PDA

Zobacz pełną wersję : szukam informacji o okładzinach kamiennych



redface
04-02-2002, 17:35
w styczniowym numerze Muratora zobaczyłem dom zaprojektowany przez dwóch architektów,nie pamiętam dokładnie tego artykułu, ale na zdjęciu do niego widoczny był jasnożółty kamień lub okładzina kamienna,znajdująca się nie tylko na cokole ale i na ścianach.W tekście podano tylko, że jest to produkt krajowy.Interesuje mnie więcej szczegółów odnośnie tego materiału(chcę nim wyłożyć cokół)
tzn.jak się nazywa dokładnie, kto jest producentem, gdzie i za ile można dostać ten materiał? Z góry dziękuję za informację.
mój adres e-mail: [email protected]

04-02-2002, 18:19
Materiał nazywa się piaskowiec, producent STWÓRCA, piaskowiec można kupić za kwotę jaką uda się utargować.
Owocnych targów.
Mery

franekF
10-06-2002, 08:28
no i jak Twoje negocjacje???
Ja widziałem ten sam artykuł, ten sam kamień i też mi się spodobał. Zadzwoniłem do architektów, którzy byli autorami tego projektu - ten kamień to piaskowiec z Szydłowca. Właśnie się tam wybieram, więc jestem ciekaw Twoich postepów w temacie.

Bodex
16-07-2002, 19:42
mam przed sobą ofertę na marmury z firmy o adresie http://www.marmur-slawniowice.pl ceny od 8 zl/m2 do 360 zl/m2. polecam marmur piaskowiec jest piękny ale często brzydko sie starzeje.

07-01-2003, 14:17
Czy ktoś może mi polecić fachowca, który układał marmur lub inny kamień?
Czy ktoś układał Sławniowice?