PDA

Zobacz pełną wersję : viesmann vitodens 333



hollly
04-05-2006, 11:54
Witam
mam pytanie czy do tego pieca są jakieś regulatory temperatury wewnętrznej (jakieś takie coś czym można ustawić temperaturę w pokoju a nie bezpośredniu na piecu) i czy dostaliście to gratis do tego pieca czy to są już dodatkowe koszty ?? mi firma chce dać tylko pogodówkę gratis.
cena pieca 10500 pln.
Pozdrawiam

celina11
04-05-2006, 15:33
kup junkersa eurostara lub euromaxa zapłacisz 4 500 - 5 000 + regulator firmy auroton model 2020 za 220 zł programujesz go od pon do piątku 4 pory w ciągu doby + oddzielnie sobota i niedziela dwie pory doby zostaje ci 5000 w kieszeni a efekt taki sam te kotły możesz ustawić na odpowiednią moc co pozwala zaoszczędzić na gazie masz jeszcz jakieś pytania ślij mogę ci wycenić instalacje co i wiele innych rzeczy zajmuję się kompleksowo pracami budowlanymi i remontowymi

Mały
05-05-2006, 16:36
Witam
mam pytanie czy do tego pieca są jakieś regulatory temperatury wewnętrznej (jakieś takie coś czym można ustawić temperaturę w pokoju a nie bezpośredniu na piecu) i czy dostaliście to gratis do tego pieca czy to są już dodatkowe koszty ?? mi firma chce dać tylko pogodówkę gratis.
cena pieca 10500 pln.
Pozdrawiam
Powinienes dostac w zestawie Vitotrolla.
Ale ważne jest też jaki jest sterownik na kociołku V100 czyV200.
Do V100 możesz zastosować (gdyby go nie było) Auratona 2005.
PS Celina jeœli tak układy montujesz jakich porad udzielasz... to nie radzę żadnemu klientowi spotkania z Tobš...

Daroll
05-05-2006, 21:34
Witam
mam pytanie czy do tego pieca są jakieś regulatory temperatury wewnętrznej (jakieś takie coś czym można ustawić temperaturę w pokoju a nie bezpośredniu na piecu) i czy dostaliście to gratis do tego pieca czy to są już dodatkowe koszty ?? mi firma chce dać tylko pogodówkę gratis.
cena pieca 10500 pln.
Pozdrawiam


Witaj i jak? :) zdecydowales sie na kupno tego pieca?
My tez zastanawiamy sie nad kupnem tego pieca niewiemy ktory wybrac czy witodens 200 z zasobnikiem 120l i z pogodowka czy witodens 333 ?
A moze ktos ma ktorys z tych kociolkow i cos poradzi?


pozdr zona Darolla :o :o