmie proszę o zapisanie na Członka tego Koła. Moja teoria jest taka, że to Zielonooka "wynalazła" Gulę. Bo biorąc pod uwagę teorię spiskową, to o Niej się najwięcej mówi, to ten post ma najwięcej "odkryć", to wreszcie Ona zaostała wykreowana, na Szefową tej Sekty.
Pozdrawiam, Rysiek
Ps. Szanowna Elito, jak mogliście nie zauważyć nowoczesnej technologii roku 2006, opartej na bloczkach MAX?


sSiwy12 no kurcze no...wez tu mi nie zdradzaj moich tajemnic :lol:

Wwiola
18-04-2006, 17:28
A, a, aaaaaaaaaaaaa :( :( :(

Nie załapałam się buuuuuuuuuu.

No bo qrdę jak mam być członkiem ??? Skoro kobitka ze mnie :cry: :cry: :cry: .

Zielonooka zrób coś .... Ty tu rządzisz .... jakiś malutki stołeczek by mi się przydał w tym Kole ....

zielonooka
18-04-2006, 17:56
mamy rownouprawnienie !
wszyscy moga byc ...członkami :oops:
stołki krzesła, taborety... ja tam nic nie bronie... :wink: :lol:

Beaty
18-04-2006, 18:04
Qrcze - a ja dzisiaj cały dzień spędziłam na podłodze klęcząc nad fakturami i spisując pozycje na VZM-1/A :oops: A tu tak wesoło!

1950
18-04-2006, 18:11
ja nieśmiało chciałem zauważyć:oops: że byłem drugi za anpi,
ale ona, już księgową jest :roll:
a tutaj widzę, że już po znajomości są rozdawane synekury :evil:

ave!
18-04-2006, 18:20
[quote=ave!]tyle funkcji już rozdzielonych... a zastępcę masz???
inne funkcje mnie nie interesują :lol:


... eeeeeeeee ... wydaje mnie się, że zastepca już jest "z rozdzielnika" (jako najwiekszy i najwspanialszy jawny wielbiciel Pani Prezes Zielonej ... o cichych wielbicielach skromnie nie wspominam :) ) ... mam na myśli oczywista Mr YOJJJ jacy drobiazgowi... jeśli chodzi o uwielbienie to moze być to Mr Y - nawet "poręczniej" mi będzie! :lol:

a zresztą ... ktoś musi pomóc Zielonookiej... jam ...brązowooka... powinno konweniować :-?
:lol: :lol:

zielonooka
18-04-2006, 18:23
a zresztą ... ktoś musi pomóc Zielonookiej... jam ...brązowooka... powinno konweniować :-?
:lol: :lol:


powieszylam...nic nie bylo widac.... :lol:

anpi
18-04-2006, 18:36
ja nieśmiało chciałem zauważyć:oops: że byłem drugi za anpi,
ale ona, już księgową jest :roll:
a tutaj widzę, że już po znajomości są rozdawane synekury :evil:

No ładnie, kobietę ze mnie zrobili :cry: :-? :evil: :x

ave!
18-04-2006, 18:41
[
powieszylam...nic nie bylo widac.... :lol:[/quote]

:lol: :lol: :lol: :o AAA... prawda, że szybko pojmuję o co chodzi? 8)
Od maleństwa, gdy łepek urwałam hydrze, byłam zdolna (i skromna) :oops:

1950
18-04-2006, 19:57
ja nieśmiało chciałem zauważyć:oops: że byłem drugi za anpi,
ale ona, już księgową jest :roll:
a tutaj widzę, że już po znajomości są rozdawane synekury :evil:

No ładnie, kobietę ze mnie zrobili :cry: :-? :evil: :x
sorry chłopie :lol:
co nie zmienia faktu, że byłem drugi :roll:

18-04-2006, 19:57
Teraz wystarczy rzucić hasło, że powstaje nowa organizacja i już pełno hmm członków 8) :lol: Co to panie za czasy...
Przypominam, ze wszystko zaczęło się od tego, że ktoś nadużył w Święta... Ale z drugiej strony jak już organizacja powstanie i w siłę urośnie, nikt o korzeniach :oops: nie będzie pamiętał
No niech tam, mogę was reprezentować w parlamencie UE. Polecam się także jako niezależny doradca i rzecznik prasowy 8)

jabko
18-04-2006, 20:01
To ja sie deklaruje jako "Szara Eminencja" rządząca z tylnej kanapy.
Z tego co widze takie stanowisko jeszcze nie obsadzone.

Tylko nie wiem czy sie nadam bo mam 185cm wzrostu :lol:

gula
18-04-2006, 20:50
robicie sobie jaja z Gula ! ! ! !
a moze facet przechodzi załamanie nerwowe i potrzebuje pomocy a wy tworzycie jakieś tajne stowarzyszenia
Zamaisat mu pomóc chocby dobrym słowem to rozdajecie korniszony i węgiel.

widac ze facet przechodzi syndrom "sierotki Marysi" - ... nikt go nie rozumie, nikt go nie lubi i nawet gąski mu spier....ły :lol: :lol: :lol:

Gul po takim traktowaniu na twoim miejścu zabrałbym swoje grabki i łopatke i poszukał nowej piaskownicy .. jak widac to nie twój poziom intelektualny


masz racje ...w piaskownicy nie ma piasku.a gąski spier....ły...Temat zamknę tak:doje....ś mi kolego ....cisza!!!!!

zielonooka
18-04-2006, 21:09
Gula (zieeeew) sorry ale ty nie masz tu nic do gadania :lol:

gula
18-04-2006, 21:11
Dobra gula teraz już możesz powiedzieć ,że żartowałeś :)cisza!!!!!

gula
18-04-2006, 21:17
robicie sobie jaja z Gula ! ! ! !
a moze facet przechodzi załamanie nerwowe i potrzebuje pomocy a wy tworzycie jakieś tajne stowarzyszenia
Zamaisat mu pomóc chocby dobrym słowem to rozdajecie korniszony i węgiel.

widac ze facet przechodzi syndrom "sierotki Marysi" - ... nikt go nie rozumie, nikt go nie lubi i nawet gąski mu spier....ły :lol: :lol: :lol:

Gul po takim traktowaniu na twoim miejścu zabrałbym swoje grabki i łopatke i poszukał nowej piaskownicy .. jak widac to nie twój poziom intelektualny

lubie frytki....!!!!!pa maleńki.....nie ubliżaj , myśl co masz w piwnicy..

Geno
18-04-2006, 21:19
cisza!!!!!
Na planie ! Kręcimy...

To nie był ten most. Panie ,rezyseze to był ten most...
:wink:

1950
18-04-2006, 21:20
zielonooka, w kwestii formalnej :roll:
co z moją nominacją, :oops:

gula
18-04-2006, 21:20
Gula (zieeeew) sorry ale ty nie masz tu nic do gadania :lol:

sen o poranku.....pamiętaj....!!!!

Mirek_Lewandowski
18-04-2006, 21:23
Nieśmiało zapytam- macie jeszcze jakiś wolny stołek? :wink:

gula
18-04-2006, 21:24
A tak bardziej serio - zastanawiające dlaczego ludzie tak bezinteresownie i tak bez sensu lubią komuś dowalić, just like that.
To ciekawe zjawisko socjologiczne - a potem napisze, że przeprasza jeśli kogoś obraził... tylko nie lepiej się 3 razy zastanowić zanim się bełkot napisze ???????/

I już chyba wypowiedziałam się w temacie....tak i zajmij sie prognozą pogody .........jutro bedzie padać deszcz.........." i już chyba wypowiedziałem się w temacie. :evil:

sSiwy12
18-04-2006, 21:27
Do GULI !
Szanowny kolego. Sam wywołałeś te żartobliwe, uszczypliwe i być może złośliwe wypowiedzi pod Twoim adresem. Pij więc to piwo z większą pokorą. Nikt Cię bez powodu nie atakował! Na tym forum (i na innych, też) bywa i tak, że najwięksi fachowcy chylą głowy i słuchają amatorów, lecz bywa i tak, że różni dziwni ludzie piszą, bo piszą. Jakoś nie zauważyłem, aby kto kolwiek nie odpowiedział na Twoje pytanie. Nikt Cię nie zbył, więc skąd u Ciebie tyle agresji? Więcej wyrozumiałości. Cisza, to możesz sobie krzyknąć w domu - może Cię posłuchają, tutaj natomiast panuje pełna demokracja i ja chcę, to piszę, i nikt (chyba że moderator) nie zabroni mi (lub "mnie" to dla drażliwych) tego. Wątki na tym forum żyją własnym życiem i nikt nie jest w stanie ich zakończyć. Ale jest też dobra strona medalu. Zobatrz na avar Zielonookiej, to przez Ciebie, a raczej dzięki Tobie, mamy czym oko cieszyć.
Ciesz się zyciem kolego i daj żyć innym.

zielonooka
18-04-2006, 21:30
gula - "cicho!!! "- to mozesz do swojego psa wolac, (jak masz i jak cie słucha), :lol: nadal widze problemy z czytaniem bo o cos sie pytalam

1950 juz dawno nominowany jestes....

Mirek luzik, jasne dla kazdego miejsca starczy :lol:
siwy avatar to sprawka wbrata :wink:

haslo na dzis: gul! gul!! gulla!!!!

Mirek_Lewandowski
18-04-2006, 21:32
Dziękuję jak nie wiem co :D

sSiwy12
18-04-2006, 21:37
Zielonooka. Pozdrów brata i przepraszam, bo widzę, że znów "maszyna' mi literki zjadła.

bezele
18-04-2006, 21:39
..Zielonooka a ja sie pisze na osobistego ochroniarza :):) chyba że już etat zajęty bo ja też chce do sekty :)

rrmi
18-04-2006, 21:42
Ja bylam tu juz wczoraj , to jaki mam stoleczek? :o
Dyzurny awanturnik? :D

Chef Paul
18-04-2006, 21:45
Nieśmiało zapytam- macie jeszcze jakiś wolny stołek? :wink:
... stołków ci u nas dostatek :lol:

Pawson napisał:

no i za późno zauważyłem fątek ...

wszystkie zaszczytne funkcje rozdane :( :( :(
... we frakcji Pani Prezes Zielonookiej WSZYSCY będą funkcyjni :D

pozdrawiam serdecznie

ps - im mniej członków tym mniej będę miał roboty, :wink: ... wszak otrzymałem nominację na Żywiciela Członków :wink: :D

zielonooka
18-04-2006, 21:45
Zielonooka. Pozdrów brata i przepraszam, bo widzę, że znów "maszyna' mi literki zjadła.


wbrata , tzn wbrata forumowego a nie mojego brata (aczkolwiek tez posiadam :wink: )

bezele no patrz :o ja tu sie tak narazam i wogole a o ochronie nie pomyslalam ! dobrze ze tortem w twarz jeszcze nie oberwalam :lol:

rrmi awanturnik ale powiedzialabym ze "czołowy" a nie "dyzurny" :lol:

rrmi
18-04-2006, 21:48
"czołowy"
Znaczy , ze trzeba gula z dynki zalatwic?

Chef co dzis dla czlonkow na kolacje?

sSiwy12
18-04-2006, 21:50
To ja z pokorą proszę o stołek "przeinaczonego" - do czasu poprawy, i ze względu braku elitarności w ewentualnym zastępstwie.
Ps. Fajny ten Gula. Posty mi się wyrabiają.

anpi
18-04-2006, 21:52
To ja sie deklaruje jako "Szara Eminencja" rządząca z tylnej kanapy.
Z tego co widze takie stanowisko jeszcze nie obsadzone.

Tylko nie wiem czy sie nadam bo mam 185cm wzrostu :lol:

I nie masz Brata 8)

Chef Paul
18-04-2006, 21:53
rrmi napisała:

Chef co dzis dla czlonkow na kolacje?
... narazie nie ma Członków :lol: ... sami funkcyjni ... a jak ogólnie wiadomo: ... zarząd się sam wyżywi :lol:

pzdr

zielonooka
18-04-2006, 21:55
To ja z pokorą proszę o stołek "przeinaczonego" - do czasu poprawy, i ze względu braku elitarności w ewentualnym zastępstwie.
Ps. Fajny ten Gula. Posty mi się wyrabiają.


a my to nie fajni??? :o
dawaj jeszcze 8 - bedziesz forumowicz co brzmi dumnie :wink:



ps. o frippie zapomnialam , a on poidjazdy chce urzadzać... trzeba go wcielic do formacji :wink:

rrmi
18-04-2006, 21:56
narazie nie ma Członków :lol: ... sami funkcyjni ... a jak ogólnie wiadomo: ... zarząd się sam wyżywi :lol:

pzdr
chyba trzeba bylo na czlonka :D :roll:
czy w czlonki , sama juz nie wiem jak to powiedziec :roll: :lol:
choc o glodzie by czlowiek nie siedzial :D

Mały
18-04-2006, 21:58
A o so charwa chozi...żesz w mordę? Bo ja nietu/tamtejszy...siewodnia? 8)

zielonooka
18-04-2006, 22:01
A o so charwa chozi...żesz w mordę?


a bo to ktos to wie? :lol:
ty sie nie zastanawiaj ty sie wcielaj :wink: :lol:

Mały
18-04-2006, 22:05
Ej! Jak patrzę na Twoje avatki to.... krew mi wrze (często). Więc nic lepiej nie piszę bo to czasem moja łajw czyta... a swoją drogą właśnie wróciłem z rolek (kilka razy się wyrżnąłem - bo to takie afrykanerskie: szybkie) i z myśleniem we wstrząśniętej łepetynie ciężko...ale jutro będzie szybciej!

zielonooka
18-04-2006, 22:08
Mały - na spotkaniu muratora byles - to wiesz ze avatek to jedno a rzeczywistosc drugie :( :wink: :D

Mały
18-04-2006, 22:12
Mały - na spotkaniu muratora byles - to wiesz ze avatek to jedno a rzeczywistosc drugie :( :wink: :D
No tak! Kobiety jak zwykle swoje..."jestem brzydka,gruba/chuda i w ogóle"...a faceci się ślinią tak czy inaczej...i jak tu "dogodzić babie" a jak trzymać grabie...
Nie doceniasz swojego seksapilu...Pomyśl o tem...

długi
18-04-2006, 22:12
narazie nie ma Członków :lol: ... sami funkcyjni ... a jak ogólnie wiadomo: ... zarząd się sam wyżywi :lol:

pzdr
chyba trzeba bylo na czlonka :D :roll:
czy w czlonki , sama juz nie wiem jak to powiedziec :roll: :lol:
choc o glodzie by czlowiek nie siedzial :D


Panowie w członki a panie na członka tak będzie sprawiedliwie :lol: :lol: :lol:

zielonooka
18-04-2006, 22:13
Panowie w członki a panie na członka tak będzie sprawiedliwie :lol: :lol: :lol:


wariat :wink: :lol:

długi
18-04-2006, 22:20
Panowie w członki a panie na członka tak będzie sprawiedliwie :lol: :lol: :lol:


wariat :wink: :lol:


Wiesz jak to jes całe życie z wariatami to i na człowieka co przelezie :lol:

Mały
18-04-2006, 22:20
Panowie w członki a panie na członka tak będzie sprawiedliwie :lol: :lol: :lol:


wariat :wink: :lol:
...ja to znam inaczej..."panie szerzej, panowie głębiej"... :lol: :lol: :lol:

sSiwy12
18-04-2006, 22:26
Ja w sprawie formalnej, bo już się pogubiłem. Czy to ma być organizacja "członków naszego kółka", czy "kółka naszych członków", a może jedno i drugie?
Pozdrawiam

Zochna
18-04-2006, 22:27
a .. .. :P
to jest ten gul co to wczoraj na oddziale bylo o nim :lol:

ja sie tez zapisuje :P
jestem starą tradycyjną technologią
zrobiona.. lataaa temu
( no ale bez przesady :evil: )

ave!
18-04-2006, 22:53
[

...ja to znam inaczej..."panie szerzej, panowie głębiej"... :lol: :lol: :lol:[/quote]
:cry: :cry: :cry: No to cooo? Moje umiejętności świeżo :wink: nabyte po obcowaniu :oops: w tymże temacie mają iść na marne??? :evil:
wszyscy chcą sobie radzić sami?
(o rany! znów weszłam na nastepną stronę!)
Chef Paul... zagłodzisz nas jednak.....

rrmi
18-04-2006, 22:54
jestem starą tradycyjną technologią
zrobiona.. lataaa temu
rozumiem , ze Ciebie to jeszcze bocian przniosl? :roll:

Chef Paul
19-04-2006, 01:18
......
:cry: :cry: :cry: ......
Chef Paul... zagłodzisz nas jednak.....

... to późna kolacja, albo wczesne śniadanko (jak kto woli) ... dla Członk/iń/ów oczywiście :roll: ... mam nadzieję niedługo również "funkcyjnych"
... taadaa, ... aligator z kórnickiego jeziora (poważnie 8) )
http://www.chefpaul.net/TexMex/gatorK07.jpg

pzdr :D

Pawson
19-04-2006, 07:51
hej chef ... ja to mam jeść :o :o :o

a co tam
one kozie death ... zjem

:lol: :lol: :lol:

Nefer
19-04-2006, 08:03
A ja myślała, że kolega Gul się już kopytami nakrył - a jednak nie....

ALe nie ma to jak miły wąteczek - i miła, mała sekta...:)

Paulka
19-04-2006, 08:49
jak patrzę na dzisiejsze zdjęcie zielonookiej, to sobie myslę, że sie dziewczyna...wypieła na to wszystko :D
No i słusznie :wink:

Wwiola
19-04-2006, 09:05
... narazie nie ma Członków ... sami funkcyjni ... a jak ogólnie wiadomo: ... zarząd się sam wyżywi


A ja, A ja ????????

Ja prosze koleżeństwa pracuje i nie mam czasu ubiegac sie o stanowiska :( :( :( . Pozostało mi zostać zwykłym członkiem :o :o :o (co za czasy).. Heh.

A na późną kolację sie nie załapałam, bo... tez "pracowałam" :oops: :oops: :oops: .

Chef a co na śniadanie dziś serwujesz :D ?

zielonooka
19-04-2006, 10:22
Wwiola - ale bedziesz miec fajnie bos na razie jedyna- bedziemy dmuchac i chuchac a Paul bedzie karmił

Nefer - o co biega z przepowiadaniem pogody , Ty wiesz? :o :lol: :lol: :lol:

ZofiaD
19-04-2006, 10:29
Ja też chcę do sekty! Do żadnego kościoła nie należę, to chociaż taka sekta może mnie zechce? Tylko nie róbcie ze mnie członka :oops: , pcia nie ta, no i co mąż by powiedział.

Nefer
19-04-2006, 11:14
Nefer - o co biega z przepowiadaniem pogody , Ty wiesz? :o :lol: :lol: :lol:

Ni cholery nie wiem o co chodzi.... może za głupia jestem... a może to jakaś zaawansowana przenośnia, metafora lub nie daj Bóg jakaś parabola mocarna ???? :lol:

zielonooka
19-04-2006, 11:18
hmmm ta parabola mocarna groznie wyglada....

(ciekawe kiedy nas skasuja :roll: )

długi
19-04-2006, 11:25
hmmm ta parabola mocarna groznie wyglada....

(ciekawe kiedy nas skasuja :roll: )


jak zdejmiesz tę koszulkę :wink:

zielonooka
19-04-2006, 11:27
plecami stoje :wink:
nic nie bedzie widać :wink:

Nefer
19-04-2006, 11:27
hmmm ta parabola mocarna groznie wyglada....

(ciekawe kiedy nas skasuja :roll: )

A ja myślę, że Szanowna Redakcja nas lubi :lol: :lol: :lol: :lol:

(tu następuje wazelinka) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zielonooka
19-04-2006, 11:28
albo po prostu (jeszcze) nie zauwazyła... (tu realia) :wink: :D

EDZIA
19-04-2006, 11:31
hmmm ta parabola mocarna groznie wyglada....

(ciekawe kiedy nas skasuja :roll: )

A ja myślę, że Szanowna Redakcja nas lubi :lol: :lol: :lol: :lol:

(tu następuje wazelinka) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Wątek kontrolowany... 8) :wink:...wątek kontrolowany 8) :wink:

Nefer
19-04-2006, 11:32
hmmm ta parabola mocarna groznie wyglada....

(ciekawe kiedy nas skasuja :roll: )

A ja myślę, że Szanowna Redakcja nas lubi :lol: :lol: :lol: :lol:

(tu następuje wazelinka) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Wątek pod kontrolą... 8) :wink:


Wiedziałam...... :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:

zielonooka
19-04-2006, 11:33
jakby co - to nie kasujcie :D bo go polubilam , mozna przeniesc ew na uwagi zeby "wymiany" nie bulwersować :wink:

Pawson
19-04-2006, 11:33
plecami stoje :wink:
nic nie bedzie widać :wink:

:o :o
jak to ??
wystarczy odwrocic monitor tyłem :wink: :lol: :lol:

długi
19-04-2006, 11:36
plecami stoje :wink:
nic nie bedzie widać :wink:


nic to by było jakbyś przodem..... :lol: :lol: :lol: :lol:

EDZIA
19-04-2006, 11:36
jakby co - to nie kasujcie :D bo go polubilam , mozna przeniesc ew na uwagi zeby "wymiany" nie bulwersować :wink:


Skoro tu sekta się tworzy to może do Klubu przeniesiemy ...co ??? :roll:

zielonooka
19-04-2006, 11:49
plecami stoje :wink:
nic nie bedzie widać :wink:


nic to by było jakbyś przodem..... :lol: :lol: :lol: :lol:


hmmm... :( wiem ze nie posiadam bujnego biustu...ale juz nie trzeba mi tak tego przypominać :(

Rezi
19-04-2006, 12:28
eeeeeeeeeh
może byc mały ..... w myśl zasady małe jest piękne http://rezulak.pl/gify/okok.gif

zielonooka
19-04-2006, 12:36
widzisz , a długiego wstrzasa z obrzydzenia :(
nawet nie chce zebym sie odwrocila....
:evil: :( :( :(

Pawson
19-04-2006, 12:40
biedna ... :D

zły długi ... zły :wink: :wink: :wink:

Rezi
19-04-2006, 12:54
'zielonooka"widzisz , a długiego wstrzasa z obrzydzenia :(
nawet nie chce zebym sie odwrocila....
ale ten widok jest .......... ciudowny http://rezulak.pl/gify/zawstydzony.gif

długi
19-04-2006, 13:02
powiedzmy ................, że ja ciebie wolę .......... z tyłu :wink: :wink: :wink:

tomek1950
19-04-2006, 13:05
Długi nie wybrzydzaj. Z każdej strony jest ładna :D

długi
19-04-2006, 13:09
Długi nie wybrzydzaj. Z każdej strony jest ładna :D

LIZUS

cokolwiek miałoby to znaczyć :wink: :lol: :lol: :lol:

tomek1950
19-04-2006, 13:11
No, rozumiem. O gustach się nie dyskutuje :D

zielonooka
19-04-2006, 13:16
Tomku - zapamietam :wink: :roll:
Długi - Tobie też ty...ty...potworze ! :evil:

:lol:
ok koniec tematu przodków i tyłkow , wracamy do organizowania grupy planujacej przejecie wladzy nad swiatem :wink: :lol:
a juz przynajmniej na tym Forum :lol:

długi
19-04-2006, 13:16
O!

Pawson
19-04-2006, 13:17
wracamy do organizowania grupy planujacej przejecie wladzy nad swiatem :wink: :lol:
a juz przynajmniej na tym Forum :lol:

uuuuuuuu

pachnie mi to wielką polityką :o :o

tomek1950
19-04-2006, 13:18
Tomku - zapamietam :wink: :roll:
Długi - Tobie też ty...ty...potworze ! :evil:

:lol:
:lol:

To na jaką funkcję mogę teraz liczyć? :wink: :D

długi
19-04-2006, 13:20
kibelek jaki
albo co... :lol: :lol:

tomek1950
19-04-2006, 13:36
I co, wykładowcą mam zostać? Od wykładania kibelka kafelkami? :D

Majka
19-04-2006, 13:52
zaglądam do lewej kieszeni, dalej pusta. Niedlugo sama kieszeń nie wystarczy, trzeba bedzie mocniej korumpować 8) :lol:

długi
19-04-2006, 13:59
I co, wykładowcą mam zostać? Od wykładania kibelka kafelkami? :D


Eeeeeeeee.... do czyszczenia :wink:

zielonooka
19-04-2006, 14:07
hmmm kto tu sie na skarbnika pisal?!?!?!
Majka ma pusto w kieszeni.... :evil:
nie moze byc tak :evil:

tomek1950
19-04-2006, 14:16
Ja może nie, bo mam płótno w kieszeni jak Majka :(

1950
19-04-2006, 15:07
plecami stoje :wink:
nic nie bedzie widać :wink:
jak to, nic :o
plecy i początek pleców :wink:
na pewno smakowity, :lol: :lol:

Wwiola
19-04-2006, 17:12
Hej a co tu taka cisza hm ??? Zalozyli se sektę i poszli a ja tu sama stoję jako ten... członek 8)

zielonooka
19-04-2006, 17:55
no tak sie naradzamy po cichutku....
ja sie wypielam na wszystko , bo długi szyderczo mnie wysmiał :lol:

1950
19-04-2006, 18:18
ale, sympatyczne te wypięcie :oops:

Rezi
19-04-2006, 18:22
zasłonić okna i opusciś rolety ? ? :lol: :lol: :lol:

Pawson
19-04-2006, 18:24
może dzisiaj jakaś wieczorna kontemplacja będzie....

ktoś załatwi płyny do konteplacji ... :wink: :lol: :lol:
ja przyniosę paczkę malborasów albo dwie ... i będziemy KNULI :lol: :lol:

rrmi
19-04-2006, 18:42
Dobra , ja sie zajme tymi plynami
Tylko jak pluc katem?
Ja pluje inaczej!!!

Chef Paul
19-04-2006, 18:57
... rrmi ... płynami to już się zajęła Pani Prezes ... ponoć ma "co nie co" po szafach "pokitrane" i wef lodówce tyż (mogę sie zaopiekować tym z lodówki, ... tylko wprzódy trza do zamrażarki przełożyć) ... malborasy "mogom" być (białe) ... przytargam pare cygar ... bedzie więcej dymu ... (tylko żeby się Kocisko i inne "wrażliwce" nie podusiło) ... do "futrowania" nic nie ma :evil: (dopiero zamarynowałem na sobotę) :oops: ... (członek dziś ma przymusową dietę :) ) ...

8) 8) 8)

... proponuję tajne hasło wstepu: ... "nie bedziemy dzisiej pluć" ... odzew: ... "tylko knuć, knuć, knuć"

8) 8) 8)

pzdr

Ojciec skąpego Wiewióra
19-04-2006, 19:33
masz racje ...w piaskownicy nie ma piasku.a gąski spier....ły...Temat zamknę tak:doje....ś mi kolego ....cisza!!!!!


no nie istny Clint Eastwood

(scena z Unforgiven) - wchodzi pierwszy raz do baru, w którym siedzi banda 30
krzywo spoglądających lokalesów (jak wyżej), pluje na podłogę i czeka aż któryś z
miejscowych (patrz wyrzej) do niego wyskoczy. Potem napierdala wszystkich i choć
teoretycznie nie da się uniknąć postrzelenia gdyż jest 1 na 30, Clint
nie ma nawet draśnięcia, kończąc kultowym tekstem o tym że teraz
wychodzi, ale jak mu któryś będzie próbował strzelić w plecy to go
zabije, jego rodzinę, jego przyjaciół i rodziny jego przyjaciół.

pozdro

rrmi
19-04-2006, 19:36
OOO!!!
Ojciec wiewiora :D :D
Skapego :wink: :P
Ugoscic trzeba :P

1950
19-04-2006, 19:49
i znowu będę kaszlał :evil:
ale, cygan to dla towarzystwa, dał się powiesić :cry:
jestem z Wami,
y prosze, mi cuś z lodófki dać

rrmi
19-04-2006, 19:51
Mam rybe po grecku , chcesz?
Jeszcze sama nie chodzi , ale juz , juz prawie .
Poswiateczna jest :roll:

Chef Paul
19-04-2006, 20:05
y prosze, mi cuś z lodófki dać

... mniemam, że chodzi o podziałkowanie "krystalicznej" co to Pani Prezes w "lodófce czyma" :lol: ... nie ma sprawy :) ... podzielę się ... "sreszto jusz jezd w mroszeniu" :) :wink: (tem bardziej, że znosisz katorgi dymne i możesz nabawić sie "chronicznego kokluszu" :wink:

pzdr

ave!
19-04-2006, 20:12
[quote="1950"]i znowu będę kaszlał :evil:

no właśnie, ja też - zajmij miejsca przy oknie!
No i polarek sie przyda na to :lol: zimne z lodówki :lol:
Chef Paul - mam nadzieję, że zadbasz o wystrój - podobno znowu podaje się w .... kryształach :-?
ale.. jak elita, to elita mus być na topie i trendy

zielonooka
19-04-2006, 20:14
w lodówce " czymam" wodke , a wlasciwe w zamrazarce wiec przekladac nie trzeba)
myslalam ze to finlandia ale pobieglam , oblupalam lód dookola i to jest absolut :wink:
moze byc? :wink:

pozatym mam : campari, beherovke, metaxe,rum, whisky (red wedrowniczek ), tequile sztyk 2, jakies 2 ohydne slodkie likiery wloskie , advokata , caly stojak wina , gin lubuski , gin jakis angielski ale niedobry - gorzki az twarz skreca , 3 koniaki (nie lubie - chetnie sie podziele :wink: ) amaretto ( ale tego nie dam bo pijam z kawą :P") martini rose i martini rosso i martini dry , cin cin, malibu -( nie znosze fu! ) i cos od czego odpadła nalepka :(
tak wiec trunkow to chyba nie braknie....
uffff


ps. czy ja sie powinnam zaczac leczyc? :-?

Chef Paul
19-04-2006, 21:01
... leczyć się chyba nie będziesz musiała :lol:
... zaraz zmniejszymy zapasy :lol: ... "absolutny" może być (chyba, że "smakowy" to gorzej) ... "biere" też tequilę (nie musi być w kryształach - z kryształów ostała mnie się jeno kula - może być z kapsla od gaśnicy samochodowej), trza tylko trochę dobrej soli (no i może byc limonka, ... w ostateczności cytrynka) ... na rano "kapka" Jasia ...
... 1950 wchodzisz w ten zestaw ? :lol:

pzdr

zielonooka
19-04-2006, 21:04
e no tequili to wam tak bez walki nie oddam , to samo z jaskiem :wink:
mialam nadzieje pozbyc sie tego malibu bo nie lubie :P slodkiego likieru i ew tego ginu


a Wy kurcze to co najlepsze zabieracie :wink: :lol:

Chef Paul
19-04-2006, 21:05
......

no właśnie, ja też - zajmij miejsca przy oknie!
No i polarek sie przyda na to :lol: zimne z lodówki :lol:
Chef Paul - mam nadzieję, że zadbasz o wystrój - podobno znowu podaje się w .... kryształach :-?
ale.. jak elita, to elita mus być na topie i trendy

... polarek niepotrzebny :) :o BEDZIE GORĄCA ATMOSFERA 8) :lol:

... teraz hamerykanskie "tryndy" to ... różne dziwne naczynia :o ... niekoniecznie stołowe :wink:

pzdr

Chef Paul
19-04-2006, 21:10
e no tequili to wam tak bez walki nie oddam , to samo z jaskiem :wink:
mialam nadzieje pozbyc sie tego malibu bo nie lubie :P slodkiego likieru i ew tego ginu


a Wy kurcze to co najlepsze zabieracie :wink: :lol:

... dobra Jaśka możem odpuścić bo "komuch" jezd ... jak sie zrobi niebieski (ze złości) ... to możem ciągnąć zapałki (ja "czymam") :lol:

... co do tequili to może go odpuść (to paskudne jest) :lol: (nie dla ładnych kobitek ... nawet dla takich na "złej drodze" :evil: )

pzdr :lol: :lol: :lol:

1950
19-04-2006, 21:10
w lodówce " czymam" wodke , a wlasciwe w zamrazarce wiec przekladac nie trzeba)
myslalam ze to finlandia ale pobieglam , oblupalam lód dookola i to jest absolut :wink:
moze byc? :wink:

pozatym mam : campari, beherovke, metaxe,rum, whisky (red wedrowniczek ), tequile sztyk 2, jakies 2 ohydne slodkie likiery wloskie , advokata , caly stojak wina , gin lubuski , gin jakis angielski ale niedobry - gorzki az twarz skreca , 3 koniaki (nie lubie - chetnie sie podziele :wink: ) amaretto ( ale tego nie dam bo pijam z kawą :P") martini rose i martini rosso i martini dry , cin cin, malibu -( nie znosze fu! ) i cos od czego odpadła nalepka :(
tak wiec trunkow to chyba nie braknie....
uffff


ps. czy ja sie powinnam zaczac leczyc? :-?
jeszcze nie ale musisz uważać, chyba że to Y ma być nałogiem :lol:

jak najbardziej, :lol: absolut może być z lodu,
a beherovka, tak jak gin, podana z tonikiem pychota

zielonooka
19-04-2006, 21:15
beherovke pilam z czyms mietowym - i tak jak miety nie lubie to to bylo pycha :wink:


.. teraz hamerykanskie "tryndy" to ... różne dziwne naczynia ... niekoniecznie stołowe

znaczy ze co?! ze pija ze słoików? :o :lol:

Chef Paul
19-04-2006, 21:29
beherovke pilam z czyms mietowym - i tak jak miety nie lubie to to bylo pycha :wink:


.. teraz hamerykanskie "tryndy" to ... różne dziwne naczynia ... niekoniecznie stołowe

znaczy ze co?! ze pija ze słoików? :o :lol:

... "TYŻ" ... oczywiście jak najbardziej ... czekam tylko jak zaczną być używane nocniki i spluwaczki :lol: (ale to tylko w bardzo elegancko - ekstrawaganckich "chaupach") ... w Hameryce przeważnie w promocjach firmowe "szkło" razem z flaszką dają :)

pzdr

Pawson
19-04-2006, 21:35
jejku ... popłakałem się przy tej liście alkoholi... ze wzruszenia ...

hej ... :o :o :o może ty z raju piszesz ?? :o :o :o

biorę tequille ... a przynajmniej z połowe ;)
naszykuj limonki ja mam sól . 8) 8) 8)

beherowka tez może być ale sama ... zresztą moge przynieść swoją ...

Chef Paul
19-04-2006, 21:41
jejku........

biorę tequille ... a przynajmniej z połowe ;)
naszykuj limonki ja mam sól . 8) 8) 8)

beherowka tez może być ale sama ... zresztą moge przynieść swoją ...

... Pawson, ... :o Ty może jeszcze jedną Tequilę przytargaj, miast tej Beherowki z Korzeni ... TĄ to zaklepaliśmy z 1950 (w zeszłym roku :evil: )

pzdr :lol:

ps - sól to i ja mam ("zses M. Martwego") :wink:

Mały
19-04-2006, 21:51
eeeeeeeeeh
może byc mały ..... w myśl zasady małe jest piękne http://rezulak.pl/gify/okok.gif
Oooooo dzięki! 8) Mały...

Mały
19-04-2006, 21:53
Hej a co tu taka cisza hm ??? Zalozyli se sektę i poszli a ja tu sama stoję jako ten... członek 8)
Ale, ale....... nie ma to jak dobry członek! :D

Mały
19-04-2006, 21:55
w lodówce " czymam" wodke , a wlasciwe w zamrazarce wiec przekladac nie trzeba)
myslalam ze to finlandia ale pobieglam , oblupalam lód dookola i to jest absolut :wink:
moze byc? :wink:

pozatym mam : campari, beherovke, metaxe,rum, whisky (red wedrowniczek ), tequile sztyk 2, jakies 2 ohydne slodkie likiery wloskie , advokata , caly stojak wina , gin lubuski , gin jakis angielski ale niedobry - gorzki az twarz skreca , 3 koniaki (nie lubie - chetnie sie podziele :wink: ) amaretto ( ale tego nie dam bo pijam z kawą :P") martini rose i martini rosso i martini dry , cin cin, malibu -( nie znosze fu! ) i cos od czego odpadła nalepka :(
tak wiec trunkow to chyba nie braknie....
uffff


ps. czy ja sie powinnam zaczac leczyc? :-?
Nooo dobra!!! TAKA LASKA A DO KPL TRUNKI - dawaj adres...jadę!

Chef Paul
19-04-2006, 22:00
Mały napisał:

Nooo dobra!!! TAKA LASKA A DO KPL TRUNKI - dawaj adres...jadę!

... ulica Śliska nr zjechał ... bez hasła nie wleziesz :lol:

... czy Ty może też amator TEQUILI :o :evil: ... przecież ta flaszka ma DNO :evil: :oops:

pzdr :lol:

Mały
19-04-2006, 22:06
Mały napisał:

Nooo dobra!!! TAKA LASKA A DO KPL TRUNKI - dawaj adres...jadę!

... ulica Śliska nr zjechał ... bez hasła nie wleziesz :lol:

... czy Ty może też amator TEQUILI :o :evil: ... przecież ta flaszka ma DNO :evil: :oops:

pzdr :lol:
A so to je dno? O so chozi??? 8)

Chef Paul
19-04-2006, 22:16
Mały napisał:

Nooo dobra!!! TAKA LASKA A DO KPL TRUNKI - dawaj adres...jadę!

... ulica Śliska nr zjechał ... bez hasła nie wleziesz :lol:

... czy Ty może też amator TEQUILI :o :evil: ... przecież ta flaszka ma DNO :evil: :oops:

pzdr :lol:
A so to je dno? O so chozi??? 8)

... o pojemność flaszki :evil: (pewnie 0,7 zresztą) :evil: ... niechybnie skrzynkę trzeba będzie przytargać ... zielonooka nawet tej naczętej nie chce dać "bez walki" :cry: :lol:

pzdr :D :cry: :D

zielonooka
19-04-2006, 22:16
ja mam ochote sprawdzic co to jest to od czego nalepka odpadła.... :wink:

Pawson
19-04-2006, 22:20
ja mam ochote sprawdzic co to jest to od czego nalepka odpadła.... :wink:

a co tam ...
jesli nie jest fioletowe to spróbuje jako pierwszy ,,, :lol: :lol: :lol:

Chef Paul
19-04-2006, 22:20
ja mam ochote sprawdzic co to jest to od czego nalepka odpadła.... :wink:

... kolor, ... zapach, ... smak, ... :D

... wprowadź te "dane", ... a powinien "wyskoczyć" wynik :D

pzdr

zielonooka
19-04-2006, 22:47
hmm... koloru słomy moze ciut ciemniejszy ... zapach - alkoholu, :wink: smak - boje sie sprawdzić :lol: (nieslodkie)

Nefer
19-04-2006, 22:59
hmm... koloru słomy moze ciut ciemniejszy ... zapach - alkoholu, :wink: smak - boje sie sprawdzić :lol: (nieslodkie)

czyżby ktoś zapomniał o swoim moczu do analizy ??? :)

Chef Paul
19-04-2006, 23:09
hmm... koloru słomy moze ciut ciemniejszy ... zapach - alkoholu, :wink: smak - boje sie sprawdzić :lol: (nieslodkie)

czyżby ktoś zapomniał o swoim moczu do analizy ??? :)


... jeżeli ma zapach alkoholu, ... to może być mój :lol: (z przed 15 lat :o ) ... ale żeby znalazł się u zielonookiej :o ? ... chyba, że chodzi po antykwariatach z książkami kucharskimi (może kiedyś zostawiłem) :)

... a tak poważnie, ... może to naleweczka jakaś przednia, np "pigwówka" :P

pzdr

zielonooka
19-04-2006, 23:13
hmm... koloru słomy moze ciut ciemniejszy ... zapach - alkoholu, :wink: smak - boje sie sprawdzić :lol: (nieslodkie)

czyżby ktoś zapomniał o swoim moczu do analizy ??? :)


oooo fuj! :o :lol: :lol: :lol:
teraz to juz na pewno nie sproboje a stawialam na śjakis burbon lub koniak :lol:

Paty
20-04-2006, 07:04
no tak człowieka ( członka) pozbawia się w pracy internetu to i nic nie wie........
do klubu vel sekty zapisuje się ostatni ..............myślę że pojemna ta członkowość w tym klubie......... :wink:

czy stanowisko "pablikrelejszyn"już zajęte...........? bo na tą okoliczność zakupiłam nową koronkową bieliznę coby pieknie na zewnatrz reprezentować nasze stowarzyszenie zieloonokie......... :wink:

Pawson
20-04-2006, 07:23
wklej zdjęcie w bieliźnie to ocenimy czy się nadasz :lol: :lol: :lol:

długi
20-04-2006, 07:45
wklej zdjęcie w bieliźnie to ocenimy czy się nadasz :lol: :lol: :lol:


Ty to jesteś jednak odważny :roll: :wink:

Pawson
20-04-2006, 07:54
wklej zdjęcie w bieliźnie to ocenimy czy się nadasz :lol: :lol: :lol:


Ty to jesteś jednak odważny :roll: :wink:

:lol: :lol: :lol:

zielonooka
20-04-2006, 10:17
no tak człowieka ( członka) pozbawia się w pracy internetu to i nic nie wie........
do klubu vel sekty zapisuje się ostatni ..............myślę że pojemna ta członkowość w tym klubie......... :wink:

czy stanowisko "pablikrelejszyn"już zajęte...........? bo na tą okoliczność zakupiłam nową koronkową bieliznę coby pieknie na zewnatrz reprezentować nasze stowarzyszenie zieloonokie......... :wink:


pablik relejszyn miał być długi ale ze raz ze odmowil paradowania w koronkach (nawet na zebach :( ) :wink: i nie dał sie przekonać ze nic to ze przycianse na niego...
to dwa -.... :-?

ave!
20-04-2006, 10:59
No dobrze... gdzie właściwie ta impreza, mam nadzieję, że nie tam, gdzie na podłodze jest merbau - bo podobno koniecznie trza kapcie :o :o :o a do bielizny z koronki to chyba zupełnie nie pasują :-?

zielonooka
20-04-2006, 11:59
albo filcowe podkladki pod stopy takie jak w muzeum :lol: :lol: :lol: :lol:

Pawson
20-04-2006, 12:36
a gumo-filce mogą być ??
... przeciez w hollu nie zostawie bo mi ktoś zakosi :evil: :evil: :wink:

ave!
20-04-2006, 12:46
[
quote="Pawson"]a gumo-filce mogą być ??

innemi słowy imidż zmieniamy?
Panowie: gumofilce, moze kalesony ocieplane też? :)
panie: stylonowe koronki, podkolanówki pończochowe (bardzo gustowne!!!) i muzealne kapcie

z zastepcy samozwańczego, chyba na arbitra elegantiarum się przemianuję

Pawson
20-04-2006, 12:54
podkolanówki pończochowe (bardzo gustowne!!!)


te co niebezpodstawnie zwane są w pewnych kręgach ANTYGWAŁTKAMI ???

:lol: :lol: :lol:

ave!
20-04-2006, 13:02
[

te co niebezpodstawnie zwane są w pewnych kręgach ANTYGWAŁTKAMI ???

:lol: :lol: :lol:[/quote]

te same! te same! i jak bezpiecznie będzie..... :cry:

Pawson
20-04-2006, 13:13
[

te co niebezpodstawnie zwane są w pewnych kręgach ANTYGWAŁTKAMI ???

:lol: :lol: :lol:

te same! te same! i jak bezpiecznie będzie..... :cry:

ale one działają tylko do 0,5 promila ... :lol: :lol: :lol:
później już nie działają ...
powyżej 1,5 promila niedziałają nawet barchany po babce :lol: :lol: :lol:

Majka
20-04-2006, 13:37
[

te co niebezpodstawnie zwane są w pewnych kręgach ANTYGWAŁTKAMI ???

:lol: :lol: :lol:

te same! te same! i jak bezpiecznie będzie..... :cry:

ale one działają tylko do 0,5 promila ... :lol: :lol: :lol:
później już nie działają ...
powyżej 1,5 promila niedziałają nawet barchany po babce :lol: :lol: :lol:

powyżej 1,5 promila to sprzęt może wysiąść :lol:

Pawson
20-04-2006, 13:48
[

te co niebezpodstawnie zwane są w pewnych kręgach ANTYGWAŁTKAMI ???

:lol: :lol: :lol:

te same! te same! i jak bezpiecznie będzie..... :cry:

ale one działają tylko do 0,5 promila ... :lol: :lol: :lol:
później już nie działają ...
powyżej 1,5 promila niedziałają nawet barchany po babce :lol: :lol: :lol:

powyżej 1,5 promila to sprzęt może wysiąść :lol:

może .... :-? :-? ALE NIE MUSI :lol: :lol: :lol:

Mały
20-04-2006, 19:26
no tak człowieka ( członka) pozbawia się w pracy internetu to i nic nie wie........
do klubu vel sekty zapisuje się ostatni ..............myślę że pojemna ta członkowość w tym klubie......... :wink:

czy stanowisko "pablikrelejszyn"już zajęte...........? bo na tą okoliczność zakupiłam nową koronkową bieliznę coby pieknie na zewnatrz reprezentować nasze stowarzyszenie zieloonokie......... :wink:


pablik relejszyn miał być długi ale ze raz ze odmowil paradowania w koronkach (nawet na zebach :( ) :wink: i nie dał sie przekonać ze nic to ze przycianse na niego...
to dwa -.... :-?
Alez on nie odmówił...po prostu zakupił jadalne w seksshopie i w zębach się...rozpuściły! 8)

Mały
20-04-2006, 19:27
[

te co niebezpodstawnie zwane są w pewnych kręgach ANTYGWAŁTKAMI ???

:lol: :lol: :lol:

te same! te same! i jak bezpiecznie będzie..... :cry:

ale one działają tylko do 0,5 promila ... :lol: :lol: :lol:
później już nie działają ...
powyżej 1,5 promila niedziałają nawet barchany po babce :lol: :lol: :lol:
Działają działają, ale jako ... sztuczna cnota! :lol:

Paty
20-04-2006, 19:32
no tak człowieka ( członka) pozbawia się w pracy internetu to i nic nie wie........
do klubu vel sekty zapisuje się ostatni ..............myślę że pojemna ta członkowość w tym klubie......... :wink:

czy stanowisko "pablikrelejszyn"już zajęte...........? bo na tą okoliczność zakupiłam nową koronkową bieliznę coby pieknie na zewnatrz reprezentować nasze stowarzyszenie zieloonokie......... :wink:


pablik relejszyn miał być długi ale ze raz ze odmowil paradowania w koronkach (nawet na zebach :( ) :wink: i nie dał sie przekonać ze nic to ze przycianse na niego...
to dwa -.... :-?
Alez on nie odmówił...po prostu zakupił jadalne w seksshopie i w zębach się...rozpuściły! 8)



a ja myślę że za bardzo sie z nimi szarpał............. :wink:

1950
20-04-2006, 21:30
na dzisiejszym przykładzie, widać, kto wczoraj opróżnił lodówkę pewnej Pani :roll:

anpi
21-04-2006, 06:14
podkolanówki pończochowe (bardzo gustowne!!!)


te co niebezpodstawnie zwane są w pewnych kręgach ANTYGWAŁTKAMI ???

:lol: :lol: :lol:

W moich stronach zwane są OBRZYDLIWKAMI :lol:

Mały
21-04-2006, 07:35
podkolanówki pończochowe (bardzo gustowne!!!)


te co niebezpodstawnie zwane są w pewnych kręgach ANTYGWAŁTKAMI ???

:lol: :lol: :lol:

W moich stronach zwane są OBRZYDLIWKAMI :lol:
A co z moheru wydziergane?

anpi
21-04-2006, 07:57
A co z moheru wydziergane?

Na szczęście nie :lol:

zielonooka
21-04-2006, 13:26
moherek fajny jest
mam zamiar sobie z niego stringi wyszydelkowac :roll: :wink:

1950
21-04-2006, 17:01
a nie będzie gryzło :o

zielonooka
21-04-2006, 17:04
a nie będzie gryzło :o

nie wiem :o
o tym nie pomyslalam
ale moze top fajnie wlasnie jak... bedzie gryzlo?
(jezuuu co ja pisze :oops: :lol: )

1950
21-04-2006, 17:14
napisz jakie wrażenia, na PW :lol:

bagat
21-04-2006, 19:11
Zielonooka Boginialbo O Matko Dyrektor ja tez w Ciebie wierzę :D ( i w twoich członków :lol: :wink: ) i chociażem dopiero sympatyk pragnę wstąpić w przezacne szeregi... :lol: :lol: , nawet jako pucybut ( z perspektywą na milionera :lol: :wink: )
Ludzie, dzięki Wam....,
alem się obśmiała...,
a dostałam dzisiaj info z banku, że zmniejszyli mi proponowaną kwotę kredytu o 70 tys. a ten wątek sprawił, że "uśmiech znowu zagościł na mojej smutnej dotąd twarzy" :lol: :lol: :lol:
Dyskusja o alkoholach (ach beherowka... :roll: :wink: )zaostrzyła apetycik i biegnę do lodówki sprawdzić czy mam rum tuzemski :lol: :lol: :wink: (jeśli ktoś nie zna polecam ten wyrób sąsiadów z pepsi... jest boski :roll: :lol: :wink: )
Istnienie forum ma swój głęboki sens 8)
thx

zielonooka
21-04-2006, 19:23
Witamy i zapraszamy...
watek jak najbardziej alkoholowy jest ;)
a co idziesz pic?:> pochwal sie....


(i napij sie na zdrowie bankowi - nie ma co sobie nerwow szarpac...)

Marian44
21-04-2006, 20:04
A ja czytając , tak się rozmarzyłem . Ech , gdzie te czasy kiedy nasz polski bimberek gościl w szklanicach , 50 - 55 voltów , na śliwkach bergamudkach . Ojciec się w grobie przekręca ,jak mu opowiadam co sie tera łyka :cry: :cry:

zielonooka
21-04-2006, 20:05
? a jak to bylo?
nie kaszle sie jak sie pije?

bagat
21-04-2006, 20:49
Ostatnio odświeżyłam wspomnienia smakowe z czasów studenckich, kiedy to pijalismy czeski rum, wtedy tuzemski. ::). Butelka litrowa kosztowała 7 zł :o :roll: :lol: .
Obwenie nazwa "tuzemski" została zastrzeżona, ale równie smaczny ( :wink: :lol: ) jest 50 % Rum Federico (bodajże):), za ok 10 zł. Nasza stopa życiowa się podniosła i teraz stać nas na pepsi do niego i robimy sobie drineczki :lol: :wink: Baaardzo smaczne, piję właśnie za "zdrowie" Millenium i innych banków (właściwie to za litość innych :lol: )
Wbrew pozorom kacyk jest po tym znikomy, ( np mój małzonek tylko po rumie nie miewa ich wcale, niezależnie od ilości :):):))
Polecam :wink: :lol:

zielonooka
21-04-2006, 21:02
serio?
ja uwielbiam taki jeden drink - mexykanski- MOJITO
i w nim wlasnie jest rum (ale chyba nie tuzemski- nie wiem)
skład : rum bialy, woda sodowa (ew sok z limonki) , cukier trzcinowy (lub syrop trzcinowy) , swieze listki mięty (czesc utłuczona zebu puscila sok a czesc dla ozdoby ) i limonka (do dekoracji)
rewelacja!
http://www.tasteline.com/document/files/dg_rom_mojito_222.jpg

NA ZDROWIE ! :wink:

bagat
21-04-2006, 21:10
:lol: :lol: :lol: Twój drink wygląda niczym kompozycja kwiatowo - owocowa :lol: , extra, ze składu też "widać", że smak musi być bajeczny :roll: :wink: , te listki mięty są intrygujące :lol: . Nie omieszkam przy nadarzającej się okazji spóróbowac mojito (zresztą gdzieś już o nim słyszałam w zaprzyjaźnionych kręgach) :lol:

zielonooka
21-04-2006, 21:17
:lol: :lol: :lol: Twój drink wygląda niczym kompozycja kwiatowo - owocowa :lol: , extra, ze składu też "widać", że smak musi być bajeczny :roll: :wink: , te listki mięty są intrygujące :lol: . Nie omieszkam przy nadarzającej się okazji spóróbowac mojito (zresztą gdzieś już o nim słyszałam w zaprzyjaźnionych kręgach) :lol:


dobry dobry :wink:
taki fajny na upaly bardzo odswiezajacy
a ja mięty generalnie nie lubie ale w tym..rewelacja
no to jeszcze raz :wink: na zdrowie zestresowanym po dluuugim tygodniu pracy :wink:

bagat
21-04-2006, 21:29
brzdęk, brzdęk, za bezstresowy weekend :lol:
A upłay sie ponoć zbliżają... :lol: , trzeba będzie uzupełniać płyny :lol: :lol:

Chef Paul
21-04-2006, 21:34
... taaaaaaa ... "sekta" vel "formacja" nam się rozrasta :lol: ...
... może zorganizujemy spotkanie "Pikieta Pod Drutami" ... poważnie, ... pogoda ładna, ... długi "weekend" niebawem, ...
... "pierwsiówki" i zapasowego kierowcę zabrać, ... "czwóreczkami marsz" jak na "formację" przystało ... śmigamy ?

pzdr

bagat
21-04-2006, 21:42
To może tak, jak to kiedyś bywało : zakładowy bus na grzybobranie wiózł... :lol: :lol:
Wielkopolska duża a nawet wielka, , a z okolic
(warszawki :) ) zjadą... :lol:
Propozycje....?

zielonooka
21-04-2006, 21:50
Paul a co zapraszasz na sarninke?:>
a jaki alkohol do sarninki pasuje? :wink:

Chef Paul
21-04-2006, 21:56
... do sarninki wszystko pasuje :lol:

... 20 i 21 maja w Kórniku doroczne "Spotkania z Białą Damą" ... oczywiscie, że zapraszam :lol: ... "bedziem z Maciejem K. wieprzaki i dziki grillować" :lol: ... może się jakaś sarninka również trafi :)
coś o sarenkach :) http://www.kuron.com.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=272&postdays=0&postorder=asc&start=0

pzdr

Pawson
22-04-2006, 08:02
no ładnie ...znowuście wczoraj pili :o :D :D

a ja durny pracowałem :cry: :cry: :cry: ...

selimm
22-04-2006, 08:51
Pawson jesli praca przeszkadza Ci w piciu , to wiesz co zrobic :wink:

Pawson
22-04-2006, 08:54
Pawson jesli praca przeszkadza Ci w piciu , to wiesz co zrobic :wink:

:lol: :lol: :lol:
jasne że wiem, tylko za co później pić ... że o budowie domu nie wspomnę ...

selimm
22-04-2006, 09:00
to pomysl o zamianie ....Bar u Pawsona :wink:
Ty musiec ino opanowac jedna kwestia ...tu doloć - tam odloć

Pawson
22-04-2006, 09:10
wow :lol: :lol: :lol:

zielonooka
22-04-2006, 11:34
Selimm - mam problem nie wiem co zrobić :cry:

Mały
22-04-2006, 11:46
Selimm - mam problem nie wiem co zrobić :cry:
Może do "Przyjaciółki" napisz... ;-)

zielonooka
22-04-2006, 11:49
czasu nie mam :(
musze podjac pewna decyzje do wieczora :-?

Pawson
22-04-2006, 11:52
wyczuwam że nie chodzi o sens życia :wink: 8) 8)

będę strzelał:
lepiej włożyć czarnę krótką kieckę z odkrytymi plecami .. :D 8) :wink:

zielonooka
22-04-2006, 11:58
hmmm.... rezultatem bedzie wieczorowa kiecka wciagnieta na grzbiet ale problem inny - czy ja nakladac i wychodzic czy isc spac.... i... i... wylaczyc telefon
i ja wcale sobie zartow nie robie :(

Pawson
22-04-2006, 12:08
nie wiem o co chodzi wiec ciezko cos doradzic ... :-?

ale telefonu to nigdy z zyciu nie wylaczylem bo to nigdy problemu nie rozwiazuje ... co najwyzej oddala rozwiaznie w czasie ...

Majka
22-04-2006, 12:13
wszystko zalezy, kto ma telefonować. jeżeli komornik, prokurator lub natrętna sąsiadka to wyłącz. jeżeli przyjaciel z hameryku to lepiej nie :wink:
A kiecka właściwie obojętna, tylko uzupełniaj płyn w kieliszku 8)

zielonooka
22-04-2006, 12:15
a juz po ptokach napisalam u psychologa - posmiejcie sie z głuptoka :(

Marian44
22-04-2006, 15:28
Zielonooka -nie podejmuj tej decyzji . Zostan w domu , jak zostaniesz to zdradzę Ci przedwojenny przepis na bardzo dobre wino , a z wina na super bimberek przy którym 12 letni bimber szkocky sie chowa . Lepiej niech on szumi w glowie jak co inne.

Mały
22-04-2006, 17:18
Zielonooka -nie podejmuj tej decyzji . Zostan w domu , jak zostaniesz to zdradzę Ci przedwojenny przepis na bardzo dobre wino , a z wina na super bimberek przy którym 12 letni bimber szkocky sie chowa . Lepiej niech on szumi w glowie jak co inne.
Ej! Dawaj go na forum, a potem zbierz procenty od produkcji wyśmienitego trunku...