PDA

Zobacz pełną wersję : polecam bardzo folię zgrzewaną Muzimer na izolację



mack
12-05-2006, 21:37
polecam bardzo folię zgrzewaną (tak, tak nie papę a folię) Muzimer na izolację podłogi na gruncie.

U mnie rewelacyjnie zgrzał tę folię z wystającą plastpapą - izolacji poziomej ściany fundamentowej - miejscasmi ta plastpapa była bardzo porwana przez ekipy ale wystarczył pasek 1 cm i można było szczelnie zgrzać. Folia jest gruba 1 mm i nie przeciera się. Nie wydziela rozpuszczlników jak papa, nie trzeba na niej kłaść innej folii - jak robią fani papy termozgrzewalnej (Rezi, Janzar i inni)

Rezi
12-05-2006, 21:51
rezi nie słyszał o takiej folii i nie mial nikogo wokół kto cos takiego stosowal jak robił izolację
więc od reziego się odkoleguj :lol: :lol: :lol:

Mały
13-05-2006, 10:00
polecam bardzo folię zgrzewaną (tak, tak nie papę a folię) Muzimer na izolację podłogi na gruncie.

U mnie rewelacyjnie zgrzał tę folię z wystającą plastpapą - izolacji poziomej ściany fundamentowej - miejscasmi ta plastpapa była bardzo porwana przez ekipy ale wystarczył pasek 1 cm i można było szczelnie zgrzać. Folia jest gruba 1 mm i nie przeciera się. Nie wydziela rozpuszczlników jak papa, nie trzeba na niej kłaść innej folii - jak robią fani papy termozgrzewalnej (Rezi, Janzar i inni)
Ile płacą za tą reklamę? 8)

janzar
13-05-2006, 21:05
polecam bardzo folię zgrzewaną (tak, tak nie papę a folię) Muzimer na izolację podłogi na gruncie.

U mnie rewelacyjnie zgrzał tę folię z wystającą plastpapą - izolacji poziomej ściany fundamentowej - miejscasmi ta plastpapa była bardzo porwana przez ekipy ale wystarczył pasek 1 cm i można było szczelnie zgrzać. Folia jest gruba 1 mm i nie przeciera się. Nie wydziela rozpuszczlników jak papa, nie trzeba na niej kłaść innej folii - jak robią fani papy termozgrzewalnej (Rezi, Janzar i inni)

fani papy termozgrzewalnej proponują materiał o grubości 3-4 mm a nie 1 mm ,który ulegnie przetarciu na szorstkim podłożu Twojego chudego betonu

tomek_2
13-05-2006, 21:30
No ale 1mm to juz cos w porownaniu. z najbardziej typowymi grubosciami 0.2 czy 0.3 mm, nie uwazacie?

Rezi
13-05-2006, 21:37
i min 10 x mniej od papy

mack
14-05-2006, 20:32
Ile płacą za tą reklamę? 8)

nic nie płacą, po prostu polecam to co zastsowałem u siebie; o przetarcie nie obawiam się - folia ta jest też stosowana do robienia oczek wodnych - gdzie potencjalnie przetrzeć się może 1000 razy szybciej niż na chudziaku - poza tym sam ją próbowałem w rękach i na kamieniach (tak jak folię dachową - wybrałem taką (viekor 10) której nie mogłem rozedrzeć w rękach - w przeciwieństwie do jednej takiej bardzo powszechnej )

jeśli ktoś o takiej folii nie słyszał to po to m. in. istnieje to forum

wartownik
14-05-2006, 20:48
Ja mam taka dachowa co nozem bardzo ciezko przeciac , a rekami to potrzebny bylby jakis Szwarceneger i to watpie :roll: