PDA

Zobacz pełną wersję : oczyszczalnia ścieków firmy Bioeko z Sanoka



inku1
05-05-2006, 06:46
W tym roku planuję zakup przydomowej oczyszczalni ścieków w związku z wysokim poziomem wód gruntowych zainteresowała mnie oczyszczalnia firmy Bioeko. Może ktoś z Państwa użytkuje taką oczyszczalnię ? jeżeli tak tok jak się sprawuje w różnych porach roku, ostatnio na jednej z hurtowni powiedziano mi że taka oczyszczalnia nie nadaje się do montażu w Bieszczadach (mroźne zimy itp.) ponieważ woda po oczyszczeniu w studzience chłonnej może zamarznąć czy to prawda ?

AAgnieszk@
05-05-2006, 15:00
Witaj, a jaki domek budujesz?

inku1
06-05-2006, 07:01
Witaj, a jaki domek budujesz?

parterowy z poddaszem użytkowym na około 180 m2

AAgnieszk@
06-05-2006, 10:02
Czy to powierzchnia netto (po podłodze)? Podaj link do projektu jesli jest katalogowy...

inku1
07-05-2006, 10:13
W tym roku planuję zakup przydomowej oczyszczalni ścieków w związku z wysokim poziomem wód gruntowych zainteresowała mnie oczyszczalnia firmy Bioeko. Może ktoś z Państwa użytkuje taką oczyszczalnię ? jeżeli tak tok jak się sprawuje w różnych porach roku, ostatnio na jednej z hurtowni powiedziano mi że taka oczyszczalnia nie nadaje się do montażu w Bieszczadach (mroźne zimy itp.) ponieważ woda po oczyszczeniu w studzience chłonnej może zamarznąć czy to prawda ?
ponawiam pytanie dotyczące oczyszczalni

inku1
07-05-2006, 10:14
Czy to powierzchnia netto (po podłodze)? Podaj link do projektu jesli jest katalogowy...
projekt był na zamówienie

pkoziol
17-11-2008, 13:36
Ja zakupiłem tą oczyszczalnie z firmy Bioeko
Sama oczyszczalnia bardzo mi się podoba i nie mam do niej większych zastrzeżeń, ale niech cię nie podkusi kupować ją z firmy Bioeko.

Niestety współpraca z tą firmą kończy się w chwili zainkasowania za nią gotówki.

Niestety po niedługim czasie zepsuło się sterowanie oczyszczalni - mogło się zdążyć w końcu to urządzenie elektryczne - tak myślałem, ale:

Określenie Pani Patrycji Drwęgi ( przedstawiciela firmy ) jako osoby nieprofesjonalnej dalece nie odpowiada słowom, które cisną mi się teraz na usta.

Proces reklamacyjny trwa już ponad miesiąc.

Do firmy Bioeko dzwonie po kilka razy dziennie, codziennie pod wszystkie nr. podane na stronie. Piszę SMSy, maile.
Ani razu nie udało mi się z nimi skontaktować.

Dopiero interwencja w samej firmie Ekoprogres przyniosła jakiś skutek, ale niestety nadal oczyszczalnia jak nie działała tak nie działa

Jeśli usunięcie usterki nie nastąpi do końca tygodnia złożę wniosek do sądu. Mój prawnik jest pełen optymizmu, ale za serwis niestety będę musiał zapłacić innemu przedstawicielowi firmy ( zwrotu tych kosztów również będę dochodził przed sądem ).

Reasumując - oczyszczalnia firmy Ekoprogres - TAK, ale nigdy z tej firmy.
Przedstawicieli w Polsce na szczęście mają wielu.

Pozdrawiam

Mariuss
09-01-2009, 15:13
Bo Bioeko z Sanoka to oszuści.
Mam jeszcze gorsze doświadczenia niż Ty.

Pozdrawiam
Mariusz

klimaw
09-01-2009, 15:51
Niestety po niedługim czasie zepsuło się sterowanie oczyszczalni

Sam mam tą oczyszczalnię ( kupiona w Bioires) i też poszedł mi sterownik . :cry:
Panowie z Bioires potwierdzili , że fabrycznie te sterowniki mają wadę fabryczną i krótko po uruchomieniu potrafią paść.
Też są wkurzeni na producenta bo muszą jeździć i wymieniać.
Dalej powiedzieli , że po naprawie już wszystko jest OK.
Po prostu producent nie chce się przyznać do wady bo sam by musiał to wymienić ale w naprawie eliminuje ją.
U mnie siadł po 10 dniach , a po naprawie pracuje już 3,5 miesiąca i jest OK.

jo-anna
13-07-2009, 22:59
Dobrze, że ojciec Patrycji Drwięgi nie widzi co córka zrobiła z jego firmy! Ostrzegam wszystkich przed młokosami, którym wydaje się, że pieniądze łatwo przychodzą! Walczyłam z oczyszczalnią i bandycką firmą przez kilka lat, aż poddałam się: wyłączyłam napowietrzanie i sypiemy dostępne na rynku preparaty do szamb i oczyszczalni beztlenowych. Nareszcie nie śmierdzi! Pytałam smarkaczy wiele razy czy oczyszczalnia da sobie radę z nieregularnym dopływem ścieków, zapewniali, że tak. Pierwsze rozmowy prowadziłam z (śp.) ojcem właścicielki. Zrobił dobre wrażenie i dlatego dałam się "nabić w butelkę" jego córce.

klimaw
14-07-2009, 06:21
Masz jednokomorową czy trzykomorową?
Z opisu wychodzi , że jedno więc to co piszesz jest prawdą.