PDA

Zobacz pełną wersję : Więcej treści na stronie = mniej stron.



kgadzina
28-02-2003, 14:00
Rzecz jak w tytule. Dziękujemy Redakcji za rozszerzenie pojemności stron, dzięki czemu czytać się będzie więcej naraz.

Ale jeszcze prośba do Redakcji: czy możecie zrobić tak, żeby po dopisaniu nowego posta ładowała się nie pierwsza a ostatnia strona (czyli ta z najświeższym - właśnie wysłanym postem) bo to ciągłe przeładowywanie kompa kosztuje nas czas (i oczywiście pieniądze, których nigdy za wiele).

Bardzo bardzo prosimy.

Luśka
28-02-2003, 14:13
Ja też bardzo proszę i dzięki za łatwiejsze czytanie wątków. A tak na marginesie - niby piątek i powinna nas ogarnąć jak zwykle głupawka - a tu 53 osoby na Forum !!!! No, no, no - jak my się tu wszyscy mieścimy...:smile:

Redakcja
28-02-2003, 14:34
Staramy się tę funkcję poprawić. Pozdrawamy

dobrzykowice
28-02-2003, 14:52
no proszę Redakcji również nie śpieszno do domu :grin:

Majka
28-02-2003, 15:35
A ja jak zwykle stanę okoniem :grin: Nie podoba mi się!!!
Spróbujcie otworzyć dziennik Alicjanki, wszystko zmieścili na jednej stronie. Żeby dojechać do końca potrzeba ze 3 minuty.

To ukłon w stronę "modemowców"?

Jeżeli ma tak pozostać, to nie mogłoby się otwierać na ostatnim poscie danej strony :eek:

michalus
28-02-2003, 15:57
Redakcjo kochana, powiększenie ilosci wiadomości na stronie spowodowało zwiekszenie jej obietości, a co się z tym wiaże i dluższy czas wczytywania.Ja mam SDI i to czuję, ale ci na modemach-wyrazy wspolczucia.Moze zmnieniejszyc ilośc wiadomosci o polowe. Czekanie na wczytanie strony bardzo sie wydlużyło i jest lekko denerwujące.Bardzo proszę
pozdrawiam Michalus

Pagin
28-02-2003, 19:18
Witam wszystkich,
A ja moze troche z innej beczki (watku) ale chyba na temat. Kochana Redakcjo, czy mozliwe byloby zrobienie forum w wersji off-line?, Wowczas kazdy z nas mogly miec wszystkie watki u siebie w komputerze, bez wzgledu na ich dlugosc i objetosc oraz dostep (lub czasowy jego brak) do internetu
Pozdrowienia

pik33
01-03-2003, 08:09
Z moich doświadczeń z prowadzenia forum wynika, że optymalna ilość to ok. 40..50 postów na stronę. Poprzednio było za mało - teraz chyba daliście za dużo. Szybkością się nie przejmuję (mam stałe) ale strony są już (chyba) przydługie.
Jeszcze jedna prośba - jeśli jest to możliwe w tym systemie forum - czy podczas pisania nowego tekstu jest możliwość podglądu kilku ostatnich postów?

Ryszard1
01-03-2003, 18:02
Teraz jest lepiej : wiecej tresci za jednym wczytaniem. Czas wczytania strony niepowinien duzo zalezec od ilosci tresci bo same znaki nie zajmuja znow tak duzo miejsca. A jak sie juz wczyta strone to mozna przeciez ja szybko przewinac lub skoczyc na sam koniec,

Becik
03-03-2003, 09:11
On 2003-02-28 16:35, Majka wrote:
A ja jak zwykle stanę okoniem :grin: Nie podoba mi się!!!
Spróbujcie otworzyć dziennik Alicjanki, wszystko zmieścili na jednej stronie. Żeby dojechać do końca potrzeba ze 3 minuty.

To ukłon w stronę "modemowców"?

Jeżeli ma tak pozostać, to nie mogłoby się otwierać na ostatnim poscie danej strony :eek:


Majko, a próbowałaś klawiszem "end" ? :smile:

Majka
03-03-2003, 11:59
:grin: Nie :grin: Nie wiedziałam, że do tego służy :grin:

kgadzina
03-03-2003, 12:26
Oto windowsy!!!!!!!

Bo przecież żeby zamknąć komputer należy wybrać opcję START :grin::grin::grin:

kgadzina
04-03-2003, 10:06
O! Redakcja znów zakombinowała z ilością postów na stronach. Teraz jest ich mniej niż ostatnio, ale więcej niż przedostatnio.

Modemowcy (to również ja tylko wieczorami) będą wdzięczni.http://www.smilies.nl/happy/xyxwave.gif

Redakcja
04-03-2003, 10:24
Mamy nadzieję, że teraz jest optymalnie.

Gajka
04-03-2003, 18:02
Teraz juz jest dobrze :smile: