PDA

Zobacz pełną wersję : Piach



Biker1
03-05-2006, 20:55
Witam wszystkich forumowiczów!!
Mam do oddania piach idealny na podsypkę jest tego około 10 wywrotek piach jest czysty bez gruzu itp. odbiór osobisty czyli transport i załadunek.
Materiał znajuje się w piasecznie.
nr tel
503 900 344 Andrzej

ex67
04-05-2006, 08:43
Witam wszystkich forumowiczów!!
Mam do oddania piach idealny na podsypkę jest tego około 10 wywrotek piach jest czysty bez gruzu itp. odbiór osobisty czyli transport i załadunek.
Materiał znajuje się w piasecznie.
nr tel
503 900 344 Andrzej

Do oddania ? Czy do sprzedania ? :D
Byłbym zainteresowany ale ... potrzebowałbym pomocy z namiarem na jakąś koparko-ładowarkę z Twoich okolic .. bo z Babic wysłac ładowarkę to trochę ... za daleko

Biker1
06-05-2006, 20:57
Witam wszystkich forumowiczów!!
Mam do oddania piach idealny na podsypkę jest tego około 10 wywrotek piach jest czysty bez gruzu itp. odbiór osobisty czyli transport i załadunek.
Materiał znajuje się w piasecznie.
nr tel
503 900 344 Andrzej

Do oddania ? Czy do sprzedania ? :D
Byłbym zainteresowany ale ... potrzebowałbym pomocy z namiarem na jakąś koparko-ładowarkę z Twoich okolic .. bo z Babic wysłac ładowarkę to trochę ... za daleko
Do oddania to do oddania, czyli za darmo. A jak masz gest to możesz dobre piwo postawić :lol: Z koparką nie będzie problemu. wystarczy wcześniej zapytać. Jeśli już będziesz wiedział że masz zamiar przyjechać po piach zadzwoń a ja ustawie jakoś temat załadunku.