PDA

Zobacz pełną wersję : Kuchnia -dąb bielony



botanika
18-04-2006, 21:27
Czy spotkaliście gdzieś kuchnię z frontami z dębu bielonego ,takiego w paseczki?Czy raczej powinnam szukać frontów i stolarza?

Inezka
18-04-2006, 22:03
Widzialam... dolne fronty debowe bardzo ciemny braz, gorne dab bielony - wyglada przepieknie. Niestety, wiem tylko, ze producentem frontow jest firma z Radomia, ktorej nazwy nie pamietam :( Przypuszczam jednak, ze wiele firm wykonuje fronty tego typu, np. Chobot wykonuje takie fornirowane, ale czy one sa w paseczki?... :roll: Poszperam to moze znajde...

botanika
20-04-2006, 20:19
Dzieki Inezka, może coś Ci wpadnie w oko.A tak w ogóle kto robi w Krakowie ładne kuchnie?Jak pomyślę o mękach Soniki,to słabo mi ię robi na myśl o zabudowie kuchennej

lagerfeld
21-04-2006, 17:31
my mamy taką kuchnię. jest to połączenie wybarwianego :wink: na czekoladę wenge z dębem bielonym. kuchnia ma kształt takiego U i dąb bielony jest w szafkach dolnych poziome kreski tego U (mam nadzieję, żę ktoś zrozumie :D ). wg mnie wygląda fajnie. :lol:

Inezka
21-04-2006, 18:38
Lagerfeld, najlepiej bedzie, gdy pokazesz :):):)

botanika
21-04-2006, 21:40
Właśnie .Brzmi skomplikowanie a prościej byłoby wkleić zdjęcie.Bardzo na nie liczymy Lagerfeld!

arcobaleno
22-04-2006, 09:28
Oj tak !! Ja też proszę o zdjęcia !! Wciąż nie mogę się zdecydować czy chcę jasną czy ciemną kuchnię... :roll:

lagerfeld
22-04-2006, 17:37
postaram się wkleić zdjęcia za jakiś tydzień. wtedy (mam nadzieję 8) ) będzie już blat w kuchni ze zlewem oraz baterią no i przede wszystkim może uda mi się pożyczyć cyfrówkę :roll:

lagerfeld
02-05-2006, 19:26
hej, jak jeszcze to kogoś interesi to wklejam zdjęcia - mam nadzieję że będzie widać. :roll:
poniżej być powinno to słynne U z kuchni :lol: czyli dolne szafki z dębu bielonego a obok szafki z wenge
http://foto.onet.pl/upload/38/1/_597167_n.jpg

lagerfeld
02-05-2006, 19:29
a poniżej :lol: widok na tę samą część kuchni lecz z pozycji stojącej :wink:

http://foto.onet.pl/upload/11/23/_597168_n.jpg

Berenika
12-05-2006, 22:09
lagerfeld Ooo, planuję zlew umieścić dokładnie tak jak u Ciebie. Korzystałeś już z niego? Wygodnie?

botanika
13-05-2006, 13:01
Znalazlam ładną kuchnię dąb bielony w Krakowie -FH Mebel ,zastanawiam się teraz czy powinnam się przejmować tym,że stolarkę okienną mam ciemną( okno nad zlewem)Chyba przywiozę kawałek frontu i przymierzę.

lagerfeld
17-05-2006, 12:32
Korzystałeś już z niego? Wygodnie?

w sobotę gość będzie mi robił podłączenie, więc na razie nie wiem jak w użytkowniu.
jednak jak się stanie koło niego to wydaje się być wygodnie :wink:

botanika - polecam brać próbki i porównywać - jak wybieraliśmy kolor zlewu do blatu to na 100 % patrząc na kamień i katalog zlewów wychodził nam kolor piasek. wziąłem jednak fragment kamienia do sklepu i przyłożyłem do zlewu :o :o :o PORAŻKA i absolutna kompromitacja :wink: okazało się że do tego kamienia pasuje tylko jaśmin (chyba że ktoś lubi potężne kontrasty tak aby wiedzieć gdzie kubek włożyć :wink: ) - a w katalogu jaśmin nie wyglądał, oj nie wyglądał :lol:

Agnieszka1
17-05-2006, 13:17
legarfeld - z czego masz wyklejoną ścianę ponad blatem ?

lagerfeld
17-05-2006, 13:20
legarfeld - z czego masz wyklejoną ścianę ponad blatem ?

wszystko co jest w kuchni a jest z kamienia to granit sahara white czyli blat, parapety, to co nad blatem, obudowa wyspy itd. - trochę tego jest :wink: