PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam producenta bali drewnianych



piotr.nowy
27-02-2003, 11:32
Czy ktoś moze polecić firmę produkującą bale drewniane do budowy domu.ą może ktoś ma złe doświadczenia z którąś z firm.Będę wdzięczny za wszystkie informacje i sugestie w tym temacie.

ciesla
01-03-2003, 18:40
Jesli pragniesz mieszkac w domu z bali jest kilka mozliwosci.1)mozesz kupic projekt i szukac producenta.2)kupic projekt od producenta. Jesli wybrales ten drugi wariant zapraszam do siebie. Buduje domy w technologii bali drewnianych laczonych metoda wiencowa. Material-swierk lub dab. W najblizszej przyszlosci bede wykonywal domy z akacji, ale nie mam jeszcze klienta. Jesli jestes zainteresowany przeslij na maila swoje potrzeby( ilosc pokoi, pow.,szer. dzialki),a ja wysle ci projekty i ogolny koszt. pozdrowionka

marit
25-02-2012, 19:27
Cześć! mogę Ci podać nr telefonu jednej Osoby. Znalazłam ją przypadkowo, sprzedaje bali drewniane (sosna) już przygotowane do budowy, różnej wielkosci (zalezy od domu jaki wybierzesz), ma dużo projektów i cena bardzo dobra. Polecam naprawdę, traciła bardzo dużo czasu na mnie. Miła, sympatyczna osoba, poleczm gorąco. Nie będziesz żałować)))))
+48 796525460

marit
25-02-2012, 19:28
Cześć! mogę Ci podać nr telefonu jednej Osoby. Znalazłam ją przypadkowo, sprzedaje bali drewniane (sosna) już przygotowane do budowy, różnej wielkosci (zalezy od domu jaki wybierzesz), ma dużo projektów i cena bardzo dobra. Polecam naprawdę, traciła bardzo dużo czasu na mnie. Miła, sympatyczna osoba, poleczm gorąco. Nie będziesz żałować)))))
+48 796525460