PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję fachowca od alarmu



bogusia
26-04-2006, 20:52
Jak w temacie, okolice Warszawy, przeczytałam dużo dobrego o Zbychu, może zechciał by się do mnie odezwać

Ślimak Maciek
27-04-2006, 10:34
To może zasygnalizuj mu swoje zainteresowanie? :wink: Porządni fachowcy - w tym _ZBYCH_ - sami się forumowiczom nie narzucają. Polecam na początek prywatną wiadomość.
http://forum.muratordom.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=3887

Pozdrawiam,

Maciek

bogusia
27-04-2006, 13:45
Dzięki,
Nawet próbowałam ale nie otrzymałam odpowiedzi :( Pewnie coś zrobiłam żle. Ta technika mnie zabije

EDZIA
27-04-2006, 13:56
Dzięki,
Nawet próbowałam ale nie otrzymałam odpowiedzi :( Pewnie coś zrobiłam żle. Ta technika mnie zabije

Bogusiu jeżeli wysłałaś z forum priv. to zajrzyj do swojej skrzynki priv. Do wysłania.
Jeżeli tam jeszcze jest Twoja wiadomość to znaczy, że ZBycha jeszcze nie było na forum i nie odebrał Twojej wiadomości.

pozdrawiam

qdlaty
27-04-2006, 14:21
Bogusia,
puściłem na priv namiary na znajomego fachowca.

Q,

lrsystems
28-04-2006, 09:05
patrz: www.lrsystems.pl
pozdr.

Ślimak Maciek
28-04-2006, 09:29
bogusia - sprawdź priv.

Broncio
29-04-2006, 21:38
Dzięki,
Nawet próbowałam ale nie otrzymałam odpowiedzi :( Pewnie coś zrobiłam żle. Ta technika mnie zabije

Ja również nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na moje zapytania.
Tak mi się wydaje, że _ZBYCH_ ma ostatnio dużo roboty i nie odpowiada na PMy i maile. A szkoda :( .

_ZBYCH_
02-05-2006, 21:15
Witam :)

Owszem, jestem bardzo zapracowany, ale staram się na bieżąco odpowiadać na zapytania. W nawale obowiązków czasem coś mi umyka :oops:
Ostatnio padł mi komputer. Odzyskałem wszystkie e-maile, ale straciły one wszelkie oznaczenia więc nie widziałem, na które e-maile już odpowiedziałem, a na które nie. Do niektórych wysłałem odpowiedź dwa razy, a do niektórych wcale :(.

Bogusiu, na Twój e-mail z dnia 28 marca odpowiedziałem 29 marca, a na prywatną wiadomość z dnia 27 kwietnia odpowiedziałem tego samego dnia. Jeśli nie otrzymałaś tych odpowiedzi, to ponownie proszę o kontakt.
Broncio, Tobie również odpowiedziałem na PW z dnia 28 marca, tego samego dnia. E-maila od Ciebie nie otrzymałem.

Jeśli jesteście jeszcze zainteresowani moimi usługami, to proszę o kontakt (najlepiej e-mail).

Broncio
02-05-2006, 22:13
Broncio, Tobie również odpowiedziałem na PW z dnia 28 marca, tego samego dnia. E-maila od Ciebie nie otrzymałem.

Jeśli jesteście jeszcze zainteresowani moimi usługami, to proszę o kontakt (najlepiej e-mail).

Jak najbardziej :) . Na wszelki wypadek wysłałem maila i PMa.