PDA

Zobacz pełną wersję : Grzejniki Purmo czy DeLonghi ??



Cola15
21-04-2006, 20:20
Sprzedawca DeLonghi mówi,że są najwyższej jakości a poza tym dwustronne i mają zewnętrzny gwint na podejściu (dolnym)więc nie trzeba nypla wkręcać..ale są drozsze... "jakość kosztuje"......

Sprzedawca Purmo mówi,że nie ma co przepłacać itp...

Czy ktoś to rozstrzygnie!??!?!?!

ADAMOS48
21-04-2006, 21:16
Napisałem ładny post i mi go ,gdzieś wywaliło. Wszystkie grzejniki stalowe jak wynika z moich obserwacji i doświadczeń ,są jakościowo identyczne ,to co je rozróżnia to cena ,nazwa i bajer ,ja to nazywa skuteczny marketing.Delonghi powinny być tańsze od Purmo Na delonghi można wysepić 45% a na purmo również ,z tym ,żę katalog Purmo jest droższy. Moim skromnym zdaniem ,jeżeli zależy inwestorowi na dobrych grzejnikach to radziłbym się przypatrzeć grzejnikowi aluminiowemu firmy Fonditall o nazwie Solarr .To tyle Adam

Mały
22-04-2006, 01:52
Sprzedawca DeLonghi mówi,że są najwyższej jakości a poza tym dwustronne i mają zewnętrzny gwint na podejściu (dolnym)więc nie trzeba nypla wkręcać..ale są drozsze... "jakość kosztuje"......

Sprzedawca Purmo mówi,że nie ma co przepłacać itp...

Czy ktoś to rozstrzygnie!??!?!?!
Korado Radik.

lucjus
27-03-2014, 08:21
jestem laikiem w tym względzie,rozumiem że Prmo i Delonghi to stalowe a np.convector aluminiowe? Na razie z postów dowiedziałąm się, że do ''mojej''instalacji pasuja stalowe-czyli jakie jeszcze inne?