PDA

Zobacz pełną wersję : do dziennika niunki i miska



Teska
03-03-2003, 13:04
...fajnie, ze zabijacie sobie wolny czas...ale wiecie...nie chciałabym zeby moi posrednicy pomagali w takim zabijaniu czasu...oni ciezko pracuja przez tydzien..
Nie pomysleliscie o tym..ze wy zabijacie a ON pracuje...lepiej wziasc wsiasc w auto i samemu pojezdzic...

Pozdrawiam

Padre
03-03-2003, 15:15
Wybacz, ale chyba nie jest tak, ze kazda wizyta na dzialce z posrednikiem konczy sie podpisaniem umowy (stad twierdzenie, ze robilismy to dla zabicia czasu).. Poza tym wtedy chcielismy zobaczyc, czego za oferowana cene mozna oczekiwac.
A tak btw, to nie da sie samemu pojezdzic, bo nie ma napisane na dzialce, ze jest akurat do sprzedania - posrednicy chronia te informacje - i tak jezdzilismy naszym autem z posrednikiem :smile:

Czy nigdy nie zdazylo ci sie wejsc do sklepu tylko poogladac albo poprzymierzac?
W naszym przypadku posrednik osiagnal sukces, bo udalo mu sie naklonic do kupna dzialki ludzi, ktorzy tego do konca nie planowali (inaczej, planowali, ale nie tak od razu)

Pozdrawiam

Teska
04-03-2003, 09:19
Napisałeś..jezdzilismy z posrednikiem nie majac ochoty nic kupic, bo nie byłes zainteresowany..tylko dla zabicia czasu....

Tak jest napisane...:smile:

ale życze powodzenia ..pozdrawiam teska

Padre
04-03-2003, 10:47
Zainteresowani to bylismy, tyle, ze nie dysponowalismy finansami a to jest roznica...

Ale btw. to akurat ma najmniejsze znaczenie, prawda? :smile: Liczy sie fakt, ze jednak te dzialke kupilismy :smile: choc posrednik zasluzyl sobie na to, zeby go jeszcze pogonic za nierzetelnosc informacji...
W tej sprawie juz EOT, pleasee.

Pozdrawiam


<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Padre dnia 2003-03-04 11:49 ]</font>

Teska
04-03-2003, 15:02
to zycze szybkiego wybudowania domku...

pozdrawiam
Teska

Padre
05-03-2003, 08:54
Dzieki :smile:

W zasadzie teraz to tylko od pogody wszystko zalezy :smile:
A dzisiaj znowu snieg :sad:

Pozdrawiam

Teska
05-03-2003, 09:00
i mrozik...u mnie...

Żaba
24-05-2003, 16:03
Padre,
z niecerpliwością czekam na dalszym ciąg

Pzdr
Żaba

Padre
26-05-2003, 15:11
juz pisze :smile: :smile: :smile:

Żaba
04-06-2003, 17:57
Padre,

gdzie można zobaczyć Wasz projekt?

Padre
05-06-2003, 23:20
Najłatwiej i najszybciej jest zajrzeć na stronkę http://www.wlasny-dom.pl/materialy/6_2002/widnokrag.swf a prawie nasz domek to "WIDNOKRĄG". Prawie dlatego, że na parterze, w salonie pierwotnie była wnęka, u nas jej nie będzie, a taras troszkę :) się rozszerzy.... na czałą szerokość domu i na długość 3 metrów :)

Serdeczne pozdrowienia,
Padre

Żaba
06-06-2003, 12:45
Ciekawy dom,
to przyznaj się ile dodatkowo będziecie mieć m2 :) . Czy taras po zmianach będzie zadaszony?

Padre
06-06-2003, 13:05
Jako, ze taras wypadnie po stronie polnocnej, nie bedzie zadaszony (chyba, ze jakies parasole postawimy) :)
Co do powierzchni, to bedzie okolo 10m2 wiecej niz w projekcie...
Domek jest ciekawy zwlaszcza dlatego, ze przeznaczony jest na waska dzialke. Nasza ma 18 metrow szerokosci i domek miesci sie na styk. A poza tym, jak na tak waska dzialke, bardzo dobrze rozplanowane jest wnetrze domu (niewiele zajmuje klatka schodowa, a w zasadzie schody). Niestety miel byc podpiwniczony, ale... woda gruntowa pokrzyzowala nam plany.

joanka77
14-01-2004, 17:13
Padre śnieg już stopniał :D

Po prostu: mówisz - masz !!!! 8)

Padre
14-01-2004, 18:16
Tak, mam :)
Wlasnie wrocilismy z budowy... wszystkie kominy jak jeden maz mokre, ze az strach. Sciany pod kominami pelne zamarznietych struzek wody :(
Oj bedzie niezla jazda....

ajupa
18-01-2005, 10:52
Przeczytałam sobie Wasz dziennik i jestem pod wrażeniem wkładu własnej pracy - mam nadzieję, że nam też wystarczy zapału i będziemy mogli niektóre rzeczy sami zrobić.
Dogoniliście już te swoje marzenia, a teraz je pielęgnujcie - szczęścia i spokoju w Waszym domu!
Pozdrawiam
ajupa

BOBO1
13-04-2005, 11:15
Mam prośbę o podanie namiarów na fachowca od schodów z mińska Maz. gdyż podobają się mi twoje schody. Podaj mi jescze raz jakie ceny on dokładnie bierze. Z góry dziękuje
[email protected]

Padre
13-04-2005, 11:40
Za nasze schody wzial 5600. Cena obejmowala w zasadzie wszystko, poczawszy na skuwaniu i dopasowywaniu wysokosci wylanych nierowno schodow, poprzez caly montaz (trwal prawie dwa tygodnie) do lakierowania wlacznie. Cena wydaje na sie bardzo rozsadna zwazywszy na to, ze zrobili w terminie, solidnie, z dobrze przygotowanego drewna.
Stolarz nazywa sie Jacek Bartnicki, tel. 600271201.