PDA

Zobacz pełną wersję : wanny Hydropartner



The_Pooh
25-04-2006, 13:05
Czy ktos zan te firme? Czy ich hydromasaz jest OK?
Pozdrawiam

ms.
01-02-2008, 07:27
Mija prawie dwa lata od zadania tego pytania.

Teraz ja stanęłam przed podobnym dylematem - padoba mi się jedna z ich wanien. Sprzedawca podał nazwę firmy, wtedy pierwszy raz usłyszalam nazwę tej firmy.

Czy na forum są użytkownicy produktów Hydropartnera?

Krakowianka
02-02-2008, 21:52
Czy ktos zan te firme? Czy ich hydromasaz jest OK?
Pozdrawiam
Mam ich wanne w domu ale jeszce nie zamontowana, firme otworzyli faceci którzy pracowali w Excellencie przy hydromasazu wiec nie powinno byc problemu

lukasz123
14-10-2008, 13:49
witam , czy ktoś posiada więcej informacji . czy może jakieś nowe doświadczenia ?
pozdrawiam

Diegoboss
14-10-2008, 18:15
No ja posiadam, firma jest polska, ale wanny w których montują hydromasaż są produkcji słoweńskiej, oni są tylko producentem systemu hydromasażu. Ogólnie firma jest ciekawa, jako jedna z niewielu mają opcje masażu wodnego z dna wanny.

lukasz123
15-10-2008, 06:22
witam !,
dzieki za odpowiedz , ja szukam bez hydromasażu , model Gloriana , koszt ok. 3500zł i zastanawiam sie czy warto za taką kasę kupić. czy możesz podpowiedzieć, jaka jest jakość ich wanien i czy to faktycznie wyższa półka ?
dzieki

Diegoboss
16-10-2008, 18:33
Jakość jest dobra, a czy to wyższa półka, powiedzmy że srednia wyższa,

lukasz123
17-10-2008, 08:28
Diegoboss dziękuje za info, co byś mi polecił w podobnej cenie , kształcie i wielkości?

lukasz123
25-11-2008, 07:58
czy ktoś ma nowe doświadczenia bo decyzje czas podjąć :)

Bobrowczyk
25-11-2008, 18:01
Jestem przeciwnikiem kupowania "wynalazków". Dla mnie ważne jest kupowanie produktów firm znanych, które zajmują się tym od lat, a jest takich bardzo dużo. Sam wybrałem owalną wannę firmy Repabad, model Pluto Oval. Taka pasowała mi do łazienki, bo ustawiona jest na środku.
Sprawdziłem firmę i mogę powiedzieć, że jestem bardzo miło zaskoczony jakością i obsługą. Mało firm w Polsce oferuje ich produkty. Co ciekawe wanna przyjechała w terminie, prosto z fabryki w Niemczech. Wysyłają produkty bezpośrednio z fabryki (pojedynczo). Super jakość moim zdaniem, dużo rozmiarów i kształtów, każdych znajdzie coś dla siebie. Polecam

Kanton
25-11-2008, 18:45
no gościu!
najpierw piszesz, że tylko marka, marka i jeszcze raz marka, a później wyjeżdżasz z jakąś totalną niszą o której prawie nikt nie słyszał.
Nie żebym sie czepiał, ale byłem na stronie i chinolem mi trochę jedzie - mozesz powiedzie ile zapłaciłeś za jaką wannę w jaką wannę w jakim systemie?

Bobrowczyk
25-11-2008, 20:06
Gościu? Niech będzie.
Zdecydowałem się na wannę bez systemu hydromasażu ponieważ uważam ze jest to tylko godżet i do tego trudny w utrzymaniu. We wszystkich rurach tworzą się osady z mydła, naskórka, włosów i z tego co się orientowałem nawet dostępne płyny do hydromasażu nie załatwiają do końca sprawy. Repabad jest w Niemczech uznawany za Mercedesa wsród wanien i widać to po jakości wykonania, która jest na najwyższym poziomie. Jeśli miałbym się zdecydować na wanne z hydro, kupiłbym tylko Jacuzzi bo to oni wymyślili hydromasaż ale za taką wannę słono trzeba zapłacić... Podoba mi się także system oferowny przez Kaldewei ponieaż każda dysza ma osobną pompę, która podaje ciśnienie wody. W takim przypadku nie ma rur łączących poszczególne dysze a co za tym idzie nie mają się gdzie gromadzić wszystkie osady. Repabad ma w Polsce serwis i w razie czego możesz liczyć na pomoc. Ale sądząc po jakości wykonania nie będzie on potrzebny. Mam ich wannę oraz brodzik i nie ma sytuacji takich, jak piszą tutaj forumowicze np o poolspie, że wanny prześwitują. Poczytaj opinie o produktach, z których klienci są niezadowoleni. Mój znajomy kupił np wannę Koło i jest załamany. Jest tak cienka, że możesz oglądać przez nią zaćmienie słońca, a w efekcie końcowym wanna tak "pracuje" pod wpływem obciązenia (woda + człowiek), że odrywa się silikon, który uszczelnia ją przy ścianie. Nawet serwis Koło nie jest w stanie sobie z tym poradzić. A jeśli pytasz o cenę to wanna bez hydromasażu kosztuje w granicach 2500 zł. myślę, że tyle trzeba zapłacić za solidną wannę, która będzie służyła latami... I napewno Repabad nie jest z Chin!

Kanton
26-11-2008, 09:41
2500 z transportem do Polski czy bez? i jaki wymiar prostokąt czy narożna?

Bobrowczyk
26-11-2008, 15:03
Pisałem juz ze owalna - Pluto Oval 180x90. Cena z transportem.

Kulson
28-11-2008, 11:20
Gościu? Niech będzie.
Zdecydowałem się na wannę bez systemu hydromasażu ponieważ uważam ze jest to tylko godżet i do tego trudny w utrzymaniu. We wszystkich rurach tworzą się osady z mydła, naskórka, włosów i z tego co się orientowałem nawet dostępne płyny do hydromasażu nie załatwiają do końca sprawy. Repabad jest w Niemczech uznawany za Mercedesa wsród wanien i widać to po jakości wykonania, która jest na najwyższym poziomie. Jeśli miałbym się zdecydować na wanne z hydro, kupiłbym tylko Jacuzzi bo to oni wymyślili hydromasaż ale za taką wannę słono trzeba zapłacić... Podoba mi się także system oferowny przez Kaldewei ponieaż każda dysza ma osobną pompę, która podaje ciśnienie wody. W takim przypadku nie ma rur łączących poszczególne dysze a co za tym idzie nie mają się gdzie gromadzić wszystkie osady. Repabad ma w Polsce serwis i w razie czego możesz liczyć na pomoc. Ale sądząc po jakości wykonania nie będzie on potrzebny. Mam ich wannę oraz brodzik i nie ma sytuacji takich, jak piszą tutaj forumowicze np o poolspie, że wanny prześwitują. Poczytaj opinie o produktach, z których klienci są niezadowoleni. Mój znajomy kupił np wannę Koło i jest załamany. Jest tak cienka, że możesz oglądać przez nią zaćmienie słońca, a w efekcie końcowym wanna tak "pracuje" pod wpływem obciązenia (woda + człowiek), że odrywa się silikon, który uszczelnia ją przy ścianie. Nawet serwis Koło nie jest w stanie sobie z tym poradzić. A jeśli pytasz o cenę to wanna bez hydromasażu kosztuje w granicach 2500 zł. myślę, że tyle trzeba zapłacić za solidną wannę, która będzie służyła latami... I napewno Repabad nie jest z Chin!


Nie zgadzam sie że jest to trudne w utrzymaniu gdyż na rynku jest wiele środków które pomagają w utrzymaniu są płyny, kostki, a dobre marki robią nawet specjalne pojemniki do ktorych wrzuca sie kosktki do dezynfekcji i po kazżdej kompieli z hydromasażem wanna sama automatycznie sie czyści (Ruben), pozatym marka hydro partner ma jako JEDYNA MARKA dysze masujace na dnie wanny wiekszość producentów ma masaż tylko powietrzny, Hydro partner jest dobrą marką wartą polecenia. :)

lukasz123
28-11-2008, 12:28
doszukałem że producentem wanien jest KOLPA SLOVENIA, z postów powyższych wywnioskować można ze system hydromasażu jest ok. ale co z samą wanna -jaka jakość akrylu itp???